Skocz do zawartości


juzina

Rejestracja: 04 gru 2017
Poza forum Ostatnio: mar 30 2020 07:20
-----

Moje posty

W temacie: Tanie ogrzewanie

29 marzec 2020 - 17:24

Też zastanawiałam się nad różnymi opcjami ogrzewania. Dla mnie najlepsze okazało się ogrzewanie gazowe. Tanio, bezpiecznie i ekologicznie. Tak jak lubię. Długo szukałam dostawcy gazu, w końcu wybrałam https://tezet.pl/ . Nie żałuję, wszystko działa jak należy.


W temacie: Wózek widłowy - jakiej firmy?

26 marzec 2020 - 14:09

U mnie w firmie również używamy wózków widłowych, dodatkowo zamontowaliśmy do nich wagi, które znacznie poprawiły wydajność pracy. Zlikwidowaliśmy ilość niepotrzebnych przejazdów, co zmniejszyło emisję spalin. Dodatkowo spadło ryzyko wypadków, a jak wiemy bezpieczeństwo pracownika jest najważniejsze. My akurat korzystamy z wag od https://www.tamtrongroup.com/pl , może im Wam okażą się one niezbędne.


W temacie: Kraków lotnisko w Balicach - jaki transfer?

25 marzec 2020 - 21:33

Jeśli istnieje taka możliwość, najwygodniej dotrzeć na lotnisko własnym autem. Można bez obaw zostawić je na czas podróży na https://orangeparking.pl/ .
Parking chroniony jest całodobowo, dla tych którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą jest możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca postojowego. Warto skorzystać z takiego rozwiązania i bez zmartwień wybrać się w podróż. :)