Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Serafin O

Rejestracja: 25 sie 2017
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje posty

W temacie: Krótsza i elektroniczna archiwizacja dokumentów pracowniczych

25 sierpień 2017 - 10:40

W kwestiach takich jak archiwizacja czy przechowywanie dokumentów elektronicznych najlepiej zwrócić się do źródła, czyli tych od których wszyscy się uczą.W kwestii elektronicznego archiwum warto zajrzeć na Stowarzyszenie Archiwistów Polskich.


W temacie: Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej

25 sierpień 2017 - 10:32

Z pytaniami typu "gdzie Pan siebie widzi za 5 lat" czy "co by Pan zrobił gdyby wygrał Pan milion" trzeba uważać. Często rekrutowany czuje, że oczekuje się od niego odpowiedzi i stresuje się, że nie zna prawidłowej. Na pierwszej rozmowie wolę zostać przy samej strefie zawodowej, zadając proste pytania które nie potęgują stresu. Więcej i tak wyciągnę w luźniejszych rozmowach na dalszych etapach rekrutacji. 


W temacie: jak założyć sklep internetowy i co za tym idzie

25 sierpień 2017 - 10:26

Nie ma sensu na początku bawić się w osobny hosting i stawianie sklepu, za dużo do ogarnięcia dla laika. Na start polecam shoper.pl, wszystko można przeklikać i o nic się nie martwisz.


W temacie: Jak tanio założyć firmową stronę WWW?

25 sierpień 2017 - 10:24

Z tanimi stronami na tanich hostingach pojawia się zwykle problem z SEO. Google sprawdza też "sąsiedztwo" strony, czyli jakie serwisy są na tym samym serwerze. Jeśli one z jakiegoś powodu są nielubiane przez algorytm to nasza strona też spada. Podobnie ze stronami robionymi w kreatorach stron. Ilość niepotrzebnego kodu i problemy z prędkością ładowania zmniejszają widoczność naszej strony dla klientów. 


W temacie: Ranking kantorów internetowych 2014

25 sierpień 2017 - 10:17

Gdzie znajdę ranking z 20016 lub z tego roku? Od 2014 sporo się zmieniło...