Kategorie
Skocz do zawartości

drugie imię na umowie o prace?!

Gość Jola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w dowodzie mam dwa imiona, dostalam umowe w pracy w ktorej jest tylko moje pierwsze imie, mam pytanie czy taka umowa jest wazna? a co na swiadectwie gdy takze jest podane tylko jedno imie?prosze o szybka odpowiedz

Powtarzam, umowa o pracę jak i świadectwo pracy jest prawidłowe i jest pod względem prawnym ważne. W umowie może być jedno imię jak i dwa lub więcej. Ważne nazwisko i imię pierwsze, ale poczekaj na Zołzę. Pozdrawiam :))))

• 2 lata później...
właśnie chciałam zapytać bo w dowodzie osobistym mam 2 imiona, na świadectwie maturalnym i na dyplomie zawodowym mam jedno a na dyplomie po studiach mam 2 czy te z maturalne są ważne mimo wszystko?martwię się trochę

• 5 lat później...

A jeśli w umowie o pracę jest tylko imię i nazwisko, to chyba za mało żeby stwierdzić tożsamość...

Ważna jest taka umowa??

Do stwierdzenia tożsamości służy dowód osobisty, a nie umowa o pracę. Jeśli pracodawcy wystarczy na umowie tylko imię i nazwisko, to taka umowa jest ważna. Dziwne, że nie wpisał daty urodzenia i adresu do korespondencji, ale pewnie nie pomyślał, że może mu to być do czegoś potrzebne w przyszłości.

• 6 lat później...
Gość Małgorzata Aneta Konstancj

Mam pytanie

Mam na imie Małgorzata Aneta Konstancja w dokumentach figuruje jako Małgorzata, Aneta . W umowie o pracę podałam imie z bierzmowania czyli Krescencja, czy w takim razie umowa jest ważna?

Pomóżcie 

Pozdrawiam  

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...