Skocz do zawartości


PaveloS

Rejestracja: 10 sty 2018
Poza forum Ostatnio: sty 14 2018 02:29
-----

Moje posty

W temacie: Ile kosztuje kupno mieszkania?

14 styczeń 2018 - 02:29

Różnie przecież jest, nie ma co uśredniać. My zdecydowaliśmy się zamieszkać pod Warszawą właśnie z racji niższych cen (kupno, czynsz, ceny w sklepach). Postawiliśmy na  Brwinów  i osiedle Pszczelin http://ekobud.com/Spodobało  nam się to, że osiedle ma własny park ze starodrzewem i stawem, blisko osiedla jest stacja PKP i WKD zatem do Warszawy dojazd jest dobry.  Z jednej strony blisko z osiedla do lasu, z drugiej w pobliżu jest cała niezbędna infrastruktura.


W temacie: Jak tanio zorganizować wesele? Pomysły

14 styczeń 2018 - 01:46

W sprawie transportu można też polegać na Emka Trans http://www.emkatrans.com.pl/Firma działa w całym  kraju, jest solidna, terminowa, cenowo nie przesadzają. Ogółem wszystko było na plus, śmiało można z nich skorzystać. 


W temacie: hala produkcyjna

13 styczeń 2018 - 00:27

W razie poszukiwań tkanin przemysłowych, szczeliw do pomp i zaworów, osłon izolacyjnych możecie sprawdzić produkty od polskiego producenta czyli  http://www.europolit.pl/Wszystko działa  solidnie, producent ma dobrą renomę, wiec wiadomo było, że produkty są dobrej jakości i rzeczywiście nie zawiedliśmy się.


W temacie: Pomysły na obiad

10 styczeń 2018 - 19:14

Mniam, pycha, uwielbiam makaron ze szpinakiem i serem.  U nas zupa marokańska - ciecierzyca, soczewica, pomidory, marchew cebula, czosnek, imbir, cynamon, papryka, kolendra, kumin - spróbujcie. Nazywa się harira.


W temacie: Budowa domu - koszty w 2015 roku

10 styczeń 2018 - 19:07

Co do kotła do ogrzewania to mam kocioł na miał węglowy -  SKAM BP http://www.stefaniak...ty/skam-bp.htmli sprawnie działa już któryś rok.  Wysoka wydajność cieplna, do tego łatwa obsługa raz na dobę, duża komora paleniskowa, łatwość czyszczenia. Jak najlepiej go oceniam, służy dobrze.