Skocz do zawartości


wojciechczech

Rejestracja: 16 cze 2017
Poza forum Ostatnio: sie 09 2017 14:15
-----

Moje posty

W temacie: tworzenie witryny internetowej...

25 lipiec 2017 - 08:26

Wiesz co ja wprawdzie zlecałem stworzenie mojej strony agencji, ale landingi robiłem już sobie sam przy pomocy tego kreatora: https://domeny.pl/kreator-www.html Możesz sobie sprawdzić demo. Jest mega łatwy i intuicyjny, a fajne stronki można zrobić. Oczywiście wiadomo nie aż tak zaawansowane jak robią je programiści, ale jak na to ile opcji jest dostępnych to strona wygląda całkiem spoko ;) Jak jesteś zainteresowany to daj znać to podeślę Ci adres mojej strony na priv stworzonej tym właśnie kreatorem :)

 

PS. Tzn nie głównej strony, a takiego dodatkowego landingu, żeby była jasność :D


W temacie: hosting strony internetowej

25 lipiec 2017 - 08:23

Dokładnie, nie zawsze w domenie musi być nazwa firmy, oczywiście lepiej żeby była, ale jeśli np. jest wyrażenie które bardziej  kojarzy się użytkownikom z naszą firmą niż sama nazwato taką domenę też warto zarejestrować. ;) Choć nie koniecznie pod stronę firmową, a raczej po prostu landing page :)


W temacie: VPS, czy serwer dedykowany?

17 lipiec 2017 - 09:46

Wiesz to już zależy od Ciebie. W serwerze dedykowanym masz kontrolę nad wszystkim, jednak musisz mieć również sporą wiedzę żeby dobrze nim zarządzać. VPSy mają dużo bardziej przystępną cenę, a możliwości jego konfiguracji są równie ogromne. Ja osobiście na Twoim miejscu wybrałbym VPSa. I chyba najbardziej bym się skłaniał za managed https://domeny.pl/serwery-vps.html. Ale wiesz co specjalistą nie jestem, więc najlepiej chyba jakbyś zadzwonił do firmy, której ofertą jesteś zainteresowany i na pewno odpowiedzą na Twoje wątpliwości i pytania.


W temacie: Rozwój firmy

07 lipiec 2017 - 09:11

Żeby firma mogła się rozwijać musi rozsnąc i tak też jest w naszym przypadku. Zastanawiamy się nad tym, czy otwierac kolejny oddział, czy może jednak uderzyć w sprzedaż internetową. Jak to u Was wygląda?

 

Według mnie dużo lepiej iść w sprzedaż internetową. Oczywiście nie powiem, że wiąże się to z mniejszymi kosztami, bo na pewno nie, ale daje dużo więcej możliwości niż nowy oddział. W internecie możecie dotrzeć do milionów ludzi :)


W temacie: hosting strony internetowej

07 lipiec 2017 - 09:10

cris02 ja tez od razu pomyślałam o domenie :) swoją drogą fajny artykuł. ja mam domene po prostu taką jak nazwa firmy. Problem na początku był tylko jaką wybrać ;) ale zgłosiłam się gdzie trzeba i mi pomogli :)

 

A są takie doradztwa co do nazwy domeny? Ja swoją nazwę sam sobie wymyśliłeś, tylko później był problem bo sporo domen było już zajętych, ale w końcu wybrałem nową domenę .online :D nawet nie wiedziałem, że takie istnieją.