Skocz do zawartości


Muran

Rejestracja: 12 sty 2018
Poza forum Ostatnio: sty 15 2018 20:57
-----

Moje posty

W temacie: Prezent dla żony

15 styczeń 2018 - 19:32

Kobiety lubią dostawać w prezencie perfumy, elegancką galanterię lub modną odzież. Ostatnio z okazji imienin kupiłam mojej mamie kilka ubrań (tunika i kardigan) w sklepie online na kamfashion.pl . Od dawna jestem zwolenniczką kupowania różnych rzeczy przez internet. Często w sklepach internetowych można znaleźć większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Zawsze przed każdym złożeniem zamówienia zwracam uwagę na dostępne formy wysyłki, gdyż zależy mi na jak najszybszym otrzymaniu paczki.


W temacie: Poprawienie stanu zdrowia

12 styczeń 2018 - 11:41

Poprawienie stanu zdrowia może wiązać się przede wszystkim z zmianą diety. Najlepszą dietą jest dieta indywidualnie dostosowana do naszych nawyków żywieniowych, ułożona przez dietetyka.


W temacie: Wakacje

12 styczeń 2018 - 11:39

Jeżeli ktoś planuje swoje wakacje spędzić w Polsce, to polecam wybrać się nad morze. Fajnym miejscem na pobyt nad morzem jest np. nadmorska miejscowość Karwia. Polecam te rejony.


W temacie: Pomysł na integrację pracowników

12 styczeń 2018 - 11:36

Dobrym sposobem na integrację są różne obozy integracyjne, czy też eventy firmowe z różnych okazji. Wbrew pozorom jest wiele sposobów na integrację personelu.


W temacie: kantory

12 styczeń 2018 - 11:32

Ja pozostaję dalej wierna wymianie walut w kantorze stacjonarnym, może dla tego, że wymieniam małe sumy pieniędzy, a kantor stoi nie daleko mojego miejsca zamieszkania. Mam natomiast znajomego, który czasem dokonywał wymian na Cinkciarz i ogólnie nigdy na nic nie narzekał. Fakt, że w kantorze online wszystko przebiega szybciej.