Skocz do zawartości


Forumowicz84

Rejestracja: 14 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: kwi 07 2020 20:11
-----

Moje posty

W temacie: praca na wysokości

01 kwiecień 2020 - 21:43

Jeżeli ktoś będzie szukał firmy wykonującej prace alpinistyczne to polecam http://www.budgem.pljedni z najlepszych fachowców z jakimi miałem przyjemność pracować. Dokładni, terminowi i uczciwi, więc moim zdaniem warto byłoby skorzystać sobie z jakiejś oferty.


W temacie: Co zrobić z zaniedbana księgowością? Jak wyjść z problemu ?

01 kwiecień 2020 - 16:04

A powiedzcie mi, jak to wygląda z cenami transferowymi? Rozumiem, że dla wielu osób temat cen transferowych nie jest łatwy i czasem niestety pojawiają się spore problemy dotyczące takich cen, ale od czego mamy internet i wszystkie informacje w nich zawarte. Myślę, że fajną pomocą będzie dla Was strona https://www.zaufany-...n-transferowych Zerknijcie tam sobie koniecznie po szczegóły i wyjaśnienia.


W temacie: Wypożyczalnia samochodów - na co zwracać uwagę?

31 marzec 2020 - 08:45

No ja myślę, że przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na to, jaką ofertę posiada dana wypożyczalnia i jakie ma opinie wcześniejszych osób, które korzystały z usług. Jeśli komuś byłaby potrzebna wypożyczalnia w Szczecinie to śmiało mogę polecić https://fadoauto.pl/ Kontakt macie do nich 24h, a wynajmy są krótko i długoterminowe.


W temacie: okulary

29 marzec 2020 - 20:17

Ja uważam, że lepiej jest przerzucić się na soczewki. Wybierz któreś ze strony: https://www.twojesoc...towe-miesieczne , bo tutaj są one w naprawdę dobrych cenach. Warto od razu zrobić ich zapas, który może się przydać w czasie panowania tej zarazy.


W temacie: Zalane mieszkanie

29 marzec 2020 - 10:29

My mieliśmy takie szczęście, że łatwo i szybko dogadaliśmy się z sąsiadem, który zalał nam mieszkanie i tak naprawdę jest po problemie .Wszystko zapłacił, ale nie wiem, czy ze swojej kieszeni czy z ubezpieczenia. Mieliśmy nawet możliwość wynajęcia https://optimal-osuszanie.pl/ Jest to firma osuszająca z Warszawy, ktora zapewniła odpowiedni poziom wilgotności po zalaniu.