Skocz do zawartości


Kujawska

Rejestracja: 29 sty 2018
Poza forum Ostatnio: maj 22 2020 22:15
-----

Moje posty

W temacie: W co warto inwestować ?

22 maj 2020 - 22:14

Warto zainwestować w materiały informacyjne na ściankach działowych czy potykaczach ulicznych, bo potencjalni klienci nie mają dziś szansy poznać nowej oferty zależnej od organizacji życia i przepisów obowiązujących w związku z pandemią. dziś informacja to najlepszy towar. Takie dedykowane ścianki czy potykacze można zamówić w https://retio.pl/pl


W temacie: Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

31 grudzień 2019 - 12:34

W moim zawodzie  też muszę ciągle się dokształcać. Jestem nauczycielką i uważam, że to mój obowiązek. Aktualnie jestem na urlopie wychowawczym, więc wybrałam studia podyplomowe dla nauczycieli w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi, bo oferują wiele nowych kierunków odpowiadających na coraz większe problemy dzieci i młodzieży we współczesnym świecie.


W temacie: jakie biurko?

10 grudzień 2019 - 17:48

Biurko należy do podstawowych mebli w biurze. Ludzie urządzający przestrzeń biurową mają często problemy z doborem najlepszego mebla tego typu, bo biurka powinny spełniać bardzo różne funkcje. Warto więc zebrać informacje o tym jak wybrac najodpowiedniejsze biurko z porad specjalistów jak np. z artykułu http://www.meble-iza...iurko-do-biura/


W temacie: prezent dla dziecka

14 listopad 2019 - 00:24

Zdecydowanie jestem za zabawkami rozwijającymi kreatywność. Dla moich 5 latków podpatrzyłam zabawę z przedszkola. grali w grę "Złapmy Lwa" na przedszkolnym dywaniku. To taka polska wersja japońskich szachów. Świetnie się bawili ucząc się kreatywnego i logicznego myślenia, ćwicząc pamięć.  Dowiedziałam się, że ta gra Złapmy Lwa ma wersję domową - planszową i to mnie zainteresowało. Teraz będziemy grali także w domu.


W temacie: dobre biuro rachunkowe Warszawa

09 lipiec 2019 - 00:34

Wybór biura to poważna decyzja, przenoszenie dokumentów, zmiana zasad księgowania, bałagan przeprowadzki, to wszystko grozi niebezpieczeństwem popełnienia błędu i zajmowanie się dokumentacją zamiast pracą przynoszącą zyski. Kiedyś ciągnęłam współprace z kiepskim biurem, bo przerażał mnie sam proces przeprowadzania się do innego biura.Efekt był taki, że gdy przekonałam się do możliwości biura Althimus to musieliśmy zacząć od wyprowadzenia zaległości. Wreszcie trafiłam na fachowców, poukładali mi na nowo całą księgowość. Działa sprawnie i zoptymalizowaliśmy koszty.