Skocz do zawartości


ŁukaszP56

Rejestracja: 04 lis 2017
Poza forum Ostatnio: sty 20 2019 13:57
-----

Moje posty

W temacie: Jaką firmę założyć? – najlepsze pomysły na własny biznes

20 styczeń 2019 - 13:58

A jakie jest Wasze podejście do otwierania biznesu na zasadzie franczyzy? Pytam, bo np. ja interesuje się od wielu lat motoryzacją, a teraz na stronie http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ zobaczyłem, że jest możliwość otworzenia punktu sprzedażowego na zasadzie franczyzy z LucArt. Co powinienem brać pod uwagę przy takiej formie biznesu i komu coś takiego się opłaca i dlaczego?
  •  

W temacie: Lucart - co sądzicie o takim biznesie franczyzowym?

20 styczeń 2019 - 13:53

Jeśli ogólnie chcecie się więcej dowiedzieć, to najlepiej będzie jeżeli w wolnej chwili zajrzycie na ich stronę w zakładce http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ mnie zaciekawili od pierwszego momentu, ponieważ szukałem czegoś co połączy moją pasję i jednocześnie pozwoli zarobić. Dlatego sklep motoryzacyjny to strzał w dziesiątkę. 


W temacie: Na jakie drzwi zewnętrzne warto postawić

23 lipiec 2018 - 09:25

O tym, że jest taka promocja to nawet nie wiedziałem, dobrze że wrzuciłeś :) Może ktoś skorzysta, bo różnica w cenie jest znacząco, a moje zdanie na ich temat z mijającym czasem nie zmienia się wcale na gorsze. 


W temacie: dobra pożyczka.

22 lipiec 2018 - 17:48

A moim zdaniem powinieneś najpierw odwiedzić takie miejsce jak https://pozyczasz.pl gdzie będziesz mógł sobie porównać oferty różnych firm pożyczkowych (które są aktualizowane co miesiąc) i od razu za jego pomocą sprawdzisz jaką kwotę możesz pożyczyć i jaki jest wtedy okres spłaty. Warto podejść do tego z głową i nie korzystać z pierwszej lepszej firmy, bo później może to przynieść sporo problemów (nie wspominając o kwocie do oddania z prowizją). 


W temacie: Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

22 lipiec 2018 - 16:27

No powiem szczerze, że jest to ciekawa alternatywa bo przynajmniej nie trzeba szukać mechanika na siłę który pewnie obejrzy samochód dość powierzchownie i później od tego umyje ręce. A i o takich przypadkach słyszałem od moich znajomych ... A co ogólnie można znaleźć w takim raporcie podsumowującym ich działania?