Skocz do zawartości


ZarembaRadek

Rejestracja: 11 cze 2017
Poza forum Ostatnio: sty 14 2021 18:52
-----

Moje posty

W temacie: Wyposażenie pod szkolenia

14 styczeń 2021 - 18:56

Teraz realizują dużą inwestycję w Szczecinie. Wygrali przetarg na Morskie Centrum Nauki. Całkiem ambitne zadanie ale już coś podobnego robili. Mają doświadczenie w takich instalacjach. Tak jak i w tych małych. To tylko pokazuje ich umiejętności :)

Coś podobnego to masz na pewno na myśli EpiCentrum w Białymstoku. Obiekt bardzo fajny i sporo w środku atrakcji. Przemyślany. Widziałem i powiem, że jest warte zobaczenia. Pewnie jak już Trias skończy to Morskie Centrum Nauki i będzie można swobodnie podróżować to się z rodziną wybiorę. Projekty robią wrażenie. Widać pomysł na taki obiekt. A to przecież nie łatwe.


W temacie: Sala na zorganizowanie konferencji

14 styczeń 2021 - 18:41

Faktycznie. Triasa znam ale raczej z większych inwestycji. Jakoś nie brałem pod uwagę by zwracać uwagę na to, przez kogo taka sala została zaprojektowana. Ale to ma sens. W końcu ci co potrafią projektować i wykonywać takie obiekty, jak Trias, to na pewno robią to dobrze i rzetelnie.

Trias to niezły wybór. Maja rozmach w swoich projektach. I tych małych i takich jak teraz realizują - Morskie Centrum Nauki w Szczecinie ;) Plan jest naprawdę ambitny. Ale jak zrobili EpiCentrum to i tutaj dadzą sobie spokojnie radę.


W temacie: Solgaz opinie

12 styczeń 2021 - 17:28

Piekarniki fajne, funkcjonalne ale to właśnie te rozwiązania w płytach gazowych, pod szkłem, stanowią o wyróżnieniu się na rynku. Jest to coś, czego nie ma nikt inny. Mnie osobiście samo wykonanie tych płyt bardzo się podoba. Widziałem je już w użyciu i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości wykonania. Zastanawiam się jak to jest z sama funkcjonalnością, która jest odmienna od tradycyjnej płyty gazowej. Sterowanie dotykowe jest jednak zupełnie innym doświadczeniem niż zwykłe sterowanie.

Pełna zgoda. Sterowanie do przyzwyczajenia. Jest różnica miedzy zwykłym analogowym pokrętełkiem a dotykowym panelem. Tylko teraz sporo jest na dotyk i łatwo sie przestawić. Jest to funkcjonalne i wygodne. Tutaj nie doszukiwałbym się jakiś wad systemowych. To raczej zaleta, bo daje dużo większe możliwości funkcjonalne niż tradycyjne rozwiązania. I tą funkcjonalność widać jak np. w najwyższych modelach możliwość ustawienia temperatury gotowania. Tego raczej nigdzie więcej nie spotkałem.


W temacie: Smart Kid Belt

05 styczeń 2021 - 13:58

Ciekawe jest w tym wszystkim to, że w kraju jest niedoceniany, a wręcz hejtowany, a za granicą w testach ma całkiem fajne wyniki. Teraz pod ręką nie mam linku ale czytałem test na technologicznym portalu chyba Szwajcarskim. Całkiem fajne wyniki były. Dodam, że test był rodzaju porównawczego z innymi fotelikami. Nie wypadł wśród nich najgorzej.


W temacie: Solgaz opinie

29 grudzień 2020 - 19:17

Piekarniki pierwsza klasa. Bardzo funkcjonalne i fajnie działają. Maja trochę pomysłów na funkcjonalność w swoich sprzętach. I to w każdych. Trochę inaczej podchodzą do tematu, przez co się wyrózniają na rynku. Może nie wszystkim będzie pasować koncepcja która promują (gaz pod szkłem) ale sam to rozwiązanie wygląda i działa całkiem fajnie.