Skocz do zawartości

Sala konferencyjna pod Warszawą, gdzie?

wróć do serwisu Moja Firma 130 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 13:12

W restauracji Pianka cenowo jest ok, sprzęt techniczny zapewniają. My byliśmy tam na szkolaniu z przerwową obiadową. Nam się spodobało to miejsce i na pewno wrócimy.

#122 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 06:15

Bardzo dobra sala konferencyjna znajduje się w Pałacu Wiśniewski w Piekarach Ślaskich. Mieliśmy tam już kilka szkoleń z firmy ii wszystkie miło wspominam.

#123 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 28 październik 2017 - 10:08

Mniejszą konferencje można zorganizować w wielu miejscach pod Warszawą, większą już w niewielu. Zarówno pod mniejszą, jak i większą nada się Hotel Afrodyta - ma wiele sal konferencyjnych, różnej wielkości, w sumie na kilkaset osób, można je obejrzeć na afrodytaspa.pl/biznes

#124 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 21:04

Polecam Zajazd u Przemka w Zgierzu. Zajazd znajduje się blisko zjazdu Emilia przy A2. Warto zapoznać się z ich ofertą. www.salakrysztalowa.com.pl/kategorie/szkolenia-konferencje

#125 jol33

jol33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 10:25

Sala to jedno, a obsługa eventu to drugie. Na pewno bardzo ważny jest profesjonalny catering Warszawa pod tym względem oferuje wiele, bo jednak firm tego typu jest sporo. Ale ja mogę polecić z czystym sumieniem tylko jedną z nich, tj. Grupę RSVP. Pyszne, świeże i ładnie podane przekąski czy lunche, bardzo eleganckie kolacje, świetne desery :) 

#126 karola.mro

karola.mro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 12:46

Ja ostatnio byłam na http://www.polna70.pl/ Bardzo fajne miejsce. W otoczeniu lasu. Cisza i spokój. Wystrój nowoczesny.

#127 Kamila89

Kamila89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 15:15

Jeśli szukasz czegoś w Warszawie, to sprawdź Spotello. Na stronie można rezerwować sale online w całej Polsce i nie trzeba przekopywać się przez pół internetu ;) Pod tym linkiem są sale w Warszawie

#128 Guest_Wojteg

Guest_Wojteg
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 11:17

Sam byłem a i czytałem sporo pozytywnych opinii właśnie o Centrum Zoliborz. Główne zalety to lokalizacja, bo niby Warszawa, a samo miejsce w przyjaznym i spokojnym miejscu. Przez to jest gdzie zaparkować, a same sale sporawe i dobrze wyposażone.

#129 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 maj 2018 - 07:27

Organizując konferencje, warto też zadbać o multimedia, zobaczcie jakie są możliwości jeśli chodzi o technologiczne nowinki i atrakcje na tego typu wydarzeniach biznesowych https://www.biznesev...na-konferencje/

#130 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 11:10

W stolicy ciekawą ofertę konferencyjną ma też hotel Double Tree znajdujący się na ulicy Skalnicowej 21 (Wawer). Byłam tam na evencie firmowym już 2 razy - przemiła obsługa i bardzo komfortowe warunki. Samo otoczenie i widok z okien sali ( na ogród ) sprawia, że długie godziny spotkania upływają w przyjemnej atmosferze :) Ponadto obiekt jest nowocześnie urządzony i dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

#131 Guest_baaa

Guest_baaa
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:36

Też polecam Centrum Żoliborz w Warszawie. Mają dwie lokalizacje w Śródmieściu i na Żoliborzu. Dobry dojazd i lokalizacją. Wielkość sali można dobrać do potrzeb. Super atmosfera i organizacja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych