Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubezpieczenie na życie

ubezpieczenie polisa

wróć do serwisu Księgowość 155 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_noshirt

Guest_noshirt
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 13:26

Ubezpieczenie na życie to w obecnych czasach podstawa. Sam mam w PZU (Pozdrawiam pana Eksperta :-) ) i bardzo sobie chwalę. Żadne kruczki mnie nie bolały

#102 sara91

sara91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 luty 2017 - 22:21

Wszelkie wątpliwości trzeba wyjaśniać jak najszybciej u specjalistow. Wielu klientów ma obecnie problemy z polisolokatami i kancelarie mają pełne ręce roboty.

Zdecydowanie się zgadzam. Te "ubezpieczenia" nie mają nic wspólnego z ubezpieczeniem, to raczej żerowanie na naiwnych osobach, które w teorii ma udawać bardzo atrakcyjną formę inwestowania. Każda osoba, która dała się złapać, powinna jak najszybciej przestać wpłacać składki i wziąć udział w pozwie zbiorowym. Obawa przed opłatami likwidacyjnymi jest zrozumiała, ale dalsze wpłacanie pieniędzy tylko potęguje straty. Nie oszukujmy się - produkt jest skonstruowany tak, żeby to ubezpieczyciel zarabiał, klient zawsze wyjmie z inwestycji mniej niż w nią włożył. Dlatego polecam zgłosić się do firmy obsługującej pozwy zbiorowe (na przykład http://www.ubezpiecz...tycyjne.com.pl/) i przestać wpłacać składki!

#103 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 643 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 17:48

ja sobie nie wyobrażam nie mieć takiego ubezpieczenia bo życie pisze różne scenariusze i trzeba być na wszystko przygotowanym.

#104 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 13:23

Dla mnie najlepszą ofertę ubezpieczenia zdrowotnego wybrała firma https://broker4u.eu- to broker internetowy online, dzięki któremu bez wychodzenia z domu można otrzymać ofertę doskonale dopasowaną do swoich potrzeb. Mają ofercie ubezpieczenia nieruchomości zdrowotne, szpitalne i inne...

#105 Guest_vilma

Guest_vilma
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 15:15

Bez wychodzenia z domu nigdy nie dostaniesz tak dobrze dopasowanej oferyt jak po rozmowie z agentem. Ja moje ubezpieczenie na życie przegadałem na kilku długich rozmowach z agentem PZU i dopiero na koniec miałem pewność, że biorę to co chcę i potrzebuję

#106 Guest_PZU to wyjątkowy żart

Guest_PZU to wyjątkowy żart
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 15:43

Mylisz się. Ja właśnie z agentem dopasowywałam umowę i zostałam wprowadzona w bład, niedoiformowana, a potem wielkie zdziwienie, że PZU nie wypłaca odszkodowania. Poszłam do drugiego agenta i również wprowadzono mnie   w bład, a także zlekceważono moje reklamacje. Dopiero gdy przyszła chwila na podwyżkę miesięcznej składki i trzeba było podpisać nową umowę, jeszcze raz próbowano mnie udobruchać, kłamiąc w żywe oczy, że reklamacja pozytywnie rozpatrzona " dotrze lada dzień".Yhym, taaaa. Ten lada dzień, nie dotarł. Minął ponad miesiac, a listu ani widu. Nie podpisałam nowej umowy i mam głęboko tę firmę, która swoich klientów traktuje jak potencjalnych durni, którym można wcisnąć każdy kit. 

Podczas zawierania ubezpieczenia- kolorowe wizje, a przy pisaniu odszkodowania za operację czy wypadek nieszczesliwy - ignorancja i pozostowanienie samemu sobie.

Jeszcze nie skończyłam z tą firmą, ale skończę - w sądzię.

#107 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:27

Temat ubezpieczeniowy, więc podepnę się pod niego. Mianowicie mam do Was, koleżanki i koledzy, pytanie dotyczące ubezpieczenia samochodowego. Wiadomo, że ceny składek teraz szybują w górę jak rakieta i szukałem jakiś czas temu nowego ubezpieczyciela. Popytałem trochę znajomych, sprawdziłem różne fora internetowe, byłem w kilku ubezpieczalniach. Wyszło mi na to, że najlepszą ofertę dla mojej 10-letniej skody miałby Gothaer - https://www.gothaer.pl/. Firma dawniej działała jako PTU, ma wyrobioną pewną markę i jak zauważyłem, w Polsce już dość sporą grupę klientów. Ubezpieczyłem więc u nich samochód, ale teraz namawiają mnie na dodatkowe ubezpieczenie OC-Zielona Karta. Z tego, co się orientuję, to ubezpieczenie obowiązuję za granicą, m.in. w takich krajach jak Bośnia i Hercegowina czy Albania. Tak się składa, że w wakacje zamierzam jechać z żoną na Bałkany, naszym samochodem i w tej sytuacji takie ubezpieczenie byłoby jak znalazł. Chciałem się jednak z Wami skonsultować w tej sprawie. Ktoś z Was korzystał kiedykolwiek z tego typu ubezpieczenia? Jakie są Wasze doświadczenia?

#108 Ewa_księgowa

Ewa_księgowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:42

Począwszy do dnia 1 maja 2004 r. (data wejścia Polski do struktur unijnych) na podstawie art. 25 ust 2. ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK zakres terytorialny pokrycia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych obejmuje zdarzenia powstałe na terytoriach państw, których biura narodowe są sygnatariuszami Porozumienia Wielostronnego (m.in. wszystkie państwa członkowskie Unii Europejskiej). Od tego dnia wszystkie umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych z mocy prawa obejmują zakresem ochrony ubezpieczeniowej terytoria następujących państw: Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Włochy, Węgry, a od 1 stycznia 2012 r. także Serbia. Wyjeżdżający do tych krajów nie muszą okazywać jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. Istnieje bowiem domniemanie, że pojazd z polską rejestracją jest ubezpieczony w zakresie OC. Przekraczanie granicy, jak i poruszanie się po terytorium wyżej wymienionych krajów odbywa się na podstawie faktu zarejestrowania samochodu w Polsce i zaopatrzenia go w polskie tablice rejestracyjne i domniemania na ich podstawie istnienia ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Natomiast dokument tzw. „zielonej karty" należy nadal posiadać wjeżdżając na terytoria następujących państw: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rosja, Tunezja, Turcja, Ukraina. Zielona Karta jest Międzynarodowym Certyfikatem Ubezpieczeniowym, który stanowi dowód, że posiadacz pojazdu jest objęty obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, zgodnie z prawem ubezpieczeniowym, które obowiązuje w kraju, w którym posiadacz tego pojazdu przebywa. Zielona Karta obowiązuje w krajach należących do tzw. Systemu Zielonej Karty. Zieloną Kartę można wykupić zarówno na terenie Polski, jak i przekraczając przejścia graniczne. Szczegółową mapę Systemu Zielonej Karty znajdziecie Państwo na stronach internetowych Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych

#109 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 07:16

Posiadanie ubezpieczenia na życie jest z pewnością bardzo ważne, a w wielu przypadkach wręcz może być niezbędne, jednak,że zanim zdecyduje się na takie ubezpieczenie, najlepiej byłoby przejrzeć oferty ubezpieczycieli i dokładnie czytać umowy

#110 Guest_salloon

Guest_salloon
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 17:47

Mylisz się. Ja właśnie z agentem dopasowywałam umowę i zostałam wprowadzona w bład, niedoiformowana, a potem wielkie zdziwienie, że PZU nie wypłaca odszkodowania. Poszłam do drugiego agenta i również wprowadzono mnie   w bład, a także zlekceważono moje reklamacje. Dopiero gdy przyszła chwila na podwyżkę miesięcznej składki i trzeba było podpisać nową umowę, jeszcze raz próbowano mnie udobruchać, kłamiąc w żywe oczy, że reklamacja pozytywnie rozpatrzona " dotrze lada dzień".Yhym, taaaa. Ten lada dzień, nie dotarł. Minął ponad miesiac, a listu ani widu. Nie podpisałam nowej umowy i mam głęboko tę firmę, która swoich klientów traktuje jak potencjalnych durni, którym można wcisnąć każdy kit. 

Podczas zawierania ubezpieczenia- kolorowe wizje, a przy pisaniu odszkodowania za operację czy wypadek nieszczesliwy - ignorancja i pozostowanienie samemu sobie.

Jeszcze nie skończyłam z tą firmą, ale skończę - w sądzię.

a to jestem zaskoczony bo ja trafilem na swietnego ubezpieczyciela i nie moge narzekac bo wyjasnil wszystkie kruczki itp. Od ponad roku mam ubezpieczenie na zycie w PZU i naprawde chwale sobie wspolprace. Mam nadzieje, ze uda Ci sie dobrze rozwiazac Twoja sprawe

#111 Guest_leon

Guest_leon
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 16:10

chwalisz sobie, bo zapewne jeszcze nic sie tobie nie przydarzyło, bo gdyby- to i tak nic nie dostaniesz;)

#112 Guest_groovy

Guest_groovy
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 22:10

Aktualnie posiadam ubezpieczenie na życie wykupione w Raiffeisen Polbank, jestem zaskoczony bo naprawdę dobre warunki oferują

#113 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 11:37

Wiele osób pyta się czy ubezpieczać się na  życie Moim zdaniem warto. Z dwóch powodów:

1. Nie jest to duży koszt

2. W życiu dzieją sie różne sytuacje. Takie ubezpieczenie w kryzysowej sytuacji jest jak poduszka bezpieczeństwa.

Warto jest jednak zorientować się jaki pakiet ubezpieczenia ma dana firma ponieważ znacznie sie pomiędzy sobą różnią ( w tym temacie cena nie jest wyznacznikiem). Ze swojej stronu polecam pakiet pakiet uniqa

https://www.uniqa.pl...czenie-na-zycie

Obejmuje praktycznie wszystko. 

#114 JakubWysocki

JakubWysocki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 12:58

A ja zastanawiam się nad tą firmą: http://www.allrisks.eu/
Jeszcze nie zdecydowałem, szukam rzetelnych informacji. Czy ktoś z Was korzystał?

#115 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 23:14

My także korzystamy z PZU, konkretnie z  http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/  Mają całkiem dobre warunki, odpowiada mi pakiet no i do tego miła obsługa. Dla mnie zdecydowanie na plus.

#116 Klasowa

Klasowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 15:39

Na dobrą sprawę ubezpieczenie prywatne mogłoby nam wystarczyć do wszystkiego. Odpowiednio skonstruowana polisa na pewno niejednokrotnie przyda się w życiu. Musimy pamiętać, że tak naprawdę nie sposób przewidzieć tego, co wydarzy się choćby jutro, stąd dodatkowe zabezpieczenie na pewno się nam przyda. Wybór polisy to już osobna kwestia. Pod uwagę powinniśmy wziąć jedynie sprawdzone firmy, które w razie czego bez żadnych przeszkód wypłacają odszkodowania.

#117 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 07:26

Ubezpieczać można się również za pośrednictwem banków. Coraz więcej z nich oferuje całkiem korzystne polisy ubezpieczeniowe, które są - co tu dużo pisać konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych polis z towarzystw ubezpieczeniowych. Taką formułę ma chociażby mBank - wystarczy zalogować się do konta bankowego, tam w panelu można znaleźć odpowiednie informacje. Jest to swoiste łączenie usług, przez co teoretycznie powinno być taniej. Proponuję jeszcze sprawdzić sobie na http://www.tanie-kon...kont-firmowych/- można tam trochę więcej dowiedzieć się na ten temat.

#118 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 16:19

Szanowni państwo,
W Ubezpieczeniu nie cena powinna decydować, a pewność i stabilność firmy której powierzacie składkę.

Firma która co rok przyrasta i utrzymuje Klienta i dba o niego, nie jak np. Telefonia.

Ubezpieczenie które się nie kończy to najlepsza możliwa. Ubezpieczenie grupowe jest do 65 lat a później może być bardziej potrzebne.

Ubezpieczenie to plan B, powinno być dobrane do naszych potrzeb, oczekiwań i możliwości.
Chętnych zapraszam do zadawania pytań.
Specjalizuję sie w tworzeniu planów finansowo ochronnych, chętnie doradze bez nacisku na wybór moich usług.
FILIP WINCENCIAK
PrzeniesRyzyko Pl

#119 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 643 postów

Napisano 02 październik 2017 - 14:44

warto pomyśleć o ubezpieczeniu grupowym bo wtedy można podpiąć do takiego ubezpieczenia kogoś z rodziny.

#120 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 06:55

Dobrze też pomyśleć o funduszy emerytalnym jak najwcześniej aegon.pl/Strona-glowna/Emerytura/O-Funduszu/ bo jak wiemy bez takiej dodatkowej opcji raczej trudno będzie godnie żyć

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, polisa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych