Skocz do zawartości


tilos

Rejestracja: 01 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: lis 09 2017 09:24
-----

Moje posty

W temacie: dobre biuro podatkowe ze Śląska

03 listopad 2017 - 18:04

dzięki wszystkim jeszcze raz za pomoc :) Byłem na spotkaniu w firmie Kasprzyk i Niziołek polecanej przez marikaa i wygląda na to, że znalazłem biuro idealne :) Nie dość, że będą prowadzić mi pełną księgowość to jeszcze kadrami się zajmą :) I nie sądziłem, że cenowo to tak korzystnie wygląda. 


W temacie: Pozycjonowanie sklepu internetowego

02 listopad 2017 - 15:04

pozycjonowanie to jedno z najbardziej popularnych i jednocześnie skutecznych narzędzi reklamy w sieci. Ja od jakiś 3 miesięcy współpracuję z agencją soluma sem z Warszawy, która wg mnie proponuje bardzo skuteczne rozwiązania a pozycjonowanie mają opanowane do perfekcji. 


W temacie: księgowość online czy oprogramowanie?

01 listopad 2017 - 12:37

a ja jestem zwolennikiem korzystania z tradycyjnych biur podatkowych. Sam z powodzeniem współpracuję z biurem Kasprzk & Niziołek ( mają dwie siedziby w Gliwicach i Sosnowcu ). Duże doświadczenie ( istnieją około 20 lat ) i wiedza. Poza prowadzeniem księgowości pomagali mi też w rozliczaniu podatku VAT z UE. 


W temacie: Tania Apteka w Żorach

31 październik 2017 - 11:03

Na śląsku masz sporo aptek z sieci Ziko np w Chorzowie https://www.ziko.pl/...-drogerie-ziko/ , tam sobie sprawdź bo oni mają najniższe ceny w okolicy. możesz też od nich zamówić online więc jak nie masz placówki pod ręką to przez neta zrobisz to sprawnie. :) 


W temacie: Czy to przemoc psychiczna ? Gdzie szukać pomocy ?

23 październik 2017 - 11:28

Ja też uważam, że warto udać się po pomocy do specjalisty nie tylko w kwestii psychologicznej ale też prawnej. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić tą kancelaria radcy prawnego radom. Mają spore doświadczenie i jestem pewien, że pomogą Ci wyjść na prostą i uwolnić się od tego problemu.