Skocz do zawartości

Sala konferencyjna pod Warszawą, gdzie?

wróć do serwisu Moja Firma 131 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Klemek

Guest_Klemek
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 21:08

Oferujemy Państwu dwie przestronne sale do organizacji szkoleń, pokazów, konferencji, spotkań biznesowych, zebrań zarządów oraz bankietów firmowych. Dysponujemy również mniejszą salą do organizacji szkoleń dla mniejszych grup.
Sala Kryształowa w ustawieniu kinowym do 300 os.
Sala Brylantowa w ustawieniu kinowym do 220 os.
Sala Biała w ustawieniu kinowym do 80 os.
Sala Vip do 20 os.
Ustawienie miejsc: (klasycznie, podkowa, kinowo czy stoły okrągłe) w każdej sali do uzgodnienia według indywidualnych potrzeb.
W cenę sali wliczone jest podstawowe wyposażenie techniczne :
Ekran
Rzutnik
Internet bezprzewodowy
Mikrofon bezprzewodowy
Klimatyzacja
Przy każdej organizacji spotkań proponujemy dodatkowo:
Przerwy kawowe
Lunchy
Uroczyste kolacje lub bankiety w stylu zasiadanym jak i szwedzkim.
Polecamy noclegi hotelowe z rabatami cenowymi dla uczestników spotkań oraz catering podczas całego pobytu.

Hotel Diament

ul. Piątkowska 92
95-100 Zgierz,
woj. łódzkie

#102 Guest_Kiddo

Guest_Kiddo
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 19:33

Hotel Solec pod Warszawą  hotelsolec.pl jest wart uwagi. Profesjonalna sala ze sprzętem, zaraz obok restauracja z przepysznym jedzeniem.

#103 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2406 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 11:27

Bezpośrednio w stolicy będzie Wam o wiele wygodniej. Zobacz - http://www.hphotel.pl/konferencje

Lokalizacja blisko starego miasta, na Bielanach. Ewentualni goście z lotniska też będą mieli bardzo blisko. Mają kilka różnej wielkości sal, ogólnie bardzo wysoki standard, dobra kuchnia, zwracanie uwagi na szczegóły. Zdecydowanie polecam to miejsce.

#104 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:34

Tylko dlaczego wy się martwicie tym, czy będzie kuchnia na sali czy nie? To najmniejszy problem bo catering można sobie zamówić z zewnętrznej firmy i to nie jest żaden problem, a wręcz rozwiązanie o wiele lepsze bo dające wybór - http://www.onecateri...-na-konferencje- tutaj macie przykład jednej z firm która się tym zajmuje. Naprawdę nie kierujcie się przy wyborze sali takimi szczegółami jak jedzenie istotniejsze jest już to czy goście będą mieli gdzie spać i czy będą mieli jak dojechać.

#105 Hoszwer

Hoszwer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 luty 2017 - 11:21

Ja poszukuję rozwiązania podobnego do http://ideaprestige....la-szkoleniowa/ - zależy mi głównie na salce klimatyzowanej, niezbyt dużej do przeprowadzenia szkolenia/przemówień

#106 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2406 postów

Napisano 09 luty 2017 - 10:49

Ponownie - http://www.hphotel.pl/konferencjeZdecydowanie dopieszczone pod każdym względem miejsce, dopracowane, w wysokim standardzie. Sensowna kuchnia, cała aranżacja dopasowana raczej pod kogoś mocno wymagającego. Przynajmniej z mojej perspektywy miejsce zdecydowanie godne polecenia, dopracowane, z dobrą lokalizacją. I przynajmniej ci, których znam z konferencji, oceniali je pozytywnie.

#107 sara91

sara91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 01 kwiecień 2017 - 21:38

Kamil, polecę Ci http://www.omnioffice.pl/ ze względu na świetną i prestiżową lokalizację - centrum Warszawy, ulica Marszałkowska, biurowiec klasy A. Jest możliwość wynajmu sali na godziny, więc jeśli potrzebujesz takiego miejsca tylko od czasu do czasu - będzie to strzał w dziesiątkę. Mają na miejscu cały niezbędny sprzęt. Moim zdaniem takie rozwiązanie będzie najlepsze. Ewentualnie możesz rozpatrywać hotele (czasami mają własne sale konferencyjne), z tym, że w hotelu cena wynajmu może być wyższa.

#108 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:39

Na spotkaniu biznesowym nie może zabraknąć odpowiedniej zastawy stołowej. Oprócz wody warto również zakupić delikatny cydr meli melum  http://www.melimelum.pl/,który swoim smakiem słodkich polskich jabłek zachwyci każdego.  Taki napój jest gwarancją udanego spotkania.

#109 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 682 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 21:39

A nie sądzicie, że w obecnych czasach trzeba jakość przyciągnąć gości? Właśnie dlatego warto robić konferencje w hotelu ze spa. Jest to naprawdę dobre i sprawdzone rozwiązanie, które na pewno się spodoba wielu osobom, szczególnie jeśli miejsce będzie wyjątkowe.

#110 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2017 - 15:21

Sprawdźcie sobie również ten biurowiec klasy a warszawa. Moim zdaniem bardzo dobra i ciekawa lokalizacja, a zarazem wysoki prestiż. Jeśli szukacie biura, to także możecie z ich ofertą się zapoznać.  

#111 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:56

Polecam Centrum Żoliborz. Wygodnie i profesjonalne. Naprawdę śliczna miejscówka, parkingi i blisko centrum. Mają we mnie stałego klienta od pierwszej wizyty.

#112 Marlonis

Marlonis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:21

Sprawdź sobie te sale szkoleniowe poznań. Na pewno będziesz zadowolony. Ja zawsze tam wynajmuję i jestem zadowolony. Wysoka jakość obsługi i dobrze wyposażone sale. Polecam.

#113 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 18:46

Moim zdaniem tutaj http://www.mazurskiraj.pl/szkolenia jest idealne miejsce, gdzie można zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencje. Warto sobie tam zerknąć. Mają bowiem ciekawe rozwiązania, a miejsce jest naprawdę rewelacyjne.

#114 Guest_basia

Guest_basia
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:51

Polecam Centrum Żoliborz. Wygodnie i profesjonalne. Naprawdę śliczna miejscówka, parkingi i blisko centrum. Mają we mnie stałego klienta od pierwszej wizyty.

Ja też polecam. Mają dużo sal do wynajęcia. Miło można spędzić czas

#115 palotr1

palotr1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:45

Jeśli poszukujecie Państwo sali na konferencję pod Warszawą to polecam tą w Pałacyku Otrębusy - sala konferencyjna Warszawa

#116 Guest_Witalia

Guest_Witalia
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 10:12

Oferujemy Państwu dwie przestronne sale do organizacji szkoleń, pokazów, konferencji, spotkań biznesowych, zebrań zarządów oraz bankietów firmowych. Dysponujemy również mniejszą salą do organizacji szkoleń dla mniejszych grup.
Sala Kryształowa w ustawieniu kinowym do 300 os.
Sala Brylantowa w ustawieniu kinowym do 220 os.
Sala Biała w ustawieniu kinowym do 80 os.
Sala Vip do 20 os.
Ustawienie miejsc: (klasycznie, podkowa, kinowo czy stoły okrągłe) w każdej sali do uzgodnienia według indywidualnych potrzeb.
W cenę sali wliczone jest podstawowe wyposażenie techniczne :
Ekran
Rzutnik
Internet bezprzewodowy
Mikrofon bezprzewodowy
Klimatyzacja
Przy każdej organizacji spotkań proponujemy dodatkowo:
Przerwy kawowe
Lunchy
Uroczyste kolacje lub bankiety w stylu zasiadanym jak i szwedzkim.
Polecamy noclegi hotelowe z rabatami cenowymi dla uczestników spotkań oraz catering podczas całego pobytu.

Hotel Diament

ul. Piątkowska 92
95-100 Zgierz,
woj. łódzkie

Polecam również. Zorganizowaliśmy tam  bankiet firmowy. Wszystko wyszło profesjonalnie.

#117 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 20:09

Z czystym sumieniem mogę polecić sale konferencyjną w Pałacu Wiśniewski w Piekarach Śląskich. Bardzo ładne miejsce. Ma odpowiednią infrastrukturę dopasowaną pod organizację takich spotkań firmowych.

#118 Guest_janek s

Guest_janek s
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 12:37

Ja też polecam. Mają dużo sal do wynajęcia. Miło można spędzić czas

a ile kosztuje wynajęcie sali?

#119 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 10:55

My zazwyczaj wynajmujemy sale w Business Roomie, to jest samo centrum Warszawy. Takie rozwiązanie jest najlepsze, bo wszystkim blisko i nie ma problemu z dojazdem. Polecam te sale do wynajęcia Warszawa :)

#120 Guest_kaśka

Guest_kaśka
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 17:22

a ile kosztuje wynajęcie sali?

wydaje mi się, że w zależności od ilości osób i wynajmowanych sal to tak 200-400zł, ale najlepiej zadzwoń. na pewno ktoś lepiej doradzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych