Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

jol33

Rejestracja: 27 lis 2017
Poza forum Ostatnio: lis 27 2017 13:04
-----

Moje posty

W temacie: Sprawdzone metody na zmarszczki

27 listopad 2017 - 13:08

Sprawdzona metoda? To chyba tylko botoks :) Niestety w ostatnich latach narosło wokół niego wiele mitów i stereotypów, więc myślę, że może warto samemu wyrobić sobie zdanie... Możecie poczytać na ten temat np. tu http://www.klinikasfera.pl/botox

Zgadzam się, o botoksie krąży wiele mitów, ale to kwestia tego, że wiele osób, które ten zabieg wykonywało, nie miało kompetencji... Ja uważam, że decydując się na taki zabieg, warto wybrać dobrego, sprawdzonego lekarza, jak np. dr Migała ze wspomnianej Kliniki Sfery :)


W temacie: Meble z sieciówek?

27 listopad 2017 - 13:06

Osobiście lubię bardziej oryginalne rozwiązania, jak np. ze sklepu https://design-life.pl. Urządzając dom, szukałam wielu oryginalnych dodatków właśnie na takich stronach :) 


W temacie: Odchudzanie, jakie wasze metody

27 listopad 2017 - 13:05

Ja najbardziej zadowolona byłam z efektów odchudzania, gdy stosowałam catering dietetyczny z https://www.maczfit.pl/. Dla mnie to najlepszy sposób na redukcję wagi - jem wtedy zdrowo, dietetycznie, regularnie :) A jaka wygoda ;) 


W temacie: Prezent dla żony

27 listopad 2017 - 13:03

To wszystko zależy od żony :) Ja ostatnio męża poprosiłam o kożuszek pod choinkę - wypatrzyłam sobie na http://luman.pl/pl/4-kozuchy-damskie, marzyłam zawsze o takim elemencie garderoby :) 


W temacie: Druk ulotek

27 listopad 2017 - 13:02

My zawsze drukujemy w drukarni Labcreation, http://www.drukowanieulotek.pl, zdecydowanie polecam się do nich zgłosić :) Sprawnie realizują każde zamówienie, zawsze na czas, a to jest nieraz bardzo ważny aspekt współpracy, zwłaszcza jak np. zbliżają się targi lub inny event :)