Skocz do zawartości


pawliak1

Rejestracja: 29 maj 2017
Poza forum Ostatnio: sie 29 2017 14:40
-----

Moje posty

W temacie: Do czego przewoźnikowi spedycja?

29 sierpień 2017 - 14:40

Spedycja to ważna kwestia, dlatego trzeba mieć ludzi, którzy faktycznie się na tym znają, podejdą do tego logistycznie. Czołową firmą, zajmującą się transportem krajowym (Warszawa) jest http://bsktransport.pl/oferta/transport-krajowy. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta.


W temacie: Demakijaż i skóra wrażliwa

23 sierpień 2017 - 09:00

Ja też przy zmywaniu twarzy zrezygnowałam z wody, szczególnie tej kranowej. Do demakijażu używam płyn dwufazowy z Ziaji, później doczyszczam delikatnym żelem rumiankowym, a na koniec spryskuję tonikiem z kwasem kwas hialuronowy.


W temacie: jakie biurko?

23 sierpień 2017 - 08:36

Dla mnie nowoczesne biuro to wykonane solidnie, wyróżniające się prostym, ale eleganckim designem. To biurko jest dla mnie jest idealne http://www.chairman.pl/Meble-gabinetowe-premium.html?1. Z ciemnego drewna z dużą ilością szafek i co najważniejsze dla mnie, z sporym blatem.


W temacie: Jak założyć gabinet kosmetyczny – krok po kroku

22 sierpień 2017 - 14:47

To prawda, wyjście do salonu kosmetycznego czy do spa to ma być prawdziwy relaks nie tylko dla ciała, ale i duszy. W końcu wizyty w takich miejscach nie należą do najtańszych. Warto zadbać, aby usługa była na jak najwyższym poziomie, aby klientka chciała do nas wrócić. Tak jak było wspomniane, gustownie urządzone wnętrze, dobrej jakości urządzenia i kosmetyki. Trzeba też pamiętać o systematycznym serwisie kosmetycznym(http://www.mrotex.com/pl/serwis ) każdego sprzętu, aby nie zrobić przypadkowo krzywdy naszym klientom.Profesjonalizm w każdym calu.


W temacie: Co na stres i bezsenność?

05 lipiec 2017 - 08:21

Szczerze, mnie ten problem nigdy nie dotyczył. Często ćwiczę wieczorem i później jestem tak zmęczona, że od razu zasypiam :)