Skocz do zawartości


AnnaB123

Rejestracja: 28 lip 2017
Poza forum Ostatnio: paź 19 2017 12:59
-----

Moje posty

W temacie: PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

19 październik 2017 - 12:54

Ja również polecam firmę Interfeo. Ilu przedsiębiorców, tyle opinii - niektórzy wolą gotowe rozwiązania, my jednak wybraliśmy dedykowane oprogramowanie własnie od firmy Interfeo i nie żałujemy. Wszystko działa świetnie i ma wiele funkcjonalności i budowę modułową. Oprócz tego wsparcie techniczne, aktualizacje i możliwość rozbudowy. Jesteśmy zadowoleni.


W temacie: Jak podnieść pozycję strony?

19 październik 2017 - 12:48

Nie zgodzę się, że teraz płaci się za same działania - w większości firm możesz wybrać, czy chcesz stałe i niskie opłaty za pozycjonowanie, czy wyższe - ale płacisz dopiero w chwili gdy znajdziesz się na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Są też abonamenty hybrydowe. Dla każdego znajdzie się coś dostosowanego do jego potrzeb. Naprawdę moim zdaniem nie opłaca się bawić w pozycjonowanie samemu, szczególnie jeśli nie mamy doświadczenia. Inną kwestią wartą poruszenia jest sama jakość strony WWW - moim zdaniem dobrze jest zadbać o nią, ewentualnie coś poprawić czy zmodyfikować, bo źle napisana i nienowoczesna strona nie wpływa pozytywnie na pozycjonowanie.  My w kwestii stron www skorzystaliśmy z usług firmy Interfeo http://www.interfeo.com – zmodernizowali naszą stronę i teraz naprawdę odczuwamy różnice chociażby w ilości zapytań od klientów.


W temacie: Jaki system CRM dla agenta ubezpieczeniowego?

13 wrzesień 2017 - 16:04

Moim zdaniem warto rozejrzeć się i przetestować - większość firm ma wersję trial/darmową. Sprawdzisz czy podoba Ci się oprogramowanie danej firmy i jego funkcjonalności. Jeśli jednak szkoda Wam czasu, to mogę polecić Wam firmę Interfeo http://interfeo.com , gwarantuję że będziecie zadowoleni, zarówno ze współpracy jak i z samego oprogramowania:)


W temacie: Reklama firmy

13 wrzesień 2017 - 16:02

Internet, lokalne portale, social media, lokalne gazety, ogłoszenia, cold calle. Mnóstwo tego jest, tak naprawdę wszystko po trochu warto zastosować.


W temacie: Rozwój firmy

12 wrzesień 2017 - 16:09

Obecnie to nie ma jakiejś jednej recepty na rozwój firmy i osiągnięcie sukcesu. Zdecydowanie należy działać kompleksowo. Zadbać o szkolenia i rozwój kadry, zainwestować w solidny marketing i wiele innych. Jedyne co mogę dodać to fakt, że nie powinniśmy zaniedbywać 'rozwoju technicznego' firmy, a część firm popełnia takie błędy. Dobre oprogramowanie znacznie ułatwia pracę wszystkich działów w firmie. W tej kwestii szczerze polecam firmę Interfeo  http://interfeo.com