Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubezpieczenie na życie

ubezpieczenie polisa

wróć do serwisu Księgowość 155 odpowiedzi w tym temacie

#41 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 31 marzec 2013 - 00:35

ciekawa jestem na jakiej podstawie ubezpieczyciel jest w stanie takie coś oszacować...jakby nie było wypadki chodzą po ludziach

Istnieją algorytmy wyliczające prawdopodobieństwo zaistnienia pewnych wydarzeń po wprowadzeniu kilku podstawowych zmiennych dotyczących naszej osoby. Każdy ubezpieczyciel korzysta z usług aktuariusza który przygotowuje odpowiednie modele matematyczne i na tej podstawie wylicza się składki i szereg innych dziwnych rzeczy o których przeciętny zjadacz chleba ma niewielki pojęcie :)

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#42 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 22:39

dzien dobryMoje nazwisko Raurysz Paweł Jestem specjalista inwestycyjno - ubezpieczeniowym zajmuje sie planowaniem finasowym i sukcesja majatkowa stosuje prosty model aby inwestowac trzeba miec fundament jak budowa domu czyli zabezpieczenie inwestycji ( inwestycją jestes sam poniewaz gdy z róznych powodów nie bedziesz zarabiac inwestycjie sie skoncza i co wtedy dom mieszkanie na sprzedaz pozwoli na leczenie ale co dalej wiec....) moj kontakt raurysz89@onet.pl lub 884629350 nic cie to nie kosztuje

#43 Guest_emibig

Guest_emibig
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 10:15

Ja mam ubezpieczenie OC/AC auta, a ubezpieczenie na życie jakoś do mnie nie przemawia. Może źle myślę? 

#44 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 15:00

A ja powiem tak. 

Odradzam wszelkiego rodzaju ubezpieczenia inwestycyjne.

Po pierwsze nigdy nie uzbierasz wiecej niz de facto wpłaciłes/aś.

W pierwszych latach trwania to juz w ogole złodziejskie opłaty sa pobierane

jestem brokrem ubezpieczeniowym i wiem ze czesto prowizja jest wypłacana od razu posrednikowi i wynosi ona nawet UWAGA 60% ROCZNEJ składki.

To tłumaczy dlaczego na twoim koncie bedzie zawsz emniej niz naprawde łozyłas.

Propnuje oddzielic dwie sprawy- inwestycje i ubezpieczeni na zycie.

Inwestujac w lokaty w swoim zwyklym banku zawsze bedziemy miec wiecej niz wpłacilismy- niewiele wiecej ale zawsze wiecej.

Ale zawsze miec wiecej jest lepiej niz miec mniej niz sie wplaciło.

#45 Guest_zewer

Guest_zewer
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 14:23

Ja mam akurat w generali Plan Zabezpieczenia Bieżących Potrzeb Rodziny i tam jeszcze sobie dobrałem odpowiednie pakiety dodatkowe i składka też niewysoka...

#46 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 19 wrzesień 2013 - 14:24

to zalezy od ubezpieczyciela. Jesli wymaga badań, to klient robi to na własny koszt, niestety

Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#47 Guest_reksa

Guest_reksa
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 12:35

ja mam evento w generali, a do tego nnw (składka tylko 15 zł rocznie)

#48 Guest_Hans

Guest_Hans
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 06:34

W d*pie za 15 zł na rok.............

#49 Guest_iza

Guest_iza
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 14:26

Generali Evento to pakiet wypadkowy, ale można go rozszerzyć  o dodatkowe umowy NNW. Składka jednak  nie może być niższa od składki minimalnej, która   wynosi 50 zł.

#50 Guest_ana

Guest_ana
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 20:58

Każdą polisę można rozszerzyć   i dopasować do swoich możliwości i zasobności portfela, a Evento to nawet  zapewnia bezpieczeństwo  naszym najbliższym 

#51 Guest_naew3

Guest_naew3
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 09:20

Mam polisę wykupioną od Otwartej Grupy na Życie – www.otwartagrupanazycie.pl. Mogę to polecić. Kontakt z firmą bardzo sprawny i sympatyczny. Oferują niskie składki, ale przy równoczesnym szerokim zakresie ubezpieczenia (składki od 39,5 zł). Mogę liczyć na wypłatę środków w przypadku mojego zgonu, lub zgonu członków rodziny.

#52 ewa1234

ewa1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 12:38

Ja mam w PZU zbiorowe i na dużo lepszych warunkach niż prywatne. Jak się ubezpieczać to tylko zbiorowo.

http://aggio.com.pl - biuro rachunkowe Starogart Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Bytów

#53 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 10:12

Nie każdy może ubezpieczyć się zbiorowo i musi wybrać polisę, która zabezpieczy jego i najbliższą rodziną i tutaj wspomniane evento jest dobrym wyborem.

#54 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 16:09

Witam, jestem doradca finansowym i zajmuję się ubezpieczeniami. Gdyby ktoś chciał się ubezpieczyć na życie mogę w tym pomóc. Mam dostęp do kilkunastu ubezpieczalni, również niemieckich, które prężnie działają na polskim rynku a mało kto o nich wie. E-mail do kontaktu: doradcakamila@wp.pl Pozdrawiam

#55 Guest_adaszko

Guest_adaszko
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:37

Opłaca się kupić ubezpieczenie na życie zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy nie ma co liczyć na nfz. Warto  zainwestować i nie zabezpieczyć przyszłość rodzinie. Polisa evento jest tutaj dobrym wyborem.

#56 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:42

Czyli co ostatecznie wybrać, bo jest mnóstwo ofert, ale nikt ostatecznie nie mówi co najbardziej się opłaca. 

#57 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 15:25

Teraz jest tyle ubezpieczalni że naprawdę trudno jest wybrać, miałam kiedyś w pzu ale nie byłam zadowolona i przeszłam do compensy, jak narazie jest ok.

#58 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 08:45

Ja mam ubezpieczenie na życie.Nie jest to duzy koszt a w razie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dostaje się zwykle bardzo dobre odszkodowanie.Kiedyś kupowałam ubezpieczenie grupowe. Było to jeszcze w czasie kiedy pracowałam na etacie.Obecnie kupuję ubezpieczenie samodzielnie. Konkretnie w pro ama:

https://www.proama.p...czenia_osobowe/

Chroni ono zarówno od niekorzystnych wydarzeń w domu jak i w pracy.Porównałam sobie ofertę ubezpieczenia z innymi firmami ubezpieczeniowymi i jednak pro ama miało najkorzystniejszą miesięczną cenę w stosunku do tego co oferuje. 

#59 MarekPias

MarekPias

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 09:05

Poszukuję ubezpieczenia na życie i nie wiem co wybrać. Za dużo tego na rynku, a nie chce mi się też wszystkiego przeglądać i wchodzić na te wszystkie strony. Przydałoby się coś co ma w sobie całe info o ubezpieczeniach. Znalazłam apkę Unipolisa, ale nie wiem co o tym myśleć. Korzystaliście z tego?

#60 Guest_davidson

Guest_davidson
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 01:31

Ja akurat korzystam z profamilii, mamy też umowy na dzieci i na produkt emerytalny, bo na zus to bym raczej nie liczył...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, polisa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych