Skocz do zawartości


kadet23

Rejestracja: 29 sie 2017
Poza forum Ostatnio: wrz 05 2017 09:02
-----

Moje posty

W temacie: Prezent dla żony

30 sierpień 2017 - 10:09

Prezenty, które sprawiają kobiecie przyjemność to całkiem wdzięczny temat. Ja sama próbuję namówić chłopaka na kurs masażu. :) Jeżeli oboje go zrobimy to z pewnością się przyda, a z kolei jest to nabywanie umiejętności, czyli coś trwalszego niż na przykład kupny prezent. Każda żona będzie zadowolona mając masażystę w domu - nawet jeżeli dużo mu będzie brakowało do profesjonalizmu. Bardzo ciekawą ideą jest też nauka dla siebie - mąż dla żony, a żona dla męża. Kto wie, może po czymś takim kobieta nabędzie umiejętności, które Ty chciałbyś u niej zobaczyć? :) Ja znalazłam kursy na http://www.szkolamasazu.com . Mają wiele wariantów i nawet jest coś takiego jak masaż biurowy. :) 


W temacie: Dziewczyna prezent

30 sierpień 2017 - 10:03

Mój chłopak czasem potrafi mnie zaskoczyć. :) Wie, że jestem wybredna i nie spodobają mi się żadne materialne prezenty. Nie noszę biżuterii ani tym bardziej nie chciałabym, żeby wydawał pieniądze na coś z czego tylko ja będę korzystać. :) Ostatnim prezentem był zwariowany pobyt w Escape Roomi'e, a teraz z mojej strony przydałoby się coś wymyślić na urodziny. Planuję imprezę niespodziankę z różnymi atrakcjami. Zastanawiam się nad wynajęciem fotobudki i nawet już znalazłam kilka ofert. Tutaj http://fotobox4you.pl mają całkiem ciekawe propozycje. Z pewnością takie prezenty podobają nam się dużo bardziej od rzeczy materialnych, które tylko się kurzą i rzadko z nich korzystamy. 


W temacie: Okulary przeciwsłoneczne dla kierowcy

30 sierpień 2017 - 09:44

Okulary powinny być dopasowane indywidualnie pod każdego. Najlepiej wybrać się do okulisty, a dopiero potem poczytać opinie i porady w sieci. Moja koleżanka polecała mi kiedyś stronę http://www.optykniedbala.pl i myślę, że kontakt z optykiem, nawet wirtualnie będzie na początek dobrym pomysłem. Pamiętaj, że okulary mają ułatwiać życie, więc szczególnie dla kierowcy powinny być dobrze dopasowane. 


W temacie: Imprezy firmowe

30 sierpień 2017 - 09:36

Myślę, że najlepiej imprezę zrobić w miejscy zbliżonym do firmy lub po prostu w firmie. Lepiej, żeby to organizatorzy pofatygowali się i urządzili nam atrakcje zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wtedy nie będziemy musieli się godzić na żadne kompromisy. Dodatek na imprezie firmowej to faktycznie bardzo mile widziana rzecz. Najlepiej, żeby była to całkowicie nieoczekiwana atrakcja - coś co zaskoczy pracowników. Fajne rzeczy mają na stronie http://caveni-events.pl . Sama chciałabym wziąć udział w czymś takim jak wirtualny świat - pewnie cieszyłabym się jak dziecko. :D


W temacie: jak założyć sklep internetowy i co za tym idzie

30 sierpień 2017 - 09:31

Sklep internetowy ma szanse wtedy, kiedy pewną treść (korzyści) damy na początku za darmo. Taka prawda. Najpierw warto założyć swoją stronę z poradami i informacjami jak wykorzystać dany produkt lub co faktycznie jest potrzebne na rynku, a dopiero potem "udzielić odpowiedzi" i wystawić produkt w sklepie (internetowym bądź stacjonarnym). Dobrym przykładem jest tu cała masa blogów, których właściciele stają się z dnia na dzień biznesmenami. Przy każdej stronie należy pamiętać o dobrej treści i estetycznej prezentacji. Warto zainwestować w specjalistyczne stworzenie strony. Ja ostatnio rozglądam się po sieci w tym temacie i znalazłam stronę http://www.webmi.pl . Na początek potrzebne są również minimalne fundusze, żeby strona jakoś funkcjonowała (wtyczki i tak dalej).