Skocz do zawartości

Szukam biura rachunkowego w Poznaniu. Jakie biuro rachunkowe w Poznaniu?

biuro rachunkowe w Poznaniu biuro rachunkowe poznań

wróć do serwisu Księgowość 127 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Martyna Tom.

Guest_Martyna Tom.
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 17:01

WitamMożecie mi polecić jakieś dobre biuro rachunkowe w Poznaniu? Chodzi mi o to, aby głównie specjalizowało się w programie Comarch Opt!ma bo obecnie z niego korzysta moje biuro, ale chce je zmienić.co polecacie?

#2 Guest_marcin wolkowski

Guest_marcin wolkowski
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 18:33

WitajJa polecam biuro Optimum: optimumbiuro24.com.pl/?pl_home,1 z których usług miałem okazję korzystać. Biuro polecam, kompetentni pracownicy, wszystko na plus. Dodatkowo mają opficjalny certyfikat z programu Optimum - Comarch.

#3 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 22:32

biedziak.com - polecam

#4 Guest_H

Guest_H
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2012 - 09:45

GJS przy Hawelańskiej jest bardzo dobre, wszystko załatwia się na telefon bezn jamniejszych problemów.

#5 FCG

FCG

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2012 - 14:57

Witam, a może zdecyduje się Pan na zdalną księgowość, w profesjonalnym biurze, dedykujemy specjalnie dla Pana księgową, którą wspiera radca prawny oraz podatkowy, przy czym mamy naprawdę korzystne ceny. Serdecznie zapraszam. Oczywiście pracujemy na optimie.Pozdrawiam Rafałwww.fcg-fiscal.pl

#6 Guest_PT

Guest_PT
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 23:19

Ja polecam również biuro rachunkowe Optimum - korzystam z ich usług od kilkunastu miesięcy i zawsze wszystko odbywa się bez problemów. Specjalizują się również w programie Comarch Opt!ma ale nie korzystałem z tego rodzaju usług Dołączona grafika

Polecam - tutaj ich strona internetowa - optimumbiuro.com.pl

#7 Guest_Gotycki

Guest_Gotycki
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:43

Ja polecam również biuro rachunkowe Optimum - korzystam z ich usług od kilkunastu miesięcy i zawsze wszystko odbywa się bez problemów. Specjalizują się również w programie Comarch Opt!ma ale nie korzystałem z tego rodzaju usług Dołączona grafika

Polecam - tutaj ich strona internetowa - optimumbiuro.com.pl

Ja korzystałem z ich usług dotyczących usług w programie Comarch Optima - bez zastrzeżeń.

#8 Guest_zaufany

Guest_zaufany
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 21:02

Ja polecam biuro z mniejszych miejscowości takich jak Rokietnica. Z pewnością taniej niż w Poznaniu a i tak odbierają dokumenty od klienta. Ja jestem zadowolony i nie miałem nigdy z nimi problemów.Polecam to ich strona www.biuro-abakus.com

#9 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2012 - 12:19

Optimum, korzystałem z ich usług online, wszystko szybko i sprawnie - mogę polecić bez problemu.__________________

#10 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 12:44

Polecam kancelarię podatkowo -prawną TIPLEX. Od 20 lat funkcjonujemy na rynku, mamy fachowe zaplecze księgowo-kadrowo-prawne. Nie tylko rozliczmy ale doradzamy i budujemy polityke podatkową klienta, więc na pewno warto porozmawiac z naszym koordynatorem. Pozostawiam do kontatku maila do siebie: m.slaska@tilpex.pl

#11 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 19:56

Ja korzystam z usług biura rachunkowego na Dębcu, Pani, która prowadzi to biuro, jest doświadczoną księgową z pasją do tego co robi. Wiele razy pomogła mi wyjść z tarapatów Dołączona grafika
poniżej podaje jej strone internetowa i jeszcze raz polecam! Dołączona grafika
ksiegowoscdlafirm.com.pl/

#12 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 13:01

Doskonałym biurem rachunkowym jest Biuro Przychód. Baardzo profesjonalna kadra, zajmują się tam niemal wszystkim.Troche więcej można dowiedzieć się poniżej:biznesoptima.pl/firma/biuro-rachunkowe-przychod;136.htmlJestem bardzo zadowolonych z ich usług.

#13 Guest_Misiek

Guest_Misiek
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 11:49

Polecam Eurofiss. Odbieraja ode mnie dokumenty, wspolpraca bez zastrzezen. Oprocz "standardowej" obslugi księgowej doradzili mi co zrobic aby placic mniejsze podatki:) wiec jestem happy;)

#14 Guest_danka

Guest_danka
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 20:52

Polecam Biuro Rachunkowe SKALA s.c. Poznań i Nowy Tomyślatrakcyjne ceny, rzetelna i fachowa obsługa.kontakt 604206825skalabiuro.pl

#15 Guest_fation

Guest_fation
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 14:49

A może podpatrzcie jakieś wzorce lub przetestujcie online system szybkafaktura.pl ?

#16 Guest_mirkos

Guest_mirkos
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 15:58

Ja właśnie ich testuję. Ile kosztuje dostęp po zakończeniu?

#17 rysiek441

rysiek441

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 kwiecień 2013 - 21:43

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to zdecydowanie polecam w tej dziedzinie Panią Katarzynę Kłyś. Zna się na rzeczy, ceny przyzwoite, szybko i perfekcyjnie wykonuje swoje zadania. Sprawdźcie więcej na jej stronie www.biurorachunkowekrakow.biz

#18 Guest_robi

Guest_robi
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 07:57

Ja właśnie ich testuję. Ile kosztuje dostęp po zakończeniu?

Sprawdź na stronie. Cennik powinien tam być. Jak znam życie to nie jest to jakaś wygórowana suma.

#19 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 04:26

WitamMożecie mi polecić jakieś dobre biuro rachunkowe w Poznaniu? Chodzi mi o to, aby głównie specjalizowało się w programie Comarch Opt!ma bo obecnie z niego korzysta moje biuro, ale chce je zmienić.co polecacie?

Sprawdź to polecenie, dopiero na nie natrafiem, ale warto spróbować Tu masz adresNapisz, co z tego wyszło

#20 Guest_Pawel3

Guest_Pawel3
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 11:49

Szeroką gamę usług ma Katarzyna Kłyś, wiele możecie załatwić online - więcej tu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe w Poznaniu, biuro rachunkowe poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych