Skocz do zawartości


PaveloS

Rejestracja: 10 sty 2018
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:15
-----

Moje posty

W temacie: Któego dewelopera polecacie?

dziś, 13:15

Ostatnio poznałem dewelopera Eco-Bud bo siostra  wprowadza się do ich budynku w Brwinowie  na Osiedlu Pszczelin http://www.ekobud.com/ Dewelopera dobrze sprawdziliśmy i jest godny zaufania, to podstawa. Samo osiedle jest fajnie zaprojektowane i budowane solidnie a dookoła bardzo miło bo zielono, jest park i staw.


W temacie: Szkolenia pracowników jako inwestycja

dziś, 12:37

Szkolenia różnego typu, w tym księgowości, BHP , przeciwpożarowy czy wózków jezdniowych organizuje Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi http://www.zdz.lodz.pl/Solidnie, sprawnie, na dobrym poziomie, po prostu dobrzy szkoleniowcy tam pracują.


W temacie: fototapeta w łazience

08 październik 2018 - 14:59

Jak się zdecydujecie to sprawdźcie sobie firmę http://luxtap.pl/ Wykonują wzory na zamówienie, można tam stworzyć własny projekt, bardzo fajna opcja. Sprawdźcie sobie na stronie zakładkę „edytor graficzny”.


W temacie: Drukarnia jaką wybrać?

05 październik 2018 - 22:15

W Lublinie na pewno sprawdzi się http://oferpress.pl/bardzo fajna drukarnia. Sporo rzeczy u nich drukujemy - mają tam druk wielkoformatowy, solwentowy, offsetowy, cyfrowy i rolowy tak więc wszystko co trzeba. Do tego dobre ceny i terminowość realizacji zamówień. Z naszej strony pełne zadowolenie z ich usług.


W temacie: Prezent

02 październik 2018 - 18:36

Klasyczny ale zarazem niesztampowy prezent to ciekawy zegarek. Ja jestem ostatnio zachwycony tymi od Woodison bo to zegarki wykonane z drewna. Są oryginalne, zwracają uwagę, mają dobry mechanizm od Citizen. Mój chodzi bardzo dokładnie i wygląda świetnie, wybrałem drzewo sandałowe.