Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 156 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_cysiek

Guest_cysiek
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 00:18

witamJakie polecacie biuro rachunkowe Online? Które będzie najbardziej odpowiednie do małej, jedno-osobowej firmy?Proszę o polecenie mi czegoś dobrego i sprawdzonego!

#2 Guest_KR

Guest_KR
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 08:42

Witam,Oferta do przejrzenia: www.clue-kr.pl. Zapraszam!

#3 Guest_kwazar

Guest_kwazar
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 23:56

witam
Jakie polecacie biuro rachunkowe Online? Które będzie najbardziej odpowiednie do małej, jedno-osobowej firmy?
Proszę o polecenie mi czegoś dobrego i sprawdzonego!

Polecam optimum - optimumbiuro.com.pl/ jedno z lepszych biur rachunkowych działających online Dołączona grafika Korzystam, więc polecam!

#4 Guest_Kali656

Guest_Kali656
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 21:03

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to zdecydowanie polecam w tej dziedzinie Panią Katarzynę Kłyś. Zna się na rzeczy, ceny przyzwoite, szybko i perfekcyjnie wykonuje swoje zadania. Sprawdźcie więcej na jej stronie www.biurorachunkowekrakow.biz

#5 rysiek441

rysiek441

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 kwiecień 2013 - 21:43

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to zdecydowanie polecam w tej dziedzinie Panią Katarzynę Kłyś. Zna się na rzeczy, ceny przyzwoite, szybko i perfekcyjnie wykonuje swoje zadania. Sprawdźcie więcej na jej stronie tu

#6 Guest_max1

Guest_max1
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 21:17

Biuro rachunkowe PROEFEKT jest bardzo dobrą firmą z bogatą ofertą dla swoich klientów. Ich atut to przede wszystkim rzetelność i dyskrecja oraz odpowiedzialność - więcej tu

#7 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 17:56

Widzę tu sporo autopromocji, wiem, ponieważ sama prowadzę biuro rachunkowe i pomimo moich wielu zadowolonych klientów, żaden nie wypisuje na forum pochwał dziękczynnych, (większość nie zna lub nie pamięta adresu mojej strony internetowej) a jedynie poproszony o polecenie i referencje, od ręki mi je wystawia.Księgowość on-line- zastanawiałam się nad wprowadzeniem jej do moich usług, ale moim zdaniem to chwyt marketingowy i nic więcej. Zadowolony klient, to taki, który w odpowiednim czasie dostanie informację o podatkach- ON dostanie na e-maila z przypomnieniem kiedy upływa termin, a nie dostęp do nich po zalogowaniu się do systemu. Raporty- proszę bardzo- na e-maila w porozumieniu z klientem wysyłam po zakończeniu miesiąca potrzebne dane. Przy dostępie on-line- klient może być bardzo zdziwiony, jeśli wejdzie w trakcie moich księgowań (np. zaksięgowano tylko sprzedaż) i zobaczy gigantyczny podatek. Czy na tym ma polegać dostęp on-line? Dla małej jedno-osobowej firmy to strata pieniędzy i czasu.

#8 koziołek78

koziołek78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 maj 2013 - 15:45

A ja rozumiem to inaczej i chyba p. Małgorzata rozumie to błędnie. Online to nie chwyt marketingowy tylko wygoda dla klienta, który nie musi osobiście fatygować się z dokumentami. Z tego co wiem to chyba w Infakcie takie dokumenty odbiera kurier. Pozniej biuro je skanuje i te skany sa do pobrania online - w razie potrzeby wgladu.To jednak wygoda. Ale w mojej opinii i tak nic nie zastapi bezposredniego kontaktu z ksiegowa (oczywiscie kompententa!). Tak ze raczej online odradzam. Chyba ze do bardzo malych dzialalnosci - to tak. Inna sprawa jest taka ze dla bardzo malej dzialalnosci mozemy KPiR zrobic sami bez klopotu.

#9 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 13:20

Ja polecam biuro rachunkowe które łączy cechy tradycyjnego biura oraz biura online - dla mnie to najlepsze rozwiązanie - polecam iSaaS.pl

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 02:36

widze z tych wpisów, że jednak ludzie boją się internetu.

ksiegowość online to pełny dostęp do danych finansowych i nie tylko finansowych w dowolnej chwili. oczywiście przy założeniu, że biuro prowadzi ksiegowania na bieżąco a nie 2 razy w miesiącu.

Sprawdza się swietnie dla klientów, którzy nie mają czasu i potrzebuje czasami informacje "na już".

Wielu moich znajomych (tych bojących się nowych technologii) musi po 2 dni czekac zanim dostaną np. ksero faktury z biura itp.

Przy ksiegowosci online ceny uslug sa tak niskie, ze nie warto nawet samemu sie bawic w prowadzenie KPiR

Ja korzystam z biura:

www.equilibrio.pl

Polecam.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 09:48

niektórzy myślą że jak wysyłają korespondencje biuro rachunkowe-klient pocztą elektroniczną to są online hehehe Dołączona grafika księgowość online to odpowiednia aplkacja - wprowadzasz koszty, wystawiasz faktury a program sam wszystko oblicza. ty tylko drukujesz i wysyłasz do zus i us. Więcej na ten temat http://qfirma.pl/biu...-przez-internet

#12 Guest_HM STUDIO

Guest_HM STUDIO
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 19:13

Wszystkim którzy potrzebują solidnego, fachowego i szybkiego a przy tym niezbyt drogiego biura rachunkowego serdecznie polecamy usługi  biura EQUILIBRIO [color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]www.equilibrio.pl [/color]. Świadczone przez  Nich usługi przypadną do gustu tym wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom, którzy cenią sobie wysoki poziom obsługi "ubrany" w nowoczesną przystępną i przejrzystą formę. 
Satysfakcja gwarantowana. Dołączona grafika

#13 Olka33

Olka33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 08:00

moze biuro cru ? nie wiem co prawda czy mają możliwość księgowości online, ale warto sprawdzić

#14 Romuald

Romuald

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 listopad 2013 - 07:53

Ja się wahałem ale poczytałem trochę i się przekonałem polecam wszystkim taką formę księgowości. Jak ktoś chce poczytać to na tym blogu jest o tym  http://podatkowo-ade...sc-on-line.html

#15 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 22:02

A po co Ci biuro rachunkowe online. Wystraczy że będziesz korzystać z dobrego systemu do ksiegowości online, który poprowadzi za Ciebie firmę. Spróbuj systemu Bizin na www.bizin.pl. Ja korzystam i jestem zadowolony.

#16 Guest_Ragaster

Guest_Ragaster
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 10:04

Jeżeli o mnie chodzi to ja korzystam z usług tego biura rachunkowego:

http://www.rachunkow...fikacja.com.pl/

Jak dla mnie jest całkiem w porządku i sądzę, że warto.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 10:37

Ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa  Gwarantowany dokładność pomiaru.Zapraszamy!

#18 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 12:06

Ja uważam, że rozwiązania online są naprawdę wygodne. Pozwalają zaoszczędzić naprawdę duzo czasu. Ja często korzystam z systemu 24EasyAudit. Nie jest to typowy program do księgowości, tylko system ekspercki, ale za to bardzo przydatny, zwłaszcza w pilnych sprawach. Już nie raz z niego korzystałem, kiedy musiałem szybko coś wyliczyć, a nie miałem czasu, aby weryfikować z kimś swoje wyliczenia. Wiadomo, że nic nie zastąpi kontaktu osobistego, ale uważam, że można oba rozwiązania efektywnie połączyć Dołączona grafika

#19 shado

shado

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 21:43

Raczej oprócz autoreklam to nie otrzymasz tu żadnej wiarygodnej informacji :)

Dlaczego to biuro musi być akurat online? Co wg Ciebie będzie lepszego w takim biurze w porównaniu do tradycyjnego?

#20 skocio

skocio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 grudzień 2013 - 12:54

Zgadzam się z pytaniem przedmówcy w czym jest lepsze biuro online od tradycyjnego mi się zawsze łatwiej rozmawia z człowiekiem niż z maszyną.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych