Skocz do zawartości


ZarembaRadek

Rejestracja: 11 cze 2017
Poza forum Ostatnio: kwi 28 2020 17:10
-----

Moje posty

W temacie: Alergolog w Warszawie

28 kwiecień 2020 - 17:11

Jeżeli będzie trzeba wykonać testy alergiczne to najlepsze są te mało inwazyjne Alex wykonywane z małej ilości krwi. Można je wykonywać nawet w okresie pylenia i co najważniejsze jednorazowo można zbadać aż 295 alergenów.

Fajny ten test i z tego co sobie poczytałem, to w ofercie mają najszerszy profil alergenów. Widziałem inny test 3 generacji, który oferował tylko 250 różnych alergenów. Tutaj jest prawie 300. Różnica znaczna. I raczej korzystna dla pacjenta :)


W temacie: Zimowe wyjazdy

29 grudzień 2019 - 15:45

Bukowel to fajna miejscówka, jak ktoś lubi narty. Dobre ceny mają, porównywalne jak u nas ale o wiele lepsza infrastruktura. Nie czeka się tak długo na wyciąg by pojechać do góry, a i zjazdy są dłuższe. Jak tam jedziemy to z Wytwórnią Wypraw. Jakoś samodzielnie to trochę strach na ich drogach. Nie chodzi o piratów drogowych ale o stan dróg. Lepiej (wygodniej) pojechać autokarem niż własnym autem ;)


W temacie: Gdzie lubicie wypoczywać

16 grudzień 2019 - 17:37

Ostatnio myślę o trochę szalonym kierunku - Uzbekistan/Kazachstan. Jakoś tak ciągnie mnie na wschód i chciałbym zobaczyć jakiś fragment Jedwabnego Szlaku. Może to nie jest kierunek typowo turystyczny ale na pewno przez to będzie bardzo prawdziwy. Bez Chińskich świecidełek i innych atrakcji. Jak na razie finalizuję taką wyprawę z Wytwórnią Wypraw. W ostateczności nie wychodzi to aż tak zaskakująco drogo, patrząc, że to nie jest oblegany kierunek. A sam program wyjazdowy jest bardzo ciekawy.


W temacie: Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

16 grudzień 2019 - 17:32

Chłopie, to jest tak jakbyś porównywał Mercedesa (Oknoplast) do Fiata (Drutex). 
OKNOPLAST to okna o jakości premium, a Drutex to ekonomia... Największa i jedyna zaleta Drutexu do cena. Bierz w ciemno Oknoplast bo w perspektywie lat wytrzymają Ci te okna dłużej, a i oszczędzisz dużo więcej na ogrzewaniu tym bardziej, że ceny prądu będą szły w górę! 

Popieram. Oknoplast ma niesamowite rozwiązania i jakość wykonania pierwsza klasa. Mnie namówili na te okna w Sampre. Trochę poczytałem i jestem zadowolony z wyboru. Co prawda nie mam ich rozwiązania passive ale nie mam aż tak ciepłego domu ;)


W temacie: Torby foliowe z nadrukiem

09 grudzień 2019 - 22:04

My opakowania zamawiamy w Grala. Teraz mają w ofercie opakowania foliowe we wzorach świątecznych, a to dodatkowy atut dla nas. Zawsze takie opakowanie świąteczne jest lepiej postrzegane przez klienta. A poza sezonem świątecznym wszystkie opakowania i tak mamy z własną grafiką.