Skocz do zawartości


PaveloS

Rejestracja: 10 sty 2018
Poza forum Ostatnio: kwi 20 2018 00:05
-----

Moje posty

W temacie: Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne

20 kwiecień 2018 - 00:06

Zgadzam się, Lincare to dobre biuro tłumaczeń. Sprawnie, szybko tłumaczą, w ofercie bardzo dużo języków, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia przysięgłe. Można im  przesyłać dokumenty do tłumaczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, odsyłają je za pośrednictwem poczty lub kuriera. Więcej na ich stronie http://www.lincare.p...a-i-lokalizacjeU nas bardzo dobrze się sprawdzili, firma bardzo profesjonalna.


W temacie: hala produkcyjna

17 kwiecień 2018 - 22:34

Maszyny i urządzenia produkcyjne oraz laboratoryjne do sektorów metalurgicznego, odlewniczego i obróbki cieplnej dostaniecie w firmie Nobos z Wiązownej. Firma jest nakierowana na propagowanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań technicznych. Do tego myślą też o środowisku. Z naszej strony 100% zadowolenia z ich sprzętów.


W temacie: Ile kosztuje pogrzeb?

14 kwiecień 2018 - 18:44

Z Lublina dobry zakład to Hades przy Drodze Męczenników Majdanka  https://www.hadeslublin.pl/ Wszystko profesjonalnie zorganizowali, byli bardzo pomocni, sporo sami załatwili – m.in. wieńce, oprawę muzyczną, transport. Do tego zajęli się kremacją, taka była wola taty i popieram ten wybór. Myślę, że cenowo wyszło tak przeciętnie, ale liczyła się dla nas profesjonalna organizacja, to najważniejsze.


W temacie: Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

27 marzec 2018 - 14:37

Z kolei z Zielonej Góry sprawdzony warsztat gdzie naprawicie alternator czy rozrusznik to zakład elektromechaniki pojazdowej http://alternator24.pl/ przy Sikorskiego.  Ekipa robotna, fachowa, solidna i nie naliczają wygórowanych kosztów.


W temacie: Firma transportowa

27 marzec 2018 - 12:16

Sprawdzona firma transportowa  i logistyczna działająca na skalę krajową i międzynarodową to http://atdpoland.pl/ Specjalizują się w przewozie materiałów niebezpiecznych i towarów wrażliwych, wysyłek  całopojazdowych i częściowych, transporcie ekspresowym, spedycji kontenerowej i transporcie drobnicowym. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje, bo firma stawia na profesjonalizm, tak jak my.