Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Julek44

Rejestracja: 02 sty 2018
Poza forum Ostatnio: lut 05 2018 14:26
-----

Moje posty

W temacie: jak szybko sprzedać dom

05 luty 2018 - 14:26

Dostosuj cenę do faktycznej wartości domu. Nikt nie kupi, przynajmniej nie szybko, po wygórowanej cenie. Poza tym postaraj się wyróżnić swoje ogłoszenie.

W temacie: Ferie zimowe

05 luty 2018 - 14:19

Rodzinny wyjazd jak najbardziej. Może góry? O każdej porze roku są piękne. Jeśli lubicie możecie wspólnie jeździć na nartach, albo spędzić czas na spokojnie.

W temacie: Magazyn dla małej firmy

05 luty 2018 - 14:11

Muszę się zgodzić z poprzednią odpowiedzią, prowadzenie firmy nie jest łatwe. Tym bardziej na początku kiedy wydatki są spore a zyski minimalne. Możliwość wynajęcia magazynu jest szansą na rozwinięcie działalności, jest to dobra opcja. Jednak ja z czasem zdecydowałem się na budowę własnej hali, bo w wynajmowanym magazynie brama nie była tak sprawna jak powinna, a zależało mi na bezpieczeństwie. Montaż bramy zleciłem firmie Wingdoor, bo zapewnili mi też automatykę i serwis. Fakt, że budowa hali to duży koszt, ale warto zainwestować w bezpieczeństwo i rozwój firmy.

W temacie: Co na stres i bezsenność?

05 luty 2018 - 12:33

Czasami melisa to za mało, ale trucie organizmu lekami to też nie jest rozwiązanie. Na stres najlepszy jest relaks, sport i zdrowa dieta. Jeśli czujemy się wypaleni to w miarę możliwości postarajmy się o urlop. Stres może być motywacją do działania, ale też poważnym problemem. Dlatego warto skonsultować się z psychologiem, który pomoże nam opanować emocje. Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak fizyczne.

W temacie: Samochód

05 luty 2018 - 12:21

Jeśli chodzi o samochody, osobiście jestem zwolennikiem niemieckich marek. Póki co, nic innego mnie nie przekonuje.