Skocz do zawartości


anijanowska

Rejestracja: 07 cze 2017
Poza forum Ostatnio: maj 23 2019 13:36
-----

Moje posty

W temacie: Majówka

09 marzec 2018 - 15:07

Jakby znalazła się tu jeszcze jakaś zbłąkana dusza z brakiem planów na majówkę, to mogę Wam z czystym sumieniem polecić miejsce wiecznego relaksu i jak dla mnie zawsze meeega przygody. W zeszłym roky zrobiłam wypad z ekipą na Słowację na baseny termalne (http://medeacentrum....aseny-termalne/). Powiem tak: wow, wow, wow!!! Spędziliśmy niezapomnaine trzy dni na błogm NICNIEROBIENIU, wylegiwaliśmy się w jaccuzi a wychodziliśmy z wody tylko do restauracji która jest w tym ośrodku. Polecam!!!

Jakie macie plany na majówkę?


W temacie: Szukam dobrego prawnika z Łodzi od prawa gospodarczego

19 październik 2017 - 14:04

Jestem w stanie polecić kancelarię adwokacką z Dolnego Śląska - moze przyda się taki kontakt komuś innemu - http://krzysztoporski.com/ - adwokaci w tej kancelarii zajmują się różnymi dziedzinami prawa, cywilnym, karnym, ale także gospodarczym i obsługą firm. Wszystkie szczegóły można znaleźć właśnie na tej stronie.


W temacie: projekt logo

11 październik 2017 - 13:56

Sprawdź też ofertę studia Strefa Pixeli - tutaj można zamówić projekt logo i nie dają limitu zmian, więc otrzymujesz na końcu coś, z czego naprawdę jesteś zadowolony :)


W temacie: własna firma - jak zarządzać czasem?

18 wrzesień 2017 - 11:27

W skutecznym zarządzaniu firmą ważne jest delegowanie obowiązków, a także współpraca ze specjalistami, dzięki którym przedsiębiorstwo lepiej prosperuje jako całość. Bardzo dobrym rozwiązaniem okazuje się np. profesjonalna obsługa prawna firm przez kancelarie radców prawnych. Tego rodzaju usługi w okolicach Szczecina oferuje np. kancelaria http://dalkowska-jezowska.pl/.


W temacie: Spółka z siedzibę na Gibraltarze - korzyści podatkowe

18 wrzesień 2017 - 11:23

Jak z wieloma "rajami podatkowymi" założenie spółki na Gibraltarze może wydać się podejrzane. Czy warto podjąć takie ryzyko?