Skocz do zawartości


Ond49

Rejestracja: 21 sie 2017
Poza forum Ostatnio: cze 27 2018 07:57
-----

Moje posty

W temacie: jak założyć sklep internetowy i co za tym idzie

27 czerwiec 2018 - 07:57

Bardzo przydatnym w tym biznesie może się okazać system rejestracji zgłoszeń https://focustelecom.pl/focus-desk/. Bardzo pomaga w pracy i porządkuje wszelkie informacje i zgłoszenia. :)


W temacie: pomysł na biznes

21 czerwiec 2018 - 07:48

Warto znać się na rynku, co robi konkurencja, czego chcą klienci itp. wtedy z odpowiednią reklamą nie widzę przeszkód by odnieść sukces i się utrzymać. ;) Oczywiście trzeba mieć też odpowiednie cechy by zarządzać firmą, np. konsekwentność, kreatywność, pewność siebie... Życzę wszystkim powodzenia! :)

 

________________________________________________

Help desk https://focustelecom...ystem-helpdesk/


W temacie: Jak tanio zorganizować wesele? Pomysły

05 czerwiec 2018 - 09:25

Wyda się mniej pieniędzy jak ma się znajomości i można pozałatwiać pełno spraw wśród znajomych, w rodzinie. Znajomy fotograf, kamerzysta, wodzirej, krawcowa, ktoś w rodzinie ma dom z dużym obejściem i już koszty ucięte. Nie trzeba też wydawać przesadnie dużo na suknię, skoro zakładamy ją tylko raz w życiu. :P 

 

________________________________________________
Torty weselne http://tortyjakmarze...orty-weselne/19


W temacie: Scianki działowe w pokoju.

30 maj 2018 - 13:35

Żeby nie mieć takich dylematów, to może najprościej jest zaopatrzyć się w szklane ścianki działowe? Na pewno dobrze będzie to wyglądać w nowoczesnym wnętrzu.  :)

 

____________________________________________________
http://esglas.pl/scianki-akustyczne/


W temacie: wystrój biura

28 maj 2018 - 10:09

Jeśli macie dużą, minimalistyczną przestrzeń, to można ją odgrodzić takim rozwiązaniem jak drzwi wahadłowe szklane http://esglas.pl/szk...rzwi-wahadlowe/- ta firma robi na świetną robotę wymiar, wiem, bo mam takie u siebie. Wszystko dopasowują pod jakiekolwiek potrzeby.