Skocz do zawartości

Szukam biura rachunkowego w Poznaniu. Jakie biuro rachunkowe w Poznaniu?

biuro rachunkowe w Poznaniu biuro rachunkowe poznań

wróć do serwisu Księgowość 129 odpowiedzi w tym temacie

#121 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 04:14

Jeżeli chodzi o usługi księgowe poznań to biuro rachunkowe ephemeris znajdujące się na osiedlu Grunwald powinno spełnić twoje oczekiwania. Prowadzą oni pełną księgowość mojej firmy od około dwóch lat i zero jakichkolwiek problemów. Wszyscy pracownicy rozliczani z miesiąca na miesiąc prawidłowo, dodatkowo na samym początku, kiedy otworzyłem działalność gospodarczą, pomogli mi wszystko ogarnąć. Dzięki nim dowiedziałem się co mogę bez przeszkód sobie wrzucać w koszta a co niestety nie podlega w moim przypadku przypadku odliczeniu.

#122 MazurMarek

MazurMarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 13:39

W dobie internetu nie trzeba mieć księgowych ze swojego miasta bo wiele biur rachunkowych udostępnia zdalny dostęp do pulpitu gdzie można sobie sprawdzić fakturowanie, skontaktować się z nimi itd.

#123 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 06:56

Usługi  biura księgowego oferowane przez firmę  www.atoran.pl są świadczone z wysoką dbałością o klienta. Przekonałam się na własnej skórze o ich kompetencji. Poza tym życzliwi i uprzejmi w kontakcie. 

#124 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 17:20

Ja polecam Grupa BRDI S.A. super profesjonalni ludzi, zawsze dostępni, jak jest jakiś ciężki temat do omówienia, zawsze pomogą. Przeniosłam tam właśnie do nich swoją księgowość. Dodatkowo, mają dla nowych klientów fajne benefity. Pomogą założyć spółkę, sprzedać, inwestować naprawdę bardzo kompleksowo. Wyszukałam jeszcze w internecie kod do nich na 10% na pierwszy mies. BRDI 10. Polecam zadzwonić do nich i sprawdzić. 

#125 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:42

Szczerzę mogę polecić biuro Optimum. Prowadzę biznes i wszystko co związane z finansami powierzyłam tej firmie. Współpracujemy już kilka lat, nie mam do czego się przyczepić. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny, firma w 200% wywiązuje się ze swoich obowiązków. 

#126 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 09:51

Polecam biuro Novat na Powstańców Warszawy. Współpracuję z tym biurem od około roku i jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Prowadzą mi książkę przychodów i rozchodów oraz kadry, wszystko zawsze na czas. 

#127 Marcin86Masakra

Marcin86Masakra

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 13:04

Polecam skorzystać z Clockwork Wirtualne Biuro Poznań.

Dodatkowe informacje możecie znaleźć na innych stronach ich lokalizacji.

Wirtualne Biuro Kraków

Wirtualne Biuro Gdańsk

#128 AgataNowa

AgataNowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 grudzień 2019 - 17:58

Zbliża się koniec roku rozrachunkowego i muszę przyznać, że w przyszłym roku na pewno będę w dalszym ciągu korzystać z usług biura rachunkowego AK-PLUS. Miałam kontrolę z Urzędu Skarbowego, którą bez kłopotu przeszłam. Tak sumiennej osoby jak Pani Anna Klupczyńska z AK-PLUS to jeszcze nie spotkałam i zdecydowanie mogę ją polecić!

Jeżeli ktoś szuka właśnie kogoś takiego, kto jest bardzo zaangażowany, terminowy i dokładny w to co robi (a to cechuje dobre biuro księgowe) to zdecydowanie polecam zapoznać się z ofertą AK-PLUS: https://www.biurorachunkowe-poznan.eu

#129 KapitanMarek

KapitanMarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 09:54

Jeśli mamy jednoosobową działalność gospodarczą to można pomyśleć o samodzielnym prowadzeniu księgowości, informacji o tym w sieci jest mnóstwo https://ksiegujznami.pl/

#130 solary

solary

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 17:41

Polecam https://www.taxomati...dla-malych-firm, program jest intuicyjny, niedrogi i ułatwia rozliczanie, zamiast je utrudniać. Nawet początkujący się we wszystkim połapią. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe w Poznaniu, biuro rachunkowe poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych