Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić kasę fiskalną?

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 karski1

karski1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 16:06

WitamGdzie najlepiej będzie zakupić kasę fiskalną? Przez internet czy raczej stacjonarnym w sklepie?
Serdecznie wszystkich zapraszam na jedno z lepszych tego typu for internetowych dotyczących edukacji, studiów oraz matury. Forum to znajduje się pod tym adresem. Możesz nas również znaleźć wpisując w Google frazę: "forum pwsz w tarnowie". Serdecznie zapraszam! ;)

#2 monkep

monkep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 550 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:09

Proponowałabym zakupić kasę fiskalną w sklepie stacjonarnym. Obsługa może przedstawić Panu pełna ofertę oraz zapoznać szczegółowo z działaniem każdego urządzenia. Ze względu na specyfikę wykonywanej działalności należy powaznie zastanowić się, które urządzenie zakupić. Jestem pewna, że sprzedawcy potrafia Panu doradzić. Ponadto w sklepie internetowym nie można wziąć urządzenia do ręki, przekonać się, jak naprawdę wygląda, jakiej jest wielkości. Różne są też opcje i funkcjonalność urządzenia. Poza tym, w sklepie stacjonarnym łatwiej uzgodnić termin odbioru kasy fiskalnej, co wiąże się z jego ustawieniem i zaprogramowaniem. Wbrew pozorom sklep stacjonarny zaoszczędza czas i kłopot - wszystko można ustalić na bieżąco i bez problemów.

#3 elizka730

elizka730

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2013 - 21:22

Witam ciekawy temat.

#4 Guest_gk

Guest_gk
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 21:37

Grupa Kotrak, sklep internetowy oraz stacjonarny. Centrala w Katowicach, oddziały w Łodzi, Krakowie, Opolu i Warszawie. Duży wybór kas, rabaty. Szkolenie, programowanie, ufiskalnienie w cenie kasy. W w/w miastach przy zakupie przez internet dostarczamy kase do klienta w cenie zakupu kasy, szkolimy i ufiskalniamy na miejscu u klienta badz w siedzibie firmy. Kasy dostepne od reki. www.kotrak.pl

#5 Guest_Marianek

Guest_Marianek
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 22:59

Kasy fiskalne wysokiej jakości są sprzedawane w jednej z firmy - FisKasW tej firmie można kupić:- kasa fiskalna elzab

kasa fiskalna novitus

kasa fiskalna posnetSą to moim zdaniem najlepsze kasy fiskalne od najlepszych producentów.Dodatkowo ta firma prowadzi serwis kas fiskalnych, więc uważam, że mają pojęcie na ten temat.

#6 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 23:02

Jak myślicie czy zarządzanie serwisem z programem Sekafi jest dobrą opcją ?Słyszałem, że jest to serwis kas fiskalnych, a dokładniej program, który służy do obsługi serwisu kas fiskalnych.Urządzenia fiskalne również tutaj sprzedają - myślę, że jest to ciekawa oferta.

#7 korny34

korny34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 26 listopad 2013 - 19:33

Myślę, że w jakimś sprawdzonym punkcie w sieci, gdyż z pewnością tak będzie taniej.

Pozdrawiam

#8 Zenon68

Zenon68

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2014 - 14:46

Polecam firmę Softoro - służą kompleksową obsługą i mają sprzęt od najlepszych polskich producentów.

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 13:24

Polecam firmę Kotrak. W Katowicach jest pełno takich miejsc, gdzie można kupić kasę fiskalną.

Always look on the bright side of life!

#10 dorian

dorian

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 21:11

w sieci najtaniej

#11 Guest_Terenia

Guest_Terenia
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 20:43

Polecam firmę Softoro - służą kompleksową obsługą i mają sprzęt od najlepszych polskich producentów.

Również korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, mają wszystko czego potrzeba przy prowadzeniu sklepu.

#12 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 12:49

Jeżeli chcesz nowe urządzenie fiskalne posiadające od razu homologację to we Wrocławiu szybko cię obsłużą kasywroclaw.pl. Dają też dostęp do szkoleń, więc wystarczy wybrać sprzęt, a oni zajmą się jego dopasowaniem do specyfiki prowadzonej przez Ciebie działalności. Opieka posprzedażowa też jest bardzo wydajna. Regularne przeglądy techniczne, szybkie interwencje podczas awarii. Rzadko się zdarzają, ale warto jednak mieć taki kontakt. Urządzenia spełniają w każdym razie normy prawne. Nie ma kłopotu z kontrolami US.

#13 Guest_PatrykMan

Guest_PatrykMan
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 11:40

Ja zamawiałem kasę fiskalną przez Internet w sklepie HoReCa. Mają tam bardzo duży wybór różnych urządzeń i dość szybko dostarczają przesyłkę. Wszystko jest solidnie zapakowane, więc nie trzeba obawiać się uszkodzeń. Nawet jeśli takowe by miało miejsce, z pewnością bez problemu wymienią sprzęt. 

#14 Augustsenny

Augustsenny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarka

Napisano 22 maj 2015 - 13:59

nie kupuj przez internet, bo potem będziesz mieć problem z serwisem na miejscu, poszukaj w necie jakiegoś dostawcyz okolicy, cena będzie pewnie identyczna jak ta przez internet a masz gwarancję, że szybko dojadą i wyjaśnią jak coś.

#15 Lipowa Dolina

Lipowa Dolina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 11:35

niby w sieci taniej, ale i tak wybrałabym sklep stacjonarny 

#16 michal85

michal85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:30

Warto zwrócić uwagę, że w przypadku awarii wysyłamy kasę do serwisu, w którym kupiliśmy kasę (tylko on jest uprawniony do napraw), jeżeli nie posiadamy zastępczej kasy fiskalnej, zaprzestajemy działalności na czas naprawy. Istotnie większość producentów posiada swoje autoryzowane punkty w większości większych miejscowości w kraju, ale tyko serwis ufiskalniający urządzenia ma prawo je naprawiać. Serwis kasy wybieramy "dożywotnio", nie ma znaczenia, że w danym mieście istnieje serwis danego producenta, nie będzie mógł on dokonywać napraw bez kosztownych i czasochłonnych procedur związanych ze zmianą serwisu.

#17 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 13:45

Co do kas fiskalnych czy pozostałego osprzętu takiego jak skanery czy wagi to ja bym doradzał sklep Ebit (kasyfiskalne.studio-ebit.pl). Asortyment jest od A do Z, można sobie dobrać kasę pod swój tryb pracy. Są mobilne, są stacjonarne większe i mniejsze. Na pewno atutem jest też ich serwis, który akurat mają bardzo solidny i profesjonalny. Właśnie jestem na świeżo po serwisie kasy i działa idealnie.

#18 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 08:42

Serdecznie polecam kasy fiskalne z firmy JNS, potrafią długo "żyć".

#19 janusz2100

janusz2100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 19:39

To wszystko zależy od prowadzonej działalności, czy jest to jednoosobowa działalność usługowa lub produkcyjna, mały sklepik czy sklep z dużym asortymentem. Osobiście polecam kasy fiskalne firmy Dotkom, mają duży asortyment.

www.detektywistyczna-agencja.eu/

#20 hhuberte26

hhuberte26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 17:01

Według mnie najlepiej kupić przez internet, bo tam jest największy wybór takich urządzeń. Można też skorzystać z porównywarki cenowej, żeby nie przepłacać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych