Skocz do zawartości


Jank

Rejestracja: 06 cze 2017
Poza forum Ostatnio: gru 30 2019 20:57
-----

Moje posty

W temacie: Membrana na dach?

30 grudzień 2019 - 20:58

Nie ma co patrzeć na to, jak kiedyś budowano. Teraz wyliczenia dachów są bardziej dokładne, konstrukcje jednocześnie lżejsze i mocniejsze. Zupełnie coś innego niż właśnie takie stare konstrukcje dachów. Tym samym idzie mniej materiałów i wychodzi to bardziej korzystnie cenowo. Tak samo jak się porówna membrany z tradycyjną papą.


W temacie: Zimowe wyjazdy

27 grudzień 2019 - 14:58

Wyjazd w ciepłe kraje na poprawę nastroju to dobra opcja jednak ruch na świeżym powietrzu to również zastrzyk pozytywnej energii i świetna zabawa, która przekłada się na znakomity nastrój. Zima również uwielbiam spędzać czas aktywnie na stoku. Cały czas szukam jakiś nowych miejscówek i tak niebawem wybieram się do Bukowel na Ukrainie.


W temacie: Pomysł na późne wakacje

01 wrzesień 2019 - 14:18

Zuzanka twój pomysł bardzo oryginalny i spodobał mi się. Z jakim biurem zwiedzałaś Uzbekistan?


W temacie: Wycieraczki dipp

25 sierpień 2019 - 14:16

Również kupuję wycieraczki Dipp już od kilku lat. Muszę przyznać, że oferta znakomita gdyż tak jak wspominaliście i dla starszych modeli znajdziemy odpowiednie jak i do tych najnowszych. Jakość tych wycieraczek też jest bardzo dobra.


W temacie: budowa domu

21 sierpień 2019 - 19:04

Jeżeli szukacie sprawnej o rzetelnej ekipy do budowy domu to polecam Natur Eko Dom. Firma ta pochodzi z Mazur i buduje domy z bala sosny mazurskiej, niebywale wytrzymałego i odpornego materiału. Ich domy są przepiękne sami zobaczcie domy w ich wykonaniu http://www.naturekodom.pl/realizacje