Skocz do zawartości


tilos

Rejestracja: 01 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: sty 17 2018 06:25
-----

Moje posty

W temacie: Szkolenia dla pracowników

15 styczeń 2018 - 10:42

Niektóre szkolenia takie jak bhp, ppoż czy z zasad udzielania pierwszej pomocy powinny być regularnie przeprowadzane w każdej firmie. Warto w tym celu zdecydować się na ofertę firmy zewnętrznej jak np https://www.bhp-center.com.pl/. Mają wieloletnie doświadczenie w branży i cieszą się dobrą opinią klientów. Może ktoś z Was miał już okazję się u nich szkolić ?


W temacie: Tani program do zarządzania firmą

04 styczeń 2018 - 12:36

Jeśli prowadzisz firmę produkcyjną lub budowlaną i posiadasz różnego rodzaju maszyny i urządzenia to zerknij na ofertę firmy http://www.satisgps....nesowe/maszyny/. To zautomatyzowana i bardzo funkcjonalna ewidencja, która znacznie ułatwi sprawowanie kontroli pracy tych maszyn a dodatkowo skutecznie zabezpiecza je przed ewentualną kradzieżą. 


W temacie: Wyposażenie biura?

03 styczeń 2018 - 17:00

Nie trzeba od razu kupować takiego sprzętu na własność, myślę, że fajną opcją ( szczególnie na początek ) jest też wynajem lub dzierżawa. Co do drukarki to ciekawą ofertę ma firma Kserokop http://www.kserkop.c...izhub-c258-1153. Lubicie produkty marki Konica ? Ten konkretny model wydaje się być bardzo funkcjonalny i nowoczesny. 


W temacie: Wyposażenie biura

03 styczeń 2018 - 16:57

Myślę, że dobra drukarka i kserokopiarka to urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym biurze. Szukając ciekawej oferty trafiłam na http://www.kserkop.c...izhub-c258-1153 i myślę, że takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Pewnie na początku zdecydujemy się na wynajem sprzętu, to bardzo ekonomiczna opcja. Samo urządzenie cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Testował ktoś może ?


W temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?

03 styczeń 2018 - 14:43

Z doświadczenia wiem, że w większości hal magazynowych używa się podestów ruchomych zwłaszcza gdy pracuje się na większych wysokościach. Taki sprzęt jak każdy inny ulega awarii a wtedy warto skorzystać z fachowej pomocy firmy http://dzwignice.pl/...odesty-ruchome/. Mają duże doświadczenie w branży, działają sprawnie i szybko.