Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 179 odpowiedzi w tym temacie

#161 Archerw

Archerw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 08:53

Właśnie zastanawiam się nad tym czy lepsze będzie biuro rachunkowe online czy stacjonarne? Niby czytałem tutaj: http://arsenalwiedzy.pl/ ciekawy poradnik na ten temat w ostatnim czasie, ale nadal nie wiem, możecie powiedzieć jak wam się współpracuje z takimi biurami ? Z góry dzięki za odpowiedź. 

#162 Guest_allfika89

Guest_allfika89
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 16:30

Jeżeli Szczecin, polecam współpracę z Ed-Pro Expert. Mam dwie firmy, więc obsługi jest naprawdę bardzo dużo. Do tego 0 kłopotów po stronie biura, wszystko dokładnie i na czas

#163 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 19:57

Ja właśnie jakoś trzymam się przy tradycyjnym biurze i mi tam dobrze, więc na razie nie zmieniam. Odpowiada mi warszawska Sigma http://brsigma.com.pl/ Może kiedyś zechce mi się biura online, ale na razie jestem zadowolony.

#164 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 191 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 14:09

Ja akurat samodzielnie zajmuję się swoją księgowością (i wszystko odbywa się w naszej firmie) warto też iść w nowoczesne narzędzia, które poprawią produktywność firmy w tym zakresie. Księgowość możesz wyposażyć również w rozwiązanie jak InvoiceDigitizer, które ułatwia wprowadzanie faktur, paragonów do systemu FK (automatyzuje to zadanie) a do tego pozwala na digitalizację i przechowywanie elektronicznej kopi takich dokumentów. Digitalizacja wszystkich dokumentów w firmie i dostęp zdalny to bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści i jednocześnie zapewnia dużą oszczędność czasu.

#165 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 07:10

Znam takie i sam jestem klientem Biura rachunkowego MG-Finanse. Cały zespół z Panem Maciejem zapewniają bardzo wysoką jakość usług, sprawdziłem to już niejednokrotnie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Prowadzenie księgowości, sporządzanie zeznań, deklaracji i umów, obsługa kadr i płac. To tylko niektóre zagadnienia, które mają w swojej ofercie. Ja nie mam nic do zarzucenia i moi znajomi, którzy również korzystają z usług Pana Macieja również są zadowoleni. Sprawdzona, niepodważalna opinia to podstawa.

#166 Guest_Moira

Guest_Moira
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 20:52

A ktoś korzystał z pomocy biura rachunkowego przy zakładaniu działalności? Nie ukrywam, że dla mnie jest to trochę czarna magia, a widziałam na stronie Tax Care, że oferują właśnie taką pomoc. 

#167 Monika66

Monika66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 21:41

Osobiście też zastanawiam się nad biurem księgowym online, ktoś zna kiedyś na prawdę godne polecenia i sprawdzone? Interesowałaby mnie nie tylko sama księgowość ale tez dodatkowe funkcje

#168 nowa342

nowa342

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 22:34

Sprawdź moze https://wfirma.pl/za...zanie-sprzedaza sama korzystam i jestem zadowolona, kiedyś miałam problem natury prawnej i  specjaliści od prawa pracy nie czekali by mi udzielić odpowiedzi, tak wiec ja jestem zadowolona, myślę że to może być tym czego szukasz :)

#169 Monika66

Monika66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 23:00

Dzięki nowa :DD Sprawdziłam i doczytałam nawet coś o czym moze nawet sama nie wiedziałaś, mianowicie wfirma.pl oferuje też integracja z narzędziem do samodzielniej windykacji należności co jest lekką nowością :D Dzięki

#170 Guest_Daleia

Guest_Daleia
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 13:51

Zerknij sobie na stronę Tax Care - ja mam od jakiegoś czasu u nich księgowość, zrezygnowałam z tradycyjnej, ze względu na spore oszczędności, a prowadzę małą firmę. Poza samą księgowością, masz również możliwość wykupienia pakietów, np. medycznego (ja akurat z tego korzystam). 

#171 Guest_Cleo

Guest_Cleo
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 22:13

A jakie jeszcze pakiety mają do zaoferowania oprócz medycznego? Opłaca się go brać w ogóle?

#172 Jakub Mułkowski

Jakub Mułkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 15 maj 2019 - 08:43

Zapraszam Cię serdecznie do nas -> brokeria.pl - Współpracujemy z wieloma biurami rachunkowymi na terenie kraju oraz prowadzimy swoje własne. Biuro oraz sposób prowadzenia księgowości dopasujemy indywidualnie pod każdego klienta.

Zapraszam do kontaktu: jakub.mulkowski@brokeria.pl oraz 575 007 324

#173 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 17:40

Jaką księgowość online polecacie w przypadku gastronomii? Jest dosyć dużo faktur, także nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość.

Ktoś coś doradzi proszę?

#174 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 12:14

Z usług księgowych korzystam w Biurze Rachunkowym MG-Finanse. Ich oferta jest rozbudowana, zarówno dla małych i dużych firm. Wszystko na czas i tak jak powinno być. Ceny również mnie zadowalają. Współpracujemy juz od dobrych kilku lat i nie moge powiedzieć złego słowa. Serdecznie polecam.

#175 Guest_Kozak

Guest_Kozak
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 09:56

Jaką księgowość online polecacie w przypadku gastronomii? Jest dosyć dużo faktur, także nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość.

Ktoś coś doradzi proszę?

Tax Care sobie rozważ. Mają abonamenty i ich wysokości są dostosowane do ilości faktur, a jak wolisz to możesz rozliczać się od faktury.

#176 Jolanta_Jolanta

Jolanta_Jolanta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 13:17

witamJakie polecacie biuro rachunkowe Online? Które będzie najbardziej odpowiednie do małej, jedno-osobowej firmy?Proszę o polecenie mi czegoś dobrego i sprawdzonego!

Zapraszam na: http://polaudit.pl. Na pewno wybierze Pan zakres usług dla siebie.

Pozdrawiam

#177 Guest_GRUPA_BRDI

Guest_GRUPA_BRDI
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:01

Hej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura GRUPA BRDI S.A. Swoje usługi świadczymy na cały kraj i poza jego granice. Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości online. Zapraszamy na naszą stronę www.grupabrdi.com oraz do napisania do nas wiadomości mail na adres: grupabrdi@grupabrdi.com 

Dodatkowo, dla nowych klientów mamy kod rabatowy na początek współpracy BRDI10

#178 Guest_Wormir

Guest_Wormir
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 12:55

Na pewno nie online, tylko tradycyjne. W księgowości liczy sie dokładność i kontakt z klientem. Dlatego warto mieć dobre biuro rachunkowe, najlepiej z polecenia. Tu rekomenduję Abacus z Warszawy z ul. Lanciego

#179 Marcin86Masakra

Marcin86Masakra

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 13:16

Możliwe że zainteresuje was ten artykuł od Wirtualne Biuro Kraków. Dowiecie się z niego jakie są zalety oraz inne informacje na temat księgowości online.

#180 Gosia L.

Gosia L.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 18:46

Warto zapoznać się z ofertami biur rachunkowych które pracują na systemie mojebiuro24.pl: https://mb24.pl/kata...ur-rachunkowych

Przedsiębiorca może pracować w systemie jednocześnie z księgową m.in. wystawiać faktury czy otrzymywać informację o podatkach. Dodatkowo, system posiada integrację z dyskami google i dropbox dzięki czemu przedsiębiorca może w ten sposób przekazywać księgowej dokumenty. Bieżąca komunikacja klient-biuro i oszczędność czasu przy braku konieczności dostarczania dokumentów papierowych do biura to w obecnych czasach podstawa :) Funkcjonalność systemu dla przedsiębiorców opisana została na stronie: https://pomoc.mb24.p...-mojebiuro24-pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy