Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

TomaszS/N

Rejestracja: 24 maj 2017
Poza forum Ostatnio: gru 01 2017 13:19
-----

Moje posty

W temacie: JPK VAT

29 listopad 2017 - 11:03

jak sie formaty plikow nie zgadzaja to nic nie poradzisz wielkiego :(

Rozwiązaniem są konwertery księgowe. KT Konwerter Księgowy obsługuje 12 programów księgowych i ponad 23 formaty plików z programów handlowych. Zawsze jest jakieś rozwiązanie, w ostateczności można dopisać dodatkowy format do programu.


W temacie: JPK VAT

28 listopad 2017 - 14:27

Trzeba wprowadzać osobno. Dobrym rozwiązaniem jest import danych do systemu księgowego, niestety jeśli program handlowy jest innego producenta zazwyczaj formaty plików się nie zgadzają. Temat załatwia KT Konwerter Księgowy firmy KT-Soft (lub pochodne) konwertują dane faktur z różnych programów na format zgodny z systemem księgowym.

http://ktsoft.pl/oferta/konwerter

Polecam


W temacie: import danych faktur z obcego systemu do programu księgowego

19 lipiec 2017 - 08:02

Oczywiście,

Na forum również padają pytania o skanowanie OCR faktur.. z tego co wiem to nawet jeśli narzędzie do takiego skanowania jest z najwyższej półki to i tak ma margines błędu i wymaga kontroli. Inaczej jest z konwersją dokumentów eksportowanych - każdy format ma swój schemat i standard. Taka konwersja jest szybka i nie wymaga kontroli. Biorąc pod uwagę że można dopisać obsługę niestandardowego formatu na indywidualne zamówienie to chyba najlepsze takie narzędzie i rozwiązanie na rynku.


W temacie: http://taxxo.pl

18 lipiec 2017 - 14:06

Większość programów umożliwia eksport danych faktur do plików np XML, CSV, XLS... Dobrym rozwiązaniem jest dogadać się z klientem i jeśli ma możliwość eksportu to niech wysyła pliki do biura. Formatów jest dużo a programy księgowe nie mają możliwość obsługi wszystkich. Z pomocą przychodzi tu KT Konwerter Księgowy który konwertuje dane faktur na format zgodny z systemem księgowym. Import przekonwertowanego pliku i sprawa załatwiona. Nie trzeba nic wklepywać czy skanować. Obsługiwanych formatów jest naprawdę dużo także każdy znajdzie coś dla siebie.