Skocz do zawartości


PaveloS

Rejestracja: 10 sty 2018
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 18:25
-----

Moje posty

W temacie: Wyposażenie Biura Rachunkowego

wczoraj, 18:27

W każdym biurze muszą być taśmy klejące. My kupujemy od krakowskiej Taśmy. Maja duży wybór i mogą nadrukować na taśmy logo klienta, my z tej opcji korzystamy.


W temacie: Czy wiesz jak przygotować tanią przeprowadzkę?

wczoraj, 17:13

Jeśli o Kraków chodzi to sprawdzona firma od przeprowadzek to Wojtal-Trans. Profesjonalnie, sprawnie i szybko wszystko organizują, firma zdecydowanie jest godna zaufania, wrażliwe dane nie ucierpią.


W temacie: Jak urządzić łazienkę?

27 czerwiec 2018 - 09:18

Sprawdźcie sobie słubicki salon Maxima. Znajdziecie tam pełne wyposażenie do łazienek - wanny, kabiny, armatura, ceramika a nawet meble łazienkowe. My skorzystaliśmy też z opcji projektu łazienki, bo mamy małą, nieustawną łazienkę i nie wiedzieliśmy jak zrobić, by była nie tylko wygodna ale i ładna. Dzięki spojrzeniu fachowca jest super. 


W temacie: Reklama firmy

26 czerwiec 2018 - 21:34

 Moim zdaniem plandeka samochodowa czy baner reklamowy zawsze sie sprawdzi. My się w każdym razie na plandekę  zdecydowalismy i  to była dobra decyzja. Naszą plandekę wykonała firma http://erka.gdansk.pl/plandeki/i jesteśmy  zadowoleni z  wyboru firmy, plandeka jest porządnie wykonana, nadruk trawały i dobrze się trzyma mimo upływu ponad dwóch lat.


W temacie: Budowa domu - koszty w 2015 roku

26 czerwiec 2018 - 12:19

Ano coraz drożej sie budowac teraz....