Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie kupić kasę fiskalną?

wróć do serwisu Księgowość 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 mario90j

mario90j

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2017 - 11:20

W jakimś sprawdzonym punkcie w sieci. Będzie najtaniej :)

#22 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 23:21

Najlepszy wybór kas i drukarek fiskalnych w Krakowie oferuję Promokas przy ul. Bojki 2. Niskie ceny, szybki i dobry serwis. Montaż urządzenia Gratis. Tel. 126546764 www.promokas.pl

#23 radoslaw

radoslaw

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 24 październik 2017 - 13:53

Kasy fiskalne, tak jak pozostały sprzęt specjalistyczny tego typu kupić można w jakichś lepszych sklepach. To samo tyczy się wielu urządzeń elektronicznych (kamer, podsłuchów, lokalizatorów gps). Polecam rozejrzeć się za takim sklepem w internecie, przy okazji można poczytać sporo opinii. ;)

Oferty nieruchomości: https://www.verso.com.pl/.

#24 ola0022

ola0022

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 13:20

Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca w Warszawie to tanie kasy fiskalne polecam kupić w Kasywwl. Fachowa obsługa, dobierają odpowiednią kasę i na swój koszt robią szkolenie i fiskalizacje. ;)

#25 tolkin91

tolkin91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 grudzień 2018 - 12:09

Moim zdaniem warto doradzić się w tym temacie znajomych. To będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Sztuka jest najbardziej intensywną formą indywidualizmu, jaką kiedykolwiek znał świat.

#26 Adriang

Adriang

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 06 styczeń 2019 - 22:43

ja proponuje wyszukać w internecie firmy sprawdzonej blisko siebie gdzie będziesz musiał ją serwisować i przedewszystkim kasy która bez problemu obsłużysz 

Fotograf białystok https://adriangudewicz.pl/

#27 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 12:00

Myślę, że w stacjonarnym będzie pewniej.

#28 GregoryLut

GregoryLut

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 luty 2020 - 20:28

Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca, gdzie fachowo doradzą wybór odpowiedniego sprzętu, to w Legnicy polecam zakupy u www.ddserwis.eu. Świetnie zaopatrzeni i doświadczeni w temacie sprzedawcy. Warto skorzystać z ich usług.

#29 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 23 kwiecień 2020 - 10:38

Możesz także sprawdzić ofertę firmy www.csc.pl. Ja zamówiłam stamtąd kasę fiskalną marki EZAB, terminal kart płatniczych oraz wagę elektroniczną. Wszystkie urządzenia są proste w obsłudze i bezawaryjne.

#30 Aga Lublin

Aga Lublin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 08:57

Zdecydowanie stacjonarnie. Na miejscu w profesjonalnym serwisie możesz przetestować różne rodzaje kas i wybrać, która będzie dla Ciebie najlepsza. Ze swojej strony polecam abc Softmar w Lublinie . Ich ofertę zobaczysz www.softmar.com.pl  . Mają duży wybór urządzen, bardzo fachowo doradzą. Najlepiej do nich pojechać . Tak ja wspomniałam wyżej możesz u nich przed zakupem przetestować urządzenie

#31 Guest_ACDC Electric Group Poland

Guest_ACDC Electric Group Poland
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2020 - 21:39

Bezkontaktowa obsługa, tego oczekiwałem. Zakupiłem kasę od dilera który jest 340 km od naszej firmy. Kurier dowiózł nam w pełni gotową do pracy kasę fiskalną. Szkolenie przez Skype. Wsparcie przez telefon. Filmy szkoleniowe. Zdecydowałem się na Sale System bo mają wszystkie modele dostępne na polskim rynku. Sprawdźcie sobie na www.salesystem.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy