Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubezpieczenie na życie

ubezpieczenie polisa

wróć do serwisu Księgowość 155 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_tedkka

Guest_tedkka
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 17:36

Ubezpieczenie jest potrzebne, lepiej dmuchać na zimne i mieć jakieś zabezpieczenie w razie wypadku itp. nieszczęść.  Mi pasuje concordia, maja dobrą ofertę , pasuje mi u nich.

#142 Guest_Izabela

Guest_Izabela
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:17

Chcę się ubezpieczyć na życie. Nie mam jednak w tym temacie zielonego pojęcia, stąd moje pytania: Gdzie się najlepiej ubezpieczyć? Na jaką kwotę?

Dzień dobry,
suma ubezpieczenia zależy od Pana sytuacji rodzinnej i zawodowej. Chętnie odpowiem na Pana pytania.
Czy może Pan przesłać swój numer telefonu? Mój telefon 501442139 Pozdrawiam

#143 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 07:45

Kwota ubezpieczenia i koszt ubezpieczenia jest najczesciej ustalany indywidualnie.Zalezy od wielu czynników"

od tego na ile sie ubezpieczamy

co obejmuje dana polisa

oraz ile osób jest przypisanych do danej polisy ubezpieczeniowej.

Ze swojej strony polecam zapoznać się z ubezpieczeniami od Nationale Nederlanden:

https://www.nn.pl/ochrona-zdrowia

Z racji tego,że zakres tych ubezpieczeń jest bardzo szeroki. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#144 matato

matato

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 10:48

Najlepiej skorzystać z usług agenta zajmie się wszystkim za nas każe dostarczyć tylko potrzebne informacje a reszte załatwi za ciebie ja skorzystałem z usług pana Przemysława Wojciechowskiego  z Torunia i nie żałuje już nie raz pomógł mi w uzyskaniu odszkodowania :)

#145 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 maj 2018 - 15:19

Ubezpieczenie na życie pozwala zapewnić bliskim bezpieczną przyszłość, także warto o nim pomyśleć, zwłaszcza, ze składka nie jest wysoka. Na rynku jest wiele takich polis, jedne z bardziej elastycznych ma Vienna Life, tu http://www.viennalife.pl/ jest o nim trochę - składki są niskie, a przy niskiej sumie ubezpieczenia obędzie się bez badań medycznych.

#146 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 25 maj 2018 - 10:03

Które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze?

#147 Urszula_75

Urszula_75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 09:32

Nie da się określić, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze. Żeby to stwierdzić najpierw trzeba wiedzieć, jakie masz wymagania, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ubezpieczenie i tak dalej. Ja się o tym przekonałam po spotkaniu z bardzo przemiłą Panią Edytą z Ubezpieczenia Warszawa, która doradziła mi jaki wariant będzie najlepszy dla mnie wyjaśniając wszystko krok po kroku. Żadnej nachalności czy tego typu rzeczy. Przeglądanie samych tabelek i ofert to nie wszystko. 

#148 karolyna

karolyna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 17:16

To juz trzeba na miejscu sie rozejrzec.

#149 ruda21.14

ruda21.14

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 14:25

Sprawdź ranking ubezpieczeń na życie https://confronter.p...ieczen-na-zycie- wszelkie informacje o wszystkich ubezpieczalniach pomogą Ci w wyborze najlepszej oferty :)

#150 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 06 maj 2019 - 08:53

Ja korzystałem z usług firmy localmarket , można dzięki nim uzyskać profesjonalną pomoc - pośredniczą przy uzyskaniu kredytu, ubezpieczeniach, czy kupnie mieszkania. 
Warto oddać swoje niektóre sprawy profesjonalistą którzy przez wszystko nas przeprowadzą, bez zadnych kruczków itp, jak ktoś to wyżej opisał :)

#151 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:44

Jeśli samemu nie poszukasz to przepłacisz, dlatego ja szukam w porównywakach ubezpieczeń. Mają w bazie 30 różnych ubezpieczycieli, a co najważniejsze oszczędzam za każdym razem ok 50% kosztów ubezpieczenia.

#152 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:03

Ubezpieczenie to jedno, ale wybór towarzystwa jest ważny, bo niektóre np. robią co mogą, żeby nie wypłacać odszkodowań - i takie trzeba omijać szerokim łukiem.

#153 Guest_greta

Guest_greta
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 10:17

Nie da się powiedzieć, które ubezpieczenie jest dobre, nie znając sytuacji człowieka, który chce się ubezpieczyć. To bardzo indywidualna sprawa, i trzeba dobrze zapoznać się z wieloma czynnikami, które mają wpływa na wybór ubezpieczenia. Czasami samemu jest to bardzo trudno zrobić. Dlatego jeśli chcesz mieć dopasowane do siebie ubezpieczenie, to skontaktuj się z panią Jadwiga Czajkowską, która prowadzi biuro ubezpieczeń i ona na pewno będzie w stanie ci pomóc i po rozmowie doradzić ci najlepsze ubezpieczenie, zależnie od twojej sytuacji rodzinnej, zawodowej, od zarobków, a także od twoich wymagań i oczekiwań. Co ważne, nie musisz jechać do niej do biura - wszystko można z nią załatwić online.

#154 domi.nika

domi.nika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:56

Polecam ubezpieczenia ze strony tania-polisa.com, jest to multiagencja ubezpieczeniowa dzięki której znajdziesz najlepsze ubezpieczenie dla siebie 

#155 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 11 październik 2019 - 18:32

Firm ubezpieczeniowych jest duzo, podobnie jak pakietów medycznych i wybor nie jest łatwy :D Ja na szczescie nie musze wybierac bo w pracy mam dobre ubezpieczenie i pakiet z medicover :D Osobiscie jestem zadowolona z obsługi i terminow

#156 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 623 postów

Napisano 16 październik 2019 - 12:04

lepiej się ubezpieczać na życie bo nigdy nie wiadomo, kiedy i co nam się stanie. Ja się ubezpieczam w Gennerali.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, polisa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych