Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konstrukcje tymczasowe lekiem na finansowanie powierzchni magazynowych?

wróć do serwisu Logistyka 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 15 styczeń 2013 - 12:37

Obiekty tymczasowe pozwalają na realizację projektów zgodnie z zapotrzebowaniem danej działalności – zarówno pod względem wielkości, jak i umiejscowienia obiektu. Neptunus opracował dogodne rozwiązania – konstrukcje tymczasowe, które można wznieść w sytuacji gdy firma nie może pozwolić sobie na budowę stałego obiektu. Powrót do artykułu: Konstrukcje tymczasowe lekiem na finansowanie powierzchni magazynowych?

#2 Guest_presten

Guest_presten
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 12:39

Trudno powiedzieć. Mimo wszystko w tym roku raczej będzie dochodziło do kolejnych inwestycji w nieruchomości duże. Masa hal, szczególnie pod Warszawą, ma obniżone ceny. Przykład - http://hale.jartom.c...,61,hale,hp,s,0, Dla mnie jako inwestora to okazja, którą być może uda się wykorzystać. Opcji zagospodarowania takiego magazynu jest dosłownie cała masa.

#3 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:28

Witam, chciałam się wypowiedzieć w temacie. A mianowicie, pracuję w firmie Das Company, która na rynku jest od 2012 roku. W swojej ofercie posiadamy wymienione w artykule namioty magazynowe tymczasowe. W obecnych czasach wielu przedsiębiorców korzysta właśnie z tego typu magazynów. W całości dane jakie zgromadziła Nasza firma potwierdzają się z danymi z artykułu. Bardzo wielu przedsiębiorców w obawie o swoją firmę często woli kupić magazyn tymczasowy niż inwestować w budowę stałego. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do zapoznania się  z naszymi magazynami, pragnę jeszcze dodać że jest to produkt Niemiecki a nie Chiński. posiadamy wiele modeli i wymiarów. Każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla swojej firmy. 

http://dascompany.pl...oty-magazynowe/

#4 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 11:16

Ja zdecydowanie mogę polecić zapoznanie się z ofertą magazynów firmy Cassioli, głównie z magazynami automatycznymi. Jest ich kilka rodzajów, w zależności od tego, jaki biznes się prowadzi, można dostosować magazyn.

Są wertykalne do wysokiego składowania przedmiotów o średnich i małych rozmiarach, satelitarne - zazwyczaj stosowane przy regałach.

Oprócz tego mają kilka ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o IT.

#5 Guest_Dembik

Guest_Dembik
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 20:48

A niby dlaczego tymczasowe? Postawienie hali magazynowej o lekkiej konstrukcji nie jest dużo droższe od jakiegoś tymczasowego rozwiązania jak np. namiot etc. a jej funkcjonalność to już zupełnie inna bajka. STALBAU firma która w tym obszarze działa oferuje kilka możliwości i technologi stawiania tego typu obiektów. Myślę, że każdy kto potrafi liczyć dojdzie do wniosku, że przy obecnych cenach za wynajem lepiej wziąć kredyt i budować aniżeli płacić za wynajem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych