Skocz do zawartości


ZarembaRadek

Rejestracja: 11 cze 2017
Poza forum Ostatnio: paź 28 2020 15:35
-----

Moje posty

W temacie: Wyposażenie pod szkolenia

28 październik 2020 - 15:38

Sale dobrze przysposobione do przeprowadzenia konferencji i szkoleń doskonale wpływają na dobry i sprawny przekaz informacji. Myślę, że taka inwestycja jest godna rozpatrzenia, skorzystam z Waszych podpowiedzi.

Dokładnie. Czasami bywaja sale koszmarne, gdzie ledwo słychać prelegenta. Dobra sala to często po prostu mus, by wszyscy byli zadowoleni i wszystko się udało. Miałem okazję oglądać taką właśnie zrealizowaną przez Trias. Z ich realizacji na stronie. Powiem, że robi wrażenie jakość jaka tam jest.


W temacie: Wyposażenie pod szkolenia

30 wrzesień 2020 - 12:36

Dokładnie. Duże firmy, jak np. Trias, ogarniają też małe instalacje. Chociaż specjalizują się w dużych ośrodkach szkoleniowych, muzeach itd. Każdy projekt jest do zrealizowania, a Ci więksi mają większe doświadczenie i możliwości. I raczej zaoferują lepszy jakościowo sprzęt w przystępnej cenie. Jako duzi maja odpowiednie upusty na to :) A wspomniany przeze mnie Trias robił m.in. Epi-Centrum Nauki w Białymstoku. To z takich dużych inwestycji. Robią też mniejsze ośrodki, hotele itd. Zwróć się do nich, to doradzą.

Dzięki za polecenie. Faktycznie duże potrafią dać lepsze warunki o ile potrafią pochylić się nad mniejszym klientem. A to nie jest niestety reguła. Fajnie, że firma, która robi takie duże rzeczy jak wspomniane Epi-Centrum, czyli takie trochę mniejsze centrum nauki Kopernik :) , robi też mniejsze instalacje dla normalnych firm. Branża szkoleniowa to nie tylko przecież duże ośrodki nauki, ale i firmy które musza szkolić swoich partnerów i klientów. To dość istotna część działalności chyba w każdej branży.


W temacie: Fotelik dziecięcy

21 wrzesień 2020 - 08:59

Jeśli pasy to tylko Smart Kid Belt. Mój syn dostał od dziadków. Zanim zastosowałem poczytałem opinie. Dziś uważam, ze to świetny wybór. Daje 100 procent bezpieczeństwa.

Dobry wybór. I jak widzę jesteś zadowolony? Może opinie są różne, może sprzedawcy trochę psioczą, ale testy wypadają pozytywnie. A to raczej testy lepiej pokazują możliwości, niż opinia sprzedawcy, który kalkuluje marże.


W temacie: Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

21 wrzesień 2020 - 08:20

Ja tam polece rozwiązania oknoplastu. Nas namówili w Sampre w Bydgoszczy i jesteśmy zadowoleni z wyboru. Maja naprawdę fajny wybór rozwiązań, już nie wspominając o kolorach. Jakość jak dla mnie pierwsza klasa. Ciepłe i szczelne. I na pewno dobrze wykonane. Montaz od Sampre tez był bardzo szybki, więc jak ktoś z okolicy to polecam do nich się wybrać.


W temacie: Wyposażenie pod szkolenia

17 wrzesień 2020 - 10:57

Czyli szukasz firmy, która zrobi Ci to kompleksowo. Nie ma co samemu wybierać poszczególne fragmenty systemów, bo do nie zawsze ze sobą współpracuje. I potem szkolący tylko się denerwuje, że coś jest nie tak. Jeżeli zależy Ci na jakości to szukaj takiej firmy, co robili duże ośrodki szkoleniowe. Na pewno mniejsze instalacje też robią. A doświadczenie będą mieli na pewno warte zainteresowania i inwestycji.