Skocz do zawartości


Forumowicz84

Rejestracja: 14 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: lis 30 2018 20:52
-----

Moje posty

W temacie: Firmy pozyskujące fundusze unijne

30 listopad 2018 - 20:53

Firma https://www.a1europe...e-unijne/b_atfhmoże pomóc Ci w otrzymaniu dotacji unijnych i jest to bardzo proste, wbrew pozorom. Ludziom wydaje się, że jest to ciężka droga, która może zakończyć się niepowodzeniem, ale uwierzcie, nie jest tak źle! Jeśli macie kogoś do pomocy, to śmiało możecie walczyć o realizację Twoich planów.


W temacie: ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

29 listopad 2018 - 13:17

Jeśli chcecie coś więcej poznać na ten temat, to śmiało możecie zgłosić się do Kancelarii Baraniewski & Kawa Tam wszystko zostanie przez nich sprawdzone, a Wy będziecie mieli pewność, że na pewno wszystko jest w porządku, jeśli chodzi o Waszą firmę. Z wieloma sprawami naprawdę trzeba uważać.


W temacie: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodna z RODO 2018

28 listopad 2018 - 04:55

Jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo Twojej firmy i danych i jeśli chcesz, aby wszystkie dokumenty były bezpieczne, to więcej tutaj znajdziesz informacji. Myślę, że mogą być one bardzo przydatne w tym, aby wszystko poszło zgodnie z planem i zgodnie z procedurami.


W temacie: akcje w bilansie

24 listopad 2018 - 10:19

Jeśli już mowa o inwestycjach długoterminowych, to uważam, że warto też skupić się na tym, co oferuje http://www.viennalif...dlugoterminowe/ Coraz więcej osób chwali sobie takie inwestycje i coraz to więcej osób jest naprawdę bardzo zadowolonych. Może warto w tym temacie się obracać i może warto zaryzykować? Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?


W temacie: Damskie buty na zimę

23 listopad 2018 - 10:04

Wiele kobiet w zimę nosi po prostu botki. Wydaje mi się, że są to jedne z wygodniejszych butów i jeśli kupi się takie z ciepłym wypełnieniem to można przechodzić całą zimę. Ja właśnie tak robię. Kozaki w szafie mam, ale tylko na jakieś okazje, nie na co dzień. Patrzę też jeszcze właśnie na ofertę sklepu https://butymodne.pl...kie-c55202.html jeśli chodzi o botki, ponieważ chciałabym kupić sobie coś nowego.