Skocz do zawartości

jaki program księgowy?

wróć do serwisu Księgowość 131 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 06:53

z doświadczenia mogę polecić program Mała Księgowość Pakietu Przedsiębiorcy na którym pracuję od lat i jestem bardzo zadowolona. Program nie jest drogi a posiada wszystkie potrzebne opcje i funkcje, do tego jest prosty i intuicyjny. Możesz pobrać wersję testową na 30 dni i przekonać się że spełnia ona Twoje oczekiwania :

http://pakietprzedsi...mala-ksiegowosc

#42 Guest_darekf

Guest_darekf
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 12:58

Mala Ksiegowosc okej, ale dla wiekszej firmy polecam programy Reset2 - duza oszczednosc czasu bo duzo rzeczy robia automatycznie. I wg mnie ma najladniejsze wyduki ale to juz subiektywne odczucie ;)

#43 Guest_Berta

Guest_Berta
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:56

te posty tutaj nie maja zadnego uzasadnienia. ludzie polecaja program ale na jakiej podstawie??? skad wiedza ze sie sprawdzi? w przypadku programu ksiegowego chyba nie wystarczy zwykle polecam?ale jezeli juz to na rynku jest cala masa dobrych programow ksiegowych. poczynajac sobie od Optimy przez Sage i Enove na Resecie i Insercie konczac. A to przeciez nie wszystko.uwazam ze kazdy producent dysponuje solidnym oprogramowaniem. roznice wychodza dopiero w trudnosci lub kosztach wdrozenia. warto jednak wybrac solindego producenta zeby miec pozniej spokojna glowe ze w razie czego ma sie support itd.

Większość osób poleca na podstawie własnych doświadczeń, czyli po prostu te programy, które znają i których używają. Na tej właśnie zasadzie sama mogę polecić program szybkafaktura.pl - opcja dla biur księgowych. Jak argument mogę podać to, że program jest tani w eksploatacji, nie trzeba go instalować, więc odpadają problemy ze sprzętem - można pracować nawet na darmowym Linuksie. Koszty obniża także rzetelny support, który wszelkie naprawy i aktualizacje przeprowadza po stronie administratora systemu, a nie w naszych komputerach, więc nie ma potrzeby przyjeżdżania fachowców do biura lub wysyłania sprzętu. Oczywiście, jak zawsze w przypadku poleceń typu "u mnie się sprawdziło, to i u Ciebie powinno", polecam skorzystanie z darmowych okresów próbnych by wyrobić sobie własne zdanie.

#44 Guest_Camillie

Guest_Camillie
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 13:24

Ja prowadzę biuro rachunkowe i korzystam z programów PIT SCAN i jestem bardzo zadowolona. Na stronie można pobrać darmową wersję próbną. 

#45 Guest_leszek

Guest_leszek
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 10:40

Dlatego ja polecam sprawdzoną R2księgę. Nic się nie zatnie jak net padnie wink.png

#46 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:53

Zgadzam się co do R2księgi. też swego czasu przesiadałem się z oprogramowania online i chwalę sobie

#47 tomekprusik

tomekprusik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 17 styczeń 2015 - 06:10

a co myślicie o księgowości online np w ideabanku która jest oferowana za darmo

#48 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:11

Dla mikro firm, które nie mają wielu dokumentów księgowość online może się sprawdzić. Wszystko zależy od wymagań. Ale prędzej czy później trzeba pomyśleć o czymś "większym". R2księga jest godna polecenia.

#49 Guest_Kaszakli

Guest_Kaszakli
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 19:08

Obojętnie czy ktoś dopiero zaczyna działalność, czy w niej siedzi, to zawsze mu się przyda program do fakturowania, a w tym prym wiedzie wfirma. Dlatego jeżeli miałbym już polecam jakiś program księgowy, to właśnie z tej firmy.

#50 Guest_artek

Guest_artek
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 15:09

Korzystałem z wfirmy. Korzystałem też z ifirmy i infaktu. Wszystkie są jak najbardziej w porządku. Przy czym w ifirmie podoba mi się możliwość wysyłania dokumentów pocztą a w infakcie z kolei skanowanie dokumentów i przesyłanie do księgowania. Nic jednak nie zastąpi programu "in house". W końcu generowałem tak dużo dokumentów że musiałem zrezygnować z księgowości online i zacząć korzystać z "poważniejszego" oprogramowania. teraz pracuję na reset2 r2faktury i bardzo cenię sobie to, że wszystko jest u mnie oraz możliwość np. wystawiania dokumentów powtarzalnych z miesiąca na miesiąc. super sprawa a wszystko działa szybko i płynnie. niemniej ifirmę czy infakt mogę polecić wszystkim na początek, z czystym sumieniem. to bardzo dobre systemy.

#51 AnnaKr

AnnaKr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 luty 2015 - 16:04

Ja obecnie pracuję na enovie. Owszem, to nie jest na początek, ale przy większej ilości danych i sprawnej obsłudze naprawdę można sobie umilić pracę na, jak to mój mąż określa, "kobyle". I faktycznie, program ma ogromne możliwości i wiele rzeczy, z których nie zawsze się korzysta. Nie mniej jednak od pewnego czasu w firmie posiadamy ten produkt i jesteśmy bardzo zadowoleni. 

#52 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 27 luty 2015 - 12:04

Ja korzystam z programu księgowego ale dodatkowo i tak musialem dołączyć jeszcze troche lepsze i bardziej kompleksowy program do zarządzania finansami i rozliczeniami, wydaje mi się że pod tym względem najlepszy jest Offigo, szybko się go nauczyłem.

#53 Guest_wert

Guest_wert
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 11:41

a zobacz programu lefthand. oni mają cos takiego i te programy są swietne, bardzo intuicyjne. moja koleżanka w swoim biurze korzysta z tego programu i mówi, że jest dobry smile.png

#54 Rafał Kośmicki COM@COM

Rafał Kośmicki COM@COM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTORUŃ

Napisano 18 marzec 2015 - 14:46

Zanim wybierzemy się program księgowy najważniejsze jest analiza przedwdrożeniowa, żeby określić wymagania klienta... Jeśli pominiemy ten krok to klient nie będzie miał pełnego obrazu, co system potrafi, a czego nie... co generuje nie potrzebne niejasności.

Przy wyborze systemu należy również zwrócić uwagę na wsparcie partnerów i producenta. Mam takich klientów, którzy po prostu lubią sami dłubać w ustawieniach, ale czasem nie wiedzą, co dalej zrobić i proszą o radę... Jeśli klient wybrałby jakiś system opensource, który ma wątpliwe wsparcie to jest w kropce...

COM@COM Usługi Informatyczne

www.comacom.pl

tel. 698-06-06-66

#55 Guest_Igarytm

Guest_Igarytm
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 19:09

Dla mnie tylko wfirma. Nie ma w ogóle innej opcji, żebym wybrał jakikolwiek inny program. Działam na nim tyle lat, że traktuję go jak własne dziecko wink.png

#56 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 10:21

Na podstawie własnych doswiadczeń polecam Lefthand. Pogram jest mega prosty w obsłudze. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Przy aktualizacjach nie ma najmniejszego problemu. Nie wazne czy masz kilku klientów i i dwie faktury na miesiąc czy wręcz odwrotnie - 500 dokumentów. Program i tak bez problemu to przerobi. 

#57 Guest_grzesiek

Guest_grzesiek
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 13:35

Dla mnie tylko wfirma. Nie ma w ogóle innej opcji, żebym wybrał jakikolwiek inny program. Działam na nim tyle lat, że traktuję go jak własne dziecko wink.png

wfirma faktycznie całkiem spoko. też korzystałem przez długi czas. ale sprawdź sobie też r2księgę bo ja właśnie po wfirmie przesiadłem się na to.

#58 Guest_wiktor

Guest_wiktor
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 20:20

Ja korzystam z R2księgi i jestem zadowolony. Cena adekwatna do jakości. Mogę polecić.

#59 Guest_Grzegorz_gor

Guest_Grzegorz_gor
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 15:05

Na podstawie własnych doswiadczeń polecam Lefthand. Pogram jest mega prosty w obsłudze. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Przy aktualizacjach nie ma najmniejszego problemu. Nie wazne czy masz kilku klientów i i dwie faktury na miesiąc czy wręcz odwrotnie - 500 dokumentów. Program i tak bez problemu to przerobi. 

Zdecydowanie potwierdzam !! Jestem bardzo zaskoczony. Przy Raksie wieszał się program, komputer i w ogóle szkoda gadać. Zmiana się opłaciła, mimo, że w połowie roku.

#60 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 12:42

Zdecydowanie potwierdzam !! Jestem bardzo zaskoczony. Przy Raksie wieszał się program, komputer i w ogóle szkoda gadać. Zmiana się opłaciła, mimo, że w połowie roku.

Też zmieniłam na Lefthand i uważam, że warto. W tym momencie dokumentów nie jest multum, ale i tak wszystko sprawnie idzie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy