Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

inagpe

Rejestracja: 07 lip 2017
Poza forum Ostatnio: sie 02 2017 10:40
-----

Moje posty

W temacie: Blog firmowy - warto?

28 lipiec 2017 - 12:57

Firmowy blog który będzie często aktualizowany, to naprawdę świetny pomysł i kolejny sposób na przyciąganie klientów i promowanie firmy. Moim zdaniem najlepiej, żeby był zawarty na samej stronie, bądź w jakiś sposób z nią powiązany. Jeśli potrzebujesz pomocy, to mogę polecić Ci firmę, która bez problemu stworzy dla Ciebie takiego bloga jako podstronę, bądź jako osobną stronę. To w zależności co potrzebujesz i jakie są Twoje wymagania. Wejdź na interfeo.com i skontaktuj sie z nimi 


W temacie: usługi informatyczne

28 lipiec 2017 - 12:24

Myślę, że prawną kwestię już rozwiązano. Nawiązując jednak do tematu posta, chciałabym uzyskać informacje na temat tego z jakich usług informatycznych korzystacie w firmach? Ze wsparcia jakich konkretnie firm? My współpracujemy z firmą Interfeo www.interfeo.com, są bardzo kompetentni i solidni.


W temacie: Mała liczba odwiedzin strony

25 lipiec 2017 - 17:29

Jeśli to strona o tematyce komputerowej, nowinek technicznych itd. to faktycznie konkurencja na rynku jest spora. Bez działań reklamowych i pozycjonowania mało zdziałasz. Jednak najpierw przyjrzałabym się samej stronie, temu jak jest zbudowana. Jeśli to strona z szablonu/kreatora, to masz gotową odpowiedź dlaczego wejść jest mało, a co za tym idzie - mało kliknięć w reklamy. Ja polecałabym postawienie strony od nowa, ale w profesjonalny sposób - zleć to firmie, albo zrób sam. Jeśli nie znasz jakiejś sprawdzonej, zaufanej firmy, to z chęcią polecę Ci firmę Interfeo - www.interfeo.com. Są profesjonalni, komunikatywni i naprawdę pomocni. Skontaktuj się z nimi, oni dokonają wyceny, doradzą, pomogą. Ja sobie bardzo chwalę współpracę z tą firmą. 


W temacie: Wólka Kosowska hurtownia internetowa Wól...

25 lipiec 2017 - 12:18

Wszystkich zainteresowanych stworzeniem internetowej hurtowni odzieżowej, potrzebujących wsparcia informatycznego - stworzenia platformy, wdrożenia systemu ERP , zapraszam do kontaktu z Firmą Interfeo - www.interfeo.com . To ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w świadczeniu usług IT dla Firm, Instytucji i Klientów indywidualnych. Na swoim koncie mają wiele udanych wdrożeń i setki zadowolonych klientów, a sama współpraca z nimi jest niezwykle owocna. Polecam. 


W temacie: Otwieram sklep odzieżowy. Skąd towar ? P...

25 lipiec 2017 - 12:00

Moim zdaniem najlepiej poszukać w okolicy Firm, które zajmują się sprowadzaniem ubrań z zagranicy, czasem warto wybrać się nawet do konkurencji i dyskretnie wypytać na przykład pracowników o informacje na temat hurtowni, czy innych źródeł dostawy. To tyle w kwestii towaru. Ja zadbałabym również o stworzenie dobrej strony WWW, bo widoczność w sieci jest bardzo ważna, również jeśli mowa o potencjalnych klientach. Jeśli nie znasz konkretnej firmy, mogę z czystym sercem polecić Ci Interfeo - www.interfeo.com. To prawdziwi profesjonaliści a zarazem wspaniali ludzie, którzy doradzą i pomogą, bo zdają sobie sprawę, że nie każdy zna się na IT.