Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 182 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_anita

Guest_anita
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 14:17

najlepiej chyba jednak sprawdza się biuro rachunkowe tradycyjne, współpracuję z www.galant.net.pl/ i jestem zadowolona, a rachunkowość online to jednak węższy zakres usług

#42 Guest_jurek

Guest_jurek
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 14:38

ja tez poki co nie mam zamiaru sie przerzucac na rachunkowosc online. Od kilku lat korzystam z uslug biura bilans i jestem zadowolony. Polecil mi ich znajomy, a teraz ja polecam bo warto

#43 Guest_gratka

Guest_gratka
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 11:45

Nie jestem pewna czy oferują usługi online,ale mogę ich polecić http://www.bkliczydlo.pl/ , ponieważ jestem zadowolona  z ich działania.

#44 Guest_dominion

Guest_dominion
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 07:07

ja z kolei nie jestem w ogole zwolennikiem biur rachunkowych online i wszystkim je odradzam. Moge za to polecic ci normalne biuro rachunkowe Agnes z Lodzi. Oni profesjonalnie podchodza do sprawy, dobrze traktuja klienta i chetnie pomagaja

#45 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:51

Ja prowadzę działalność w Katowicach i w Sosnowcu, ale księgowość mojej firmy prowadzi Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie i osobiście mogę polecić to biuro.

Księgowość prowadzą w formie tradycyjnej jak i on-line.

Bez problemu można do nich wysłać faktury pocztą lub kurierem, bądź tak jak ja osobiście, albo sami odbierają. Jeśli mamy jakiś problem do rozwiązania to dzwonimy i telefony odbierają zawsze, nawet w weekendy i święta bądź od razu oddzwaniają. Współpracuję z nimi już kilka lat. I co ważne mają niskie ceny i rabaty dla nowych klientów. Biuro świadczy kompleksowe usługi księgowe. Pomagają zarejestrować firmę, prowadzą księgowość i rozliczenia kadrowo-płacowe, doradztwo podatkowe oraz załatwiają za mnie wszelkie formalności w urzędach.

Numer telefonu do biura to: 509050305, 505100668.

Więcej informacji o samym biurze i ofercie znajdziesz na ich firmowej stronie internetowej: 

http://www.kaweccygroup.pl 

Pozdrawiam.
Daria.

#46 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 16:04

IMO inFakt ma chyba to względnie dobrze rozwiązane. Nie korzystam akurat, ale od czasu do czasu ich obserwuję i wydaje mi się, że musi to działać bardzo sprawnie. Jednak to tylko dla kogoś, kto chce się bawić w księgowość online, czyli prawdopodobnie dla mikro-firm. Może i bym się nawet skusiła na to wcześniej, ale teraz jak już jestem na R2księdze, to przesiadka w tył raczej sensu nie ma.

#47 Guest_Karya

Guest_Karya
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:35

ja ze swojej strony mogę polecić Ci http://www.omnibusbp...echnologie.html - bardzo solidnie działają i nie miałem nigdy z nimi problemu

#48 Guest_marcin23

Guest_marcin23
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 18:48

Ja raczej słyszałem o programach online do FV jak afaktury.pl  Co do usług księgowych sądząc po popularności i ilości takich rozwiązań zyskują na popularności.

#49 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 sierpień 2014 - 08:27

Nie wiem czy biuro rachunkowe online jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli ktoś prowadzi większy biznes, zatrudnia pracowników i ma tez handel międzynarodowy, to księgowość tradycyjna będzie o wiele lepszym rozwiązaniem. Przykładowo dobrym pomysłem jest ta księgowość z Chrzanowa, które działa już od kilkunastu lat, a konkretnie od 1993, więc może się pochwalić naprawdę dużym doświadczeniem. Jak ktoś szuka profesjonalnego biura, to tam znajdzie je na pewno.

#50 Guest_gomin

Guest_gomin
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 09:42

Jeśli ktoś szuka dobrego biura rachunkowego to polecam Liczyk w Warszawie, naprawdę rzetelna firma. 

#51 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 15:35

Nigdy nie decydujcie się na biuro online. Najlepsze są te w formie tradycyjnej.

#52 agnieszkar

agnieszkar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 październik 2014 - 20:45

Nie zgodzę się, przez pewien czas korzystałam z tradycyjnych biur, ale póżniej zamieniłam je na on-line http://superksiegowa...slugi-ksiegowe/ i uważam, że to była słuszna decyzja.

#53 marex

marex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 październik 2014 - 13:53

Korzystałem z księgości tradycyjnej i wirtualnej więc mam porównanie. Wirtualne biuro działa dużo sprawniej i w znaczy sposób odciążyło mnie z moich obowiązków. Ważne żeby współpracować z profesjonalistami.  http://www.biuroprogress.pl/

#54 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 10:10

Ja też korzystam z księgowości online, ale dostępnej na stronie: www.mojksiegowy24.pl i stwierdzam, że była to jedna z najlepszych moich decyzji w kwestii prowadzenia firmy. Na platformie mogę sobie wybrać biuro, z którego chcę korzystać, a także bezpłatnie fakturować online smile.png sprawy są załatwiane szybko i można sporo zaoszczędzić smile.png

#55 Guest_25

Guest_25
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 16:34

Witam.

Moją firmę prowadzi JBM Biuro Rachunkowe w Grodzisku Mazowieckim.

Biuro tradycyjne ,ale bardzo nowoczesne podejście,

Dostarczanie dokumentów w zależności od potrzeby czasem on line , czasem przyjeżdża osobiście

Doskonałe biuro, wszystko wykonywane z drobiazgową dokładnością i starannością,zawsze na czas

Większość spraw Pani załatwia osobiście.

Elastyczne godziny pracy. Jak dla mnie super (nie muszę się martwić czy zdążę ,tylko że podjadę za godzinkę)

Ogromna wiedza merytoryczna. Podpowiada w korzystnych rozwiązaniach.

Ponadto elastyczne godziny pracy.

Zniżki 50% dla nowo otwartych firm i pakiety lojalnościowe.

.

#56 Guest_agnieszka

Guest_agnieszka
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 14:38

Witaj!
Widzę, ze poszukujesz godnego zaufania biura rachunkowego - koniecznie zapoznaj się z oferta biura www.partner.waw.pl Ceny mają bezkonkurencyjne, przemiłą obsługę i traktują wyjątkowo każdego klienta.

#57 Guest_Kacper00

Guest_Kacper00
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 16:02

Ja polecam biuro In-nova.pl, bo są bardzo rzetelni.

#58 Guest_Nandina

Guest_Nandina
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 22:35

Ja radzę skorzystać z księgowości internetowej wfirma. Można ją wykonywać samodzielnie, ale ze wsparciem kompetentnych osób. Osobom, które boją się takich udoskonaleń polecam bezpłatną wypróbowanie takiej oferty.

#59 Andrzej Lazarowicz

Andrzej Lazarowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 luty 2015 - 19:57

Ostatnio przeczytałem ciekawy raport dotyczący rozwoju rynku ksiegowości w Polsce, sprządziła go fundacja Starter. Wynika z niego że ze względu na zmieniające się potrzeby klientów biur a także coraz większą konkurencję w tych usługach. Biura rachunkowe będą musiały znacznie poszerzyć zakres świadczonych usług, oraz wdrażać nowe technologie.

Jak najbardziej zgadzam się z tą analizą, przykładem zmian są pojawiające się od wielu lat usługi księgowości online. Do niedawna jednak były one zarezerwowane dla chcących samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Jednak pojawiła się pierwsza platforma dla biur rachunkowych online - mojebiuro24.pl za pomocą której każde biuro może podjąc współpracę online ze swoimi klientami.

Dobrodziejstwem tego rozwiązania jest ponadto poszerzenie rynku na jakim może działać biuro, dzisiaj przesyłanie dokumentacji kurierem nie jest żadną nowością. Kontrole skarbowe mogą bez problemu odbywać się w siedzibie biura. Przykładem już pracującego w ten sposób biura rachunkowego online jest Business-tax z Wrocławia - http://business-tax.pl/.

Wierzę że dotychczasowy monopol paru firm działaljący online zostanie przełamany i w niedługim czasie nastapi masowy wysyp świadczonych usług w tej formie. Skorzystają na tym nie tylko biura ale także klienci. Taka współpraca pozwala obniżyć z jednej strony koszt funkcjonowania firmy a z drugiej oszczędza czas potrzebny na komunikację pomiędzy przedsiębiorcą a księgowym.

#60 Guest_rovel33

Guest_rovel33
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 15:28

no dobra, a Tax Care? warto do nich przenieść papiery? czy funkcjonują jak "normalne" biuro czy mają jakieś dodatkowe usługi? jak przebiega współpraca z nimi? bo polecił mi ich znajomy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych