Skocz do zawartości


anty19

Rejestracja: 04 paź 2017
Poza forum Ostatnio: paź 13 2017 19:02
-----

Moje posty

W temacie: Prawnik Wrocław

13 październik 2017 - 19:02

W Internecie można znaleźć naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju kancelarii prawnych. Wystarczy naprawdę trochę poszperać i poszukać, bo znalezienie czegokolwiek naprawdę nie należy do specjalnie trudnych. A już w ogóle polecam popytać znajomych w tym zakresie tematycznym. Wówczas naprawdę można wyszukać całe mnóstwo niezwykle ciekawych informacji i porad.

 

Przykładowo, ja popytałem znajomych o polecenie jakiejś kancelarii prawnej od windykacji należności w Katowicach i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Firma z naprawdę długim doświadczeniem (założenie w 1994 roku), mnóstwo wygranych spraw i tak dalej. Zresztą oferują też pomoc w innych sprawach niż tylko windykacja należności. Jest tam też upadłość konsumencka, wywiad gospodarczy, odszkodowania górnicze i wiele, wiele innych.

 

Ale to oczywiście tylko jeden z przykładów. Tak naprawdę jest w czym wybierać, więc znalezienie czegoś porządnego naprawdę nie powinno stanowić żadnej specjalnej trudności. Także polecam się naprawdę dobrze rozejrzeć i popytać wśród znajomych.


W temacie: Bitcoin – korzyści i zagrożenia

12 październik 2017 - 17:06

Szukałem właśnie takich informacji :) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :)


W temacie: faktura za przesyłkę PROSZĘ O POMOC

12 październik 2017 - 17:02

Na taki temat poszukałby informacji gdzieś w Internecie. Wydaje mi się, że tam się da znaleźć naprawdę wszystko :)


W temacie: pomysł na biznes

12 październik 2017 - 16:59

A może jednak lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście z tego obszaru tematycznego? Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju trudności :)


W temacie: Świadectwo pracy czy Zaświadczenie?

12 październik 2017 - 16:52

Ja nie mam zbyt dużej wiedzy w tym zakresie tematycznym. Dlatego też lepiej, żebym nie udzialał na ten temat rad.