Skocz do zawartości


tilos

Rejestracja: 01 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 07:02
-----

Moje posty

W temacie: Jak urządzić mały ogródek

dziś, 07:04

Można też sporo inspiracji zaczerpnąć z sieci :) Co do konkretnych elementów wyposażenia to mi osobiście bardzo podobają się tego typu donice http://konarch.pl/kategoria/donice/. Okazałe, masywne - takie elementy małej, miejskiej architektury. Produkty solidne i moim zdaniem świetnie wyglądające nie tylko w mieście ale także we własnym ogródku :)


W temacie: Obrabiarki CNC - jak zacząć przygodę?

dziś, 06:19

Grunt to dobrej jakości sprzęt, który posłuży Ci przez wiele lat. Zerknij sobie na ofertę firmy http://www.obrabiarki.biz.pl/. Istnieją na rynku już wiele lat, mają doświadczenie i dobrą opinię wśród klientów. Dodatkowo w ich ofercie znajdziesz różnego rodzaju obrabiarki, frezarki czy tokarki i wiele wiele więcej. Ceny nie z kosmosu więc warto to sprawdzić. 


W temacie: Biuro rachunkowe czy księgowa?

19 wrzesień 2017 - 18:14

A nie myśleliście o tym by samodzielnie zająć się księgowością ? Istnieje teraz tyle ciekawych narzędzi w sieci, które znacznie to ułatwiają. Ja tak rozliczam się z US i nie ma z tym żadnych problemów choć księgowym z wykształcenia nie jestem :) Zerknijcie sobie na portal https://wfirma.pl/, można tam wystawiać faktury a nawet zarządzać magazynem. Każdy sobie z tym poradzi a koszt znacznie niższy niż u księgowej :)


W temacie: VPS, czy serwer dedykowany?

19 wrzesień 2017 - 05:41

Ja też myślę, że VPS-y to najlepszy wybór. Są stabilne i mocne, nie będzie problemów z działaniem stronki. Zerknij sobie na stronę https://domeny.pl/serwery-vps.html. Firma proponuje swoim klientom 5 różnych pakietów do wyboru od takiego za 17,99/ mc do 109,99 mc. Najbardziej popularny jest pakiet Gold za 54,99 zł netto. Wspomnę jeszcze, że przy popisaniu umowy na rok 2 miesiące są zupełnie gratis :)


W temacie: sprawdzone biuro rachunkowe

13 wrzesień 2017 - 17:38

Czemu nie znajdzie ? To super, że ludzie dzielą się ze sobą takimi informacjami. Świetną alternatywą dla biura podatkowego jest też samodzielne prowadzenie księgowości, to wcale nie takie trudne jeśli ma się do dyspozycji odpowiednie narzędzia :) Zerknij sobie na ofertę serwisu https://wfirma.pl/, można tam wystawiać faktury czy zarządzać magazynem. Każdy użytkownik ma też dostęp do wysokiej klasy specjalistów z dziedziny podatków, prawa pracy czy księgowości.