Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Hernando

Rejestracja: 15 lis 2017
Poza forum Ostatnio: paź 18 2018 14:25
-----

Moje posty

W temacie: rehabilitacja

22 listopad 2017 - 15:36

Rzeczywiście wielu ludzi z orzeczoną niepełnosprawnością nie wie o tym jakie wynikają dla nich z tego tytułu uprawnienia, a obawiam się, że pracodawcy nie są zbyt skorzy do uświadamiania ich w tym zakresie. Dlatego warto samemu szukać takich wiadomości - choćby na takich forach jak to, Ale przecież w internecie można znaleźć naprawdę dużo informacji na ten temat, a np w organizacjach zrzeszających niesłyszących, niewidomych, ludzi na wózkach, .... mają często dość dobrą orientację w tych sprawach i chętnie pomagają. Warto dzwonić, pisać, albo pójść do nich osobiście.


W temacie: Co zdrowego zjeść na śniadanie

22 listopad 2017 - 15:26

Od jakiegoś czasu całkiem zrezygnowałem z pieczywa. Teraz jako podstawowy zapychacz jadam kasze. Najlepiej wchodzi mi mieszanka z kaszy jaglanej z ok. 1/4 gryczanej (najlepiej niepalonej). Ale nie na mleku, tylko na barszczu czerwonym - super.


W temacie: Rozpoczęcie ebiznesu

22 listopad 2017 - 15:16

Samo założenie sklepu internetowego, to żaden problem i wygląda tak samo, jak założenie innej działalności. Oczywiście musisz poprosić kogoś, aby ci ten sklep w Internecie zrobił (chyba, że sam potrafisz). Problem pojawi się później, bo musisz ten sklep wypozycjonować czyli wprowadzić wysoko do wyszukiwarki. A to nie jest już takie proste. 

Niestety teraz pozycjonowanie wygląda całkiem inaczej niż np. 5 lat temu. Wtedy wystarczyło rozrzucić trochę linków pozycjonowanej strony w internecie. Teraz linki to tylko jeden z wielu elementów pozycjonowania - jest z tym rzeczywiście dość sporo pracy, ale obawiam się, że bez tego ruch na sklepie nie będzie zbyt duży. Znam firmę, która zajmuje się zarówno budową stron i e-sklepów, jak i pozycjonowaniem https://www.didwear.pl/  Widziałem wykonane przez nich strony i sklepy. Są dość eleganckie i nowoczesne. Pozycjonowaniem też zajmują się od lat.


W temacie: Reklamacja butów

15 listopad 2017 - 15:22

Ja bym zdecydowanie oddał do reklamacji, bo jeśli robią tak dziadowską siatkę, która przy normalnej eksploatacji ulega zużyciu, to albo niech dają tam mocniejszą siatkę, albo dają klientowi nowe buty. Tym bardziej jeśli udzielają 2 letniej gwarancji, to w końcu po co ta gwarancja jest, czy ma działać jeśli całkiem się rozpadną. Moim zdaniem powinni bezdyskusyjnie przyjąć reklamację i przestać produkować szajs.


W temacie: Wyprzedzanie na trzeciego - co to właściwie znaczy i czy jest zabronione?

15 listopad 2017 - 15:16

Zdecydowanie bardzo wypadkotwórcza sytuacja. Osoby, które się tak pchają powinny dostawać sporo punktów, a może nawet odbierać kartę rowerową (widocznie taki kierowca tylko rowerem jeździłby bezpiecznie - bo lekki), bo to i bardzo niebezpieczne (tak naprawdę bardziej dla odpowiedzialnych współużytkowników drogi, którzy wtedy uciekają na boki) i strasznie chamskie.