Skocz do zawartości


Forumowicz84

Rejestracja: 14 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: sie 16 2018 18:02
-----

Moje posty

W temacie: Który kurier jest najtańszy?

14 sierpień 2018 - 18:25

Bardzo fajne oferty taniego kuriera możesz znaleźć sobie na stronie https://www.epaka.pl/Wydaje mi się, że jest to porządna firma, gdzie można zamówić sobie kuriera. Wiem z doświadczenia, że wysyłanie paczek może być czasami bardzo drogie.


W temacie: prezent dla dziecka

06 sierpień 2018 - 12:43

Myślicie, że prezent w formie egzamin ósma klasa kursy będzie dobrym rozwiązaniem? Oczywiście od razu dodam, że moje dziecko bardzo dobrze się uczy i chciałoby ten egzamin dobrze napisać. Dodam jeszcze to, że taka opcja, jak egzamin ósma klasa - kursy to prezent niespodzianka bez okazji, więc myślę, że dziecko jeszcze bardziej się ucieszy. Dajcie znać, czy wysyłacie swoje dzieci na takie kursy.


W temacie: Zakup i serwis podnośników do magazynu

01 sierpień 2018 - 16:52

Jeśli chodzi o wszystko, co związane z magazynem, to zastanawiam się nad tym, czy robić takie http://warlux.pl/pro...wylazy-dachowe/ wyłazy dachowe. Według mnie to na pewno będzie dobra opcja, ale może Wy dajcie mi znać, czy aby na pewno jest to najlepsze rozwiązanie, żeby później nie okazało się, że wybór był wcale nie potrzebny.


W temacie: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

01 sierpień 2018 - 13:53

Polecam mieszkania prosto od dewelopera na Tarchominie. Co Wy na to? Wszystkie szczegóły macie tutaj http://pkdevelopment...-tarchomin.htmlJest to bardzo dobry deweloper, który tworzy mieszkania z myślą o przyszłych właścicielach. W całym tym procesie mieszkań deweloperskich podoba mi się to, że wszystko robimy sobie sami, tak, jak chcemy.


W temacie: Magazyn na niebezpieczne towary - wyposażenie

01 sierpień 2018 - 11:20

Czy można korzystać z czegoś takiego, jak naświetla dachowe jeśli magazyn ma przechowywać niebezpieczny towar? Czy naświetla dachowe w jakiś sposób w tym przeszkadzają? Bo zastanawiam się nad wprowadzeniem czegoś takiego, jak naświetla dachowe do swojego magazynu, ale teraz co w wypadku, gdyby osoba wynajmująca chciała przechowywać takie rzeczy?