Skocz do zawartości


LegalUp

Rejestracja: 21 sie 2017
Poza forum Ostatnio: wrz 12 2017 10:48
-----

Moje posty

W temacie: Szukam dobrego prawnika z Łodzi od prawa gospodarczego

12 wrzesień 2017 - 10:52

W szukaniu pomocy prawnej istotne jest, by mieć pełen obraz sytuacji. Umożliwia to serwis www.legalup.pl. W odpowiedzi na konkretne zgłoszenie prawnicy, którzy specjalizują się w danej dziedzinie prawa, przysyłają swoje oferty. Można je bezpłatnie i bez zobowiązań porównać zarówno pod kątem doświadczenia, jak i wyceny ewentualnej pomocy. Dzięki temu można dobrać tę ofertę, która najbardziej pasuje do potrzeb i możliwości, a w razie, gdyby żadna z nadesłanych ofert nie okazała się satysfakcjonująca, można bez problemu zrezygnować.


W temacie: Dobry prawnik - Łódź

25 sierpień 2017 - 13:32

My proponujemy skorzystanie z www.legalup.pl.

Po opisaniu swojej sprawy, prawnicy specjalizujący się w danej dziedzinie (w tym przypadku w prawie karnym) nadsyłają w odpowiedzi z ofertami w różnych wariantach cenowych. Oferty można porównać także pod kątem doświadczenia prawników. Wysłanie zgłoszenia nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje - niczego się więc nie traci, a można zyskać profesjonalną obsługę prawną dopasowaną do potrzeb i możliwości finansowych.


W temacie: Szukam dobrego prawnika z Katowic

21 sierpień 2017 - 14:35

Jak w temacie poszukuję dobrego prawnika najlepiej z Katowic świetnie poruszającego się w prawie gospodarczym.

Proponujemy skorzystanie z http://www.legalup.pl. Można tam opisać swoją sprawę i w odpowiedzi uzyskać kilka (czasem kilkanaście) ofert pomocy prawnej w różnych wariantach cenowych. Można także porównać prawników pod kątem ich wiedzy i doświadczenia. Oczywiście opisanie swojej sprawy nie obliguje do wybrania którejkolwiek z nadesłanych ofert :)