Skocz do zawartości


ZosiaA

Rejestracja: 16 maj 2012
Dostępny Ostatnio: dziś, 08:36
***--

Moje posty

W temacie: Wypowiedzenie

dziś, 08:24

Ponieważ okres zatrudnienia u tego pracodawcy podlega sumowaniu.

W temacie: Zus prowadzi wobec mnie postepowanie

dziś, 08:03

 

Witam!
wobec mnie tez wszczęto postępowanie. W mojej sytuacji przebywałam na zwolnieniu lekarskim z uwagi na to, iż miałam wcześniej wypadek w pracy i poszłam na zwolnienie aby korzystać w tym czasie z rehabilitacji. Byłam jednak jednocześnie zatrudniona na umowę zlecenie przy projekcie i tam nadal wykonywałam pracę gdyż miała ona inny charakter niż ta na umowę o prace i wykonywałam ją zdalnie. Poza tym zupełnie nie miałam świadomości że nie mogę jej wykonywać. Zus chce mnie pozbawić wcześniej już wypłaconego zasiłku chorobowego . Czy mam szansę wygrać z ZUS-em?

 

Nie wolno ci było w czasie zwolnienia lekarskiego wykonywać żadnej pracy, nie jest ważne czy charakter taki jak z innej umowy, czy inny, ŻADNEJ.

W temacie: pracodawca zawiesza działalność

dziś, 07:54

Odpisz mu, że jesteś chora, wypowiedzenie uważasz za bezzasadne,posiadasz zwolnienie lekarskie (mam nadzieję, że wysłałaś do firmy za potwierdzeniem odbioru) oczekujesz na wypłatę wynagrodzenia inaczej sprawę skierujesz na drogę postępowania sądowego, swoje sprzęty może odebrać od ciebie z domu, gdzie je użytkowałaś za jego zgodą.

W temacie: Opieka dziecko a choroba

wczoraj, 21:52

Czytasz wyżej?

W temacie: Zasiłek Macierzyński

wczoraj, 20:38

Bo takie są przepisy, że jeśli między zwolnienie kami nie ma przerwy 3 m-cy to podstawa ciągle jest ta sama.
Tłumaczyła ci kobieta w ZUS tłumaczę co teraz, a ty w kółko to samo.