Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 182 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 23:07

A po co Ci biuro rachunkowe online. Wystraczy że będziesz korzystać z dobrego systemu do ksiegowości online, który poprowadzi za Ciebie firmę. Spróbuj systemu Bizin na www.bizin.pl. Ja korzystam i jestem zadowolony.

życzę powodzenia.... samo to sie nic nie robi...  smile.png

prosze jednak kiedys sprawdzić i dać poprowadzenia swojej ksiegowosci fachowcom... przy malej firmie koszt 100 zł zwraca sie bardzo szybko.... smile.png

#82 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 14:58

witamJakie polecacie biuro rachunkowe Online? Które będzie najbardziej odpowiednie do małej, jedno-osobowej firmy?Proszę o polecenie mi czegoś dobrego i sprawdzonego!

A ja polecam Inetusa, działają naprawdę szybko. Miałam spore kłopoty w zusie bo coś tam zapomniałam złożyć. Księgowa mi pomogła wszystko odkręcić. Nie biorą dużo i są super.

#83 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 00:46

Ja próbowałam korzystać z jakichś programów, ale nic z tego nie wyszło. No po prostu nie moja działka i tyle. Stanęło na Tax Care i tak już mam ich dwa lata.

#84 Guest_Bastian

Guest_Bastian
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 22:53

Uważam, że nie warto korzystać z tradycyjnej księgowej. To tak jak robić proste przelewy w oddziale bankowym, zamiast w Internecie. Sam korzystam z księgowości online, jest to spore udogodnienie. Nie muszę marnować czasu. W superksięgowej wysyłam dokumenty, które później są rozliczane. Moim zdaniem trzeba iść z duchem czasu i w maksymalny sposób ułatwiać sobie życie

#85 Guest_Aśka

Guest_Aśka
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 12:26

Wątek co prawda stary jak świat, ale nie zaszkodzi pomóc innym smile.png Polecam bardzo kancelarie dgp. Tutaj macie stronkę: kancelaria-dgp.pl

#86 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 14:58

Wątek co prawda stary jak świat, ale nie zaszkodzi pomóc innym smile.png Polecam bardzo pewną kancelarie . Tutaj macie stronkę: www.kancelaria-dgp.pl 

#87 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 09:21

Księgowość online to terazniejszość i nieunikniona przyszłość dla tych bojących się nowych technologii.

W wielu biurach rachunkowych to także kontakt bezpośredni z ksiegowym przy stałym dostępie do swoich danych finansowych oraz spraw pracowniczych z dowolnego miejsca na ziemi (mówię o tych profesjonalnych biurach rachunkowych).

Popieram w całej rozciągłości tematu smile.png Biuro rachunkowe, które prowadzą działalność online to przyszłość. Mało kto ma teraz czas, by biegać z każdym kwitkiem do stacjonarnego oddziału. A w XXI wieku spokojnie wszystko można załatwić drogą elektroniczną. Są nawet specjalistyczne firmy takie jak MojeBiuro24 https://mojebiuro24.pl/ , które świadczą usługi na rzecz właśnie biur online - dostarczają odpowiednie oprogramowanie, szyfrują operacje itp.

#88 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 08:05

Pozytywne mam doświadczenia z biurem rachunkowym o nazwie Sastax ( sastax.pl). Cennik mają konkurencyjny i są przy tym rzeczywiście rzetelni w swojej robocie. Zawsze mam dokumenty opracowane na czas, wszystkie potrzebne rozliczenia, kadry i płace, nie muszę wydzwaniać i się dopytywać na kiedy coś będzie gotowe itp.

#89 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 07:52

ja używam bizin. fajny program,łatwy w obsłudze, nie zawiesza się, super działa. No i jest bardzo tani, a wcześniej można sobie za darmo przetestować. Warto sobie zobaczyć ich stronke, bo w pakietach jest mnóstwo fajnych opcji, np. magazynowanie

#90 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:09

Przy małej, jednoosobowej firmie o jakiej wspominasz, z powodzeniem można samodzielnie robić takie rzeczy, nie zawsze biuro rachunkowe jest konieczne. Ja osobiście korzystam z programów od RESET2 z Wrocławia i jeszcze nigdy nie miałem sytuacji żebym musiał coś poprawiać, czy wyjaśniać. 

#91 wbiznesiee

wbiznesiee

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 08:21

Wirtualne biuro Wrocław  - mamy wielu zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Proszę się przekonać. Poniżej zamieszczamy link do nas.

http://biurorachunko...wirtualne-biuro

#92 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 20:56

A po co online? Jak można znaleźć dobre we własnym mieście. ?

Też kiedyś nad tym myślałem, ale udało mi się w Sosnowcu znaleźć dobrych księgowych i nie narzekam. Wole jednak mieć kontakt normalny, przyjść porozmawiać itd. Więc jeśli ktoś chce z Sosnowca lub okolic biuro rachunkowe na miejscu to polecam biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/

#93 Guest_Dariusz258258

Guest_Dariusz258258
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:39

Ja korzystam z biura rachunkowego z Krakowa. Oferte ich znalazłem na stronie - modrzejewski-biuro.pl . Nie wiem czy prowadzą księgowosć online, ale ja korzystam z ich usług stacjonarnie i ciesze się, ponieważ widze korzyści z tej współpracy. Niższe koszty !!! Można sprawdzić, pozdrawiam serdecznie

#94 Guest_piński

Guest_piński
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 11:14

Ja nie lubię załatwiać takich rzeczy online. Stawiam na normalny kontakt osobisty. W końcu to dbałość o moje interesy. Nie dawno znalazłem fajne biuro podatkowe biuro-rachunkowo-podatkowe.pl

Mają szeroką wiedze i duże kwalifikacje.

#95 Guest_agnieszka

Guest_agnieszka
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 22:22

Natomiast ja osobiście jestem bardzo zadowolona z biura rachunkowego parytet. Super rzetelna obsługa i nawet szkolenia organizuja. Polecam www.parytet.gniezno.pl

#96 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:09

Kancelaria Kasprzyk i Niziołek w Sosnowcu to świetna kancelaria. Miałam do wyboru, którąś w swoim mieście albo online. Wybrałam właśnie tą biuro-rachunkowo-podatkowe.pl Okazało się, że są super, dobrze wykonują powierzone im obowiązki.

#97 Guest_Gabriel

Guest_Gabriel
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 11:58

Mam bardzo podobne zdanie jak jeden z gości. Jeżeli planujesz przejść na online to tylko program - po co generować koszty, skoro część roboty i tak Ci zostaje. W rankingach znajdziesz solidne i sprawdzone programy, ze swojej strony śmiało zalecam Mksiegowa, to dość nowy dzięki czemu w porównaniu do starszych Symfonii, czy podobnej rangii programów, jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny, działa szybko i płynnie. Dane wprowadzasz błyskawicznie, a cała reszta to robota programu - czy warto więc płacić za to komuś. W księgowej jak i wielu innych funkcje jakie chcesz wybierasz samodzielnie, a w razie problemów zawsze jest obsługa która sprawnie odpowiada. proponuję solidnie przemyśleć, czy przy aktualnych możliwościach i nie prowadzeniu firmy obracającej grubymi milionami biuro rachunkowe ma w ogóle sens. Pozdrawiam. 

#98 Guest_Kazik

Guest_Kazik
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 15:35

Potrzebuję opinii o prawoipodatki.com, bo chcę zacząć z nimi współpracę, więc jeżeli z nimi pracowaliscie, to napiszcie mi co i jak smile.png

#99 Guest_Rastaj

Guest_Rastaj
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 00:03

Ja tak bardzo nie lubię korzystać z takich biur czy usług online. Wolę osobiście zlecić i osobiście odebrać. Mieć kontakt z usługodawcami to lepsza ich praca. W Gliwicach znalazłem fajne biuro rachunkowe, biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/ Mogę polecić jeśli ktoś ma niedaleko.

#100 Guest_Tadeusz Nim

Guest_Tadeusz Nim
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 09:59

Moim zdaniem zdalna księgowość jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, bo cała współpraca opiera się na kontakcie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie lub za pomocą jakichś komunikatorów internetowych, czy to się opłaca to już zależy od predyspozycji cenowych. Ja korzystam od roku z powodzeniem z księgowości zdalnej i jestem zadowolony. Firma, z której korzystam bardzo dobrze wywiązuje się z swoich obowiązków, polecam sprawdzenie sobie oferty firmy in-nova.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy