Skocz do zawartości


DariuszP

Rejestracja: 21 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: sty 17 2018 16:42
-----

Moje posty

W temacie: zakup używanego samochodu

12 styczeń 2018 - 22:39

Jeśli szukacie dobrego miejsca gdzie możecie kupić używany samochód to na bank nie zawiedziecie się na małopolskim http://www.golemo.pl/Mamy od  nich używane Audi i śmiga pięknie, jesteśmy w 100% zadowoleni z wyboru. Cena dobra, samochód w bardzo dobrym stanie, ogółem warto mieć na nich namiary.


W temacie: Tani dentysta – Warszawa, Poznań, Wrocław

12 styczeń 2018 - 22:20

Zgadzam się, dentysta ma dobrze leczyć zęby, tanio to można bułkę kupić a nie ząb wyleczyć. Przynajmniej ja chcę mieć wyleczone dobrze a to kosztuje. Korzystam z Hercka Dent http://www.hercka.pl/przy Malinowskiego w Gliwicach i to bardzo dobry gabinet z normalnymi cenami, nie z kosmosu, najważniejsze jednak, że dobrze tam leczą.


W temacie: Czy wiesz jak urządzić biuro w domu?

12 styczeń 2018 - 20:44

Na pewno warto zdać się na profesjonalistów bo będą w stanie nawet na małej przestrzeni urządzić funkcjonalne biuro. Nam pomagało Interbiuro z Warszawy http://interbiuro.pl/i świetnie się sprawdzili. Nie dość, ze aranżowali to jeszcze część rzeczy z wyposażenia kupiliśmy od nich bo mają ogromny wybór mebli, wykładzin czy wszelkiego potrzebnego wyposażenia biurowego. 


W temacie: kantory

12 styczeń 2018 - 18:11

U mnie od dawna sprawdza się warszawski kantor Alex http://kantoralex.pl/z Placu Grzybowskiego.  Dobra obsługa, bezpieczeństwo, możliwość negocjacji kursów w sumie sprawia że trzymam sie ich od lat. Plus fakt, że mam ich też blisko domu :)


W temacie: Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

11 styczeń 2018 - 02:31

Ja jestem zdania, że porządna edukacja zawsze się przyda. Aktualnie moja siostra studiuje podyplomowo zamówienia publiczne w ochronie zdrowia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym http://studiapodyplo...chronie-zdrowia Kierunek konkretny, myślę, że bardzo dobry, ona jest w każdym razie zadowolona.  Jak ktoś interesuje się tematyką, to Śląski Uniwersytet Medyczny ma dobrą opinię.