Skocz do zawartości


kamiloo

Rejestracja: 25 lip 2017
Poza forum Ostatnio: lip 26 2017 14:05
-----

Moje posty

W temacie: Dom inteligentny – Instalacje bezprzewodowe

26 lipiec 2017 - 14:08

Inteligentne domy staja się coraz bardziej popularne. Wiele osób marzy o domu, w którym będzie mógł czuć się bezpiecznie, komfortowo przy minimalnych kosztach eksploatacji. Rozwiązaniem są instalacje bezprzewodowe, które można zamontować w budynku bez konieczności przeprowadzania kolejnego remontu.

Powrót do artykułu: Dom inteligentny – Instalacje bezprzewodowe

 

Możliwość instalacji bez konieczności kucia ścian, które wiąże się ze sporym bałaganem, jest jednym z największych plusów bezprzewodowych systemów inteligentnego domu. Nie trzeba czekać na kolejny remont, czy martwić się którędy poprowadzić kable. Sama konfiguracja systemu też nie jest trudna, co można sprawdzić tutaj. Jest to rozwiązanie godne polecenia osobom, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo we własnym domu.


W temacie: Inteligentny dom – jakie daje możliwości?

26 lipiec 2017 - 13:50

Też czytałem o tym, że inteligentny dom może zostać przejęty przez hakera i budziło to moje wątpliwości dlatego wybrałem Fibaro w sklepie instalaton.pl, bo to renomowana marka i nie pozwala sobie na system łatwy do złamania przez hakerów. Co wazne, bezpieczeństwo transmisji systemu FIBARO jest porównywalne z systemami przewodowymi.

 

Z tego co słyszałem, to systemy Fibaro faktycznie są nieźle zabezpieczone, a i funkcjonalność niczego sobie. Zainteresowanych tematem inteligentnych domów odsyłam tutaj


W temacie: Magazyn dla małej firmy

25 lipiec 2017 - 15:04

Wynajem magazynu to jedno. Istotne jest też jego wyposażenie i technologia, która zapewni bezproblemowe zarządzanie stanami. Zerknij na radiową identyfikację za pomocą urządzeń RFID. Tutaj znajdziesz więcej informacji.


W temacie: DG + praca na etacie a zus

25 lipiec 2017 - 10:56

Będziesz płacił duży. Preferencyjny masz przez 24mc od chwili uruchomienia działalności i nie ma zmiłuj :) 


W temacie: Hosting czy własny serwer

25 lipiec 2017 - 10:51

W przypadku decyzji hosting czy serwer wszystko rozbija się o poziom ruchu na stronie. Dla większości firm wystarczające jest konto hostingowe, do którego przecież zawsze można dokupić zasoby, jeżeli będzie taka potrzeba.