Skocz do zawartości


AniMaxx

Rejestracja: 08 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: wrz 11 2017 11:40
-----

Moje posty

W temacie: Wypożyczalnia samochodów - na co zwracać uwagę?

11 wrzesień 2017 - 11:40

jak wygląda kwestia ubezpieczenia w przypadku wypadku, czy nie żadnych ukrytych kosztów, w jakim stanie jest auto.


W temacie: Co na stres i bezsenność?

11 wrzesień 2017 - 11:34

w moim przypadku problem z zaśnięciem występuje głównie wtedy, jak się czymś stresuje. Najbardziej pomagała mi melatonina, która biorę bardzo okazyjnie. Chyba nawet nie można jej brać non stop, bo to lek głownie dla osob u których trudności ze snem występują w związku z praca zmianową albo zmianą stref czasowych. Wiadomo, że bardzo ważne jest też higiena snu czyli m.in. unikanie niebieskiego światła. 


W temacie: Fryzjerstwo jako hobby?

11 wrzesień 2017 - 11:27

w obecnych czasach zawód fryzjera może dać lepsze perspektywy niż np. studia z ekonomii. Sama to widzę po swoich znajomych. Teraz jest duże zapotrzebowanie na pracowników z wykształceniem zawodowym i technicznym , w tym fryzjerów, czego dowodzi choćby ten artykuł o zawodach deficytowych http://praca-wielkop...-wielkopolskim/. Poza tym fryzjer może tez sobie dorobić ucząc swojego zawodu lub dojeżdżając do domu klienta.

 


W temacie: Puzzle

11 wrzesień 2017 - 11:23

To bardzo fajna sprawa dla dzieciaków, nasze dzieci mają dużo puzzli. Zwłaszcza bajkowe podobają się dzieciom. 


W temacie: magisterka czy podyplomowe?

11 wrzesień 2017 - 11:22

Licencjat chyba wystarczy, żeby pójść na podyplomówke. Moim zdaniem trzeba stawiać na takie studia, które dadzą nam jakieś perspektywy. Z resztą na podyplomowych studiach jest węższy zakres wiedzy, są bardziej konkretne niż mgr, a w ogłoszeniach o pracę widzi się przede wszystkim wykształcenie wyższe bez wskazania na to czy licencjat czy mgr.