Skocz do zawartości


AnnaB123

Rejestracja: 28 lip 2017
Poza forum Ostatnio: wrz 13 2017 16:04
-----

Moje posty

W temacie: Jaki system CRM dla agenta ubezpieczeniowego?

13 wrzesień 2017 - 16:04

Moim zdaniem warto rozejrzeć się i przetestować - większość firm ma wersję trial/darmową. Sprawdzisz czy podoba Ci się oprogramowanie danej firmy i jego funkcjonalności. Jeśli jednak szkoda Wam czasu, to mogę polecić Wam firmę Interfeo http://interfeo.com , gwarantuję że będziecie zadowoleni, zarówno ze współpracy jak i z samego oprogramowania:)


W temacie: Reklama firmy

13 wrzesień 2017 - 16:02

Internet, lokalne portale, social media, lokalne gazety, ogłoszenia, cold calle. Mnóstwo tego jest, tak naprawdę wszystko po trochu warto zastosować.


W temacie: Rozwój firmy

12 wrzesień 2017 - 16:09

Obecnie to nie ma jakiejś jednej recepty na rozwój firmy i osiągnięcie sukcesu. Zdecydowanie należy działać kompleksowo. Zadbać o szkolenia i rozwój kadry, zainwestować w solidny marketing i wiele innych. Jedyne co mogę dodać to fakt, że nie powinniśmy zaniedbywać 'rozwoju technicznego' firmy, a część firm popełnia takie błędy. Dobre oprogramowanie znacznie ułatwia pracę wszystkich działów w firmie. W tej kwestii szczerze polecam firmę Interfeo  http://interfeo.com


W temacie: Jaki hosting pod firmową stronę?

12 wrzesień 2017 - 15:57

Zgadzam się z przedmówcami - nie ma nic gorszego niż zawodny hosting, który tak naprawdę marnuje nasze szanse na zaprezentowanie się potencjalnemu czy ogólnie klientowi. Warto postawić na coś sprawdzonego, z zapewnionym wsparciem technicznym. My zdecydowaliśmy się zawierzyć firmie Interfeo http://interfeo.com , stworzyli nam świetną stronę, oferują solidny hosting. Czego chcieć więcej?


W temacie: Fajne gadżety reklamowe

12 wrzesień 2017 - 15:52

Myślę, że warto zainwestować w ciekawe gadżety, a co najważniejsze takie które przydają się na codzień. To dość sprytny sposób na wzbudzenie w potencjalnym kliencie pozytywnych odczuć na temat firmy.