Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 182 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Ela_finanse

Guest_Ela_finanse
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:12

Ja miałam stacjonarne biuro i płaciłam jak za zborze. Teraz mam online, program od nich i kontakt na mail i telefon. Są z innego miasta, ale zupełnie mi to nie przeszkadza.Jeżdże od klienta do klienta z laptopem, biuro mam w domu więc jestem przywyczajona do takiej pracy. Ale właśnie "online" to nie tylko wysyłanie maili tylko stały dostęp do danych. Jak ktoś chce sprawdzić to niech poszuka. Program nazywa się Petra24 więc można poszukać i sprawdzić. I nie bać się, nie jest to może dla wszystkich, ale dla takich jak ja na pewno.

#22 Guest_praktyk

Guest_praktyk
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 20:59

to wszystko zależy od wyliczeń i poziomu skomplikowania lub odwrotnie czasami warto sprawdzić czy wyliczenia, które sie zrobiło są prawidłowe, czy warto wtedy płacić abonament lub stawki biura rachunkowego? taniej wyjdzie księgowość online, w 24easyaudit mozna wybrać moduł podatek dochodowy, leasing finansowy, rezerwy na zobowiązania lub inne i wykupić dostęp na tydzień. To dużo ułatwia i przyśpiesza.

#23 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 11:55

Dobrze robisz, jeśli szukasz serwisu do małej księgowości internetowej zamiast stacjonarnego biura. Tańsze i wygodniejsze rozwiązanie.

Najlepiej poszukaj sobie takiego, gdzie na początku nie musisz nic płacić, żeby w ogóle zorientować się, czy odpowiada Ci taka forma prowadzenia księgowości. (Na ifirma.pl mozesz założyć testowe konto za darmo przez 3 miesiące, a potem ewentualnie przedłużyć abonament). Ale wcześniej zastanów się, czy chcesz oszczędzić pieniądze, czy bardziej zależy Ci na oszczędności czasu. Bo jak chodzi o oszczędność pieniędzy, ifirma.pl ma np. masz darmowy program do faktur, możesz u nich prowadzić KPiR, wysyłać deklaracje do US... A jeśli szkoda Ci czasu, to lepiej postawić na biuro rachunkowe online. Wtedy konsultant robi wszystko za Ciebie, reprezentują Cię przed ZUS i US ifirma ma ubezpieczenie OC, niczym nie trzeba się przejmować. 

No, chyba że dostępem do Internetu Dołączona grafika

#24 Tomek78

Tomek78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 21:13

Wszystkim którzy potrzebują solidnego, fachowego i szybkiego a przy tym niezbyt drogiego biura rachunkowego serdecznie polecamy usługi  biura EQUILIBRIO [color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]www.equilibrio.pl [/color]. Świadczone przez  Nich usługi przypadną do gustu tym wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom, którzy cenią sobie wysoki poziom obsługi "ubrany" w nowoczesną przystępną i przejrzystą formę. 
Satysfakcja gwarantowana. Dołączona grafika

Zgadzam się z pytaniem przedmówcy w czym jest lepsze biuro online od tradycyjnego mi się zawsze łatwiej rozmawia z człowiekiem niż z maszyną.

systemy online są naprawdę wygodne i dostępne z każdego miejsca. Oczywiście kontakt z człowiekiem dla wielu osób jest wygodniejszy. dlatego warto sprawdzić czy ksiegowość online oferuje również BOK, czyli stałe wsparcie.  Najlepszy jest 24easyaudit.pl/ to ekspercki system z modułami wyliczającymi podatek dochodowy, leasing finansowy, rezerwy na zobowiązani, utrata wartości, przepływy pieniężne. Polecam sprawdzić na początek bezpłatną wersję demo. w naszej firmie jest to jedna z częściej wybieranych usług, przede wszystkim nie wymaga opłacania stałego abonamentu i można wykupić dostęp na tydzień. Polecam

#25 Guest_oddajek8

Guest_oddajek8
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 11:16

Ja również jakiś czas temu przerzuciłem się na biuro rachunkow online - jak dla mnie o wiele wygodniejsza forma prowadzenia księgowości. Wczesniej korzystałem z tradycyjnego biura rachunkowego ale teraz widzę, że po prostu nie ma porównania.

Można poza tym przetestować sobie takie rozwiązanie za darmo przez ponad dwa miesiące jak na przykład tutaj: http://www.infakt.pl/

Tak więc praktycznie każdy z nas może ocenić czy jest to dla nas dobra opcja ;) Pozdrawiam !

#26 marcin_wroblewski

marcin_wroblewski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 07 luty 2014 - 12:55

ja korzystałem niedawno z usług biura wróblewska i jestem naprawdę zadowolony

#27 Guest_kajetan098

Guest_kajetan098
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 14:32

nic mnie nie przekona do ksiegowosci online. Wole powierzyc swoje papiery i rozliczenia osobie niz jakiemus programowi. Korzystam z biura agnes w łodzi i jeszcze mnie nie zawiedli. Zawsze wszystko jest na czas i do tego tanio, a z tymi programami to nigdy nic nie wiadomo

#28 milenkas22

milenkas22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 21 luty 2014 - 15:01

Ja nie polecam biura online, bo o wiele lepiej jest korzystać z lokalnego biuro rachunkowe Będzin. Chyba, że ktoś boi się rozmawiać twarzą w twarz to niech korzysta sobie online.

#29 Guest_Selka

Guest_Selka
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 15:01

Dobrym birem rachunkowym jest E-pok. Sama korzystam z ich usług. Prowadzą mój rachunek firmowy i ewidencję podatkową. Współpraca układa się doskonale.  cennik biuro rachunkowe można znaleźć na ich stronie.

#30 Guest_Mania

Guest_Mania
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 10:27

biuro rachunkowe warszawa śródmieście jest dobre. Prowadzą księgowość online i badają sprawozdania finansowe. Mogą też otworzyć wirtualne biuro twojej firmy i zmniejszyć przez to koszty za lokal. 

#31 sylwiao2

sylwiao2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2014 - 16:49

ej ja obecnie zauważyłem, że wszystko zależy od potrzeb, małą rachunkowość można prowadzić i online, ale jak się zatrudnia pracowników to prościej jest wziąć kogoś stacjonarnie

#32 Guest_Ofelia

Guest_Ofelia
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 17:43

Online? Słabe są ;/ Ja tam Ci polecam normalne biura rachunkowe. Jestem wierna od lat firmie Ekkom http://www.ekkom.com.pl. Mają konkurencyjne ceny i jakość obsługi na dobrym poziomie. 

#33 Guest_ksiegowy

Guest_ksiegowy
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 14:30

Witam,

Czytam ten wątek i nie ukrywam, że troszkę mnie on śmieszy, jestem księgowym i prowadzę własne Biuro Rachunkowe. Nie będę podawał nazwy bo nie chodzi tu o promocję, natomiast chciałbym wyrazić swoje zdanie o księgowości on-line lub świadczona przez firmy korporacyjne. Sam niegdyś pracowałem w firmie TaxCare i proszę mi wierzyć że jakość obsługi jest bardzo mizerne bo jak jedna osoba ma księgować 150 firm i robić to dobrze?

- przy księgowości internetowej tak naprawdę oddajemy pieniądze za darmo, ponieważ całą pracę my wykonujemy (skanujemy lub wprowadzamy dokumenty, składamy w US i co najważniejsze sami je podpisujemy czyli za wszystko odpowiadamy praktycznie bez możliwości pociągnięcia kogokolwiek do odpowiedzialności

- nie mamy żadnej gwarancji kto siedzi po drugiej stronie, jakie ma kompetencje, ile podmiotów obsługuje, jak weryfikuje poprawność (może to być jedna osoba na 300 firm)

- co w sytuacji kontroli z US lub ZUS czy również będzie ona on-line?

- co w przypadku reklamacji lub problemów, każdy kto próbował coś reklamować w firmie, która nie ma oddziału doskonale wie o co mi chodzi. Dzwonimy na infolinie, telefon odbiera pracownik który nie wie o co chodzi i możemy sobie gadać bo nic więcej nie zrobimy. A jak wszyscy wiedzą telefony bywają głuche.

- dostęp do dokumentów 24h po co to komu? Przecież osoba prowadząca KPIR, która ma np. 30 dok w miesiącu doskonale wie ile zarabia i jakie ma koszty. Zresztą otrzymuje rozliczenie na maila więc po co więcej? Po co babrać się w papierach i podziwiać je na monitorze skoro istotna jest tylko gotowa informacja (krótka i treściwa) ile zarobił, ile wydał i jaki ma podatek oraz składki ZUS.

- kto przygotuje i kto podpisze np. dokumentacje do kredytu??

Można by wymieniać wiele więc wg mnie lepiej zapłacić 50 zł więcej i zaoszczędzić czas i pieniądze, bo jak mówi stare dobre powiedzenie „chytry dwa razy traci” a jeśli szkoda nam czasu na dostarczenie dokumentów do biura zawsze można się dogadać aby biuro np. zamówiło kuriera po dok. (ja to praktykuje i nie ma z tym problemu).

#34 Guest_halina

Guest_halina
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 14:43

MULTIKINO ROZDAJE BILETY!

Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie.

Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz:

Promocja do wyczerpania zapasów. 

#35 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 10:05

Widzę co osoba to opinia, tak naprawdę usługi biur rachunkowych aż tak bardzo się od siebie nie różnią i moim zdaniem należy korzystać z tych, które są najbliżęj nas. Z usług biura można zrezygnować zawsze. Ksiegowa Targówek to akurat moje biuro i narzekać nie mogę, najbardziej odpowiada mi, że jest blisko, a wszystkie innowacje w prawie na jakich mogę zaoszczędzić wprowadzają sami, mnie tylko o tym informując jakby nie patrzeć o to przecież chodzi w dobrych biurach. 

#36 Guest_Jurek34

Guest_Jurek34
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 18:53

Nigdy nie korzystałem z biura rachunkowego online. Póki co wyznaję zasadę, że nic nie zastąpi kontaktu z człowiekiem. Dlatego też korzystam z biura Agnes na Łagiewnickiej w Łodzi. Może i jest trochę drożej niż online, ale ich wyliczeń jestem o wiele bardziej pewny a do tego zawsze mogę podpowiedzieć z jakich ulg mogę korzystać, co odpisać od podatku itp.

#37 Guest_Ulbert

Guest_Ulbert
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 14:57

Polecam sprawdzić biuro księgowe www.liczyk.com.pl, księgowość online stoi na bardzo wysokim poziomie, jest szybka i bardzo bezpieczna.

#38 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 15:27

Ja nie rozumiem jednego, skoro nie macie zaufania to po co w ogóle korzystać z usług biura on-line? Nie lepiej kupić prosty w obsłudze program z dostępem do wsparcia technicznego i samodzielnie zarządzać swoimi rachunkami?

Wtedy jedną osobą której musicie zaufać jesteście wy sami..

Osobiście dalam sie namówić na coś takiego i jestem zadowolona, polecam programy Lefthand, naprawdę nie trzeba mieć ogromnej wiedzy na ten temat żeby to ogarnąć

http://www.lefthand....ura_rach/#brtop

#39 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 22:18

Również znam ten program i mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu, kto chce odpowiedzialnie prowadzić księgowość swojej firmy! LeftHand to sprawdzona firma, można im zaufać.

#40 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 08:41

Lefthand to najlepszy program do księgowości jaki znam! Polecam bardzo gorąco :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy