Skocz do zawartości

Sala konferencyjna pod Warszawą, gdzie?

wróć do serwisu Moja Firma 129 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Jędrzej

Guest_Jędrzej
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 11:55

OK rozumiem, jaki tam dokładnie jest adres aby podjechać? Najwyżej zajadę bo czegoś większego szukamy chwilowo na bankiet.

#22 KarMag

KarMag

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:31

I na bankiet, i na konferencję polecam Sobienie Królewskie k. Otwocka. Spokój, czyste powietrze gratis;)

Pozdrawiam 

#23 Guest_Kinio

Guest_Kinio
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 10:28

To jest dokładnie Nowy Świat 6/12, budynek Centrum Bankowo Finansowego, zaraz przy rondzie.

#24 Guest_Jędrzej

Guest_Jędrzej
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:22

Dziękuję, w takim razie pofatyguje się na miejsce do tej imperii i spróbuje dopytać o szczegóły 

#25 KasiaGł

KasiaGł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 18:45

Podejrzewam, że w necie na stronie firmy.net znajdziesz ją wśród większości innych sal. Poczytasz też opnie o obsłudze i znajdziesz inne firmy polecające usługi towarzyszące wynajmowi sal. Na firmy.net trafić można na ciekawe kupony rabarowe. Może na nich skorzystasz. Tu link: http://www.firmy.net...azowieckie.html

#26 Guest_Kinio

Guest_Kinio
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 09:23

Dziękuję, w takim razie pofatyguje się na miejsce do tej imperii i spróbuje dopytać o szczegóły 

Hej i tak, byłeś w tej Imperii dowiedziałeś się co i jak z tą salą?

#27 Guest_sven han

Guest_sven han
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 23:45

Bo nie ogarniam, mówicie o tym miejscu imperiacatering.pl  czy może o innym? W googlach mi to wyskakuje.

#28 Guest_Kinio

Guest_Kinio
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:08

Hej - dokładnie o tym, wczesniej nie widziałem stronki, dzięki przejrzę sobie Dołączona grafika

#29 Guest_sven han

Guest_sven han
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 23:35

No to dobrze. Przynajmniej wiadomo o co chodzi. To jakaś nowa sala chyba nie?

#30 Guest_Kinio

Guest_Kinio
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 15:37

Tak coś nowego, stronke przejrzałem ale teraz i tak będę musiał się tam pofatygować, przedzwonię i może umówię się po prostu na spotkanie na miejscu.

#31 Guest_Jemioła

Guest_Jemioła
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 16:45

Warszawa Mory ul Poznańska 33 REST HOTEL

Bardzo profesjonalne sale konferencyjne 6 różnych wyposażone z klimatyzacją i ściany dźwiękoszczelne. Byłem na jakimś szkoleniu kiedyś robi wrażenie!

http://www.resthotel...jne-w-warszawie

No i oprócz tego jak się jest klientem można skorzystać z saun, siłowni, kręgli i całego centrum rozrywki :)

#32 Guest_sven han

Guest_sven han
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 23:00

Kino to daj znać. A ty tak w ogóle to co chcesz tam robić?

#33 Guest_Cylindere

Guest_Cylindere
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 23:11

Ja wam powiem, że jeśli chodzi o to konkretne miejsce w Warszawie to bardzo trudno jest znaleźć tak dużą salę konferencyjną czy bankietową jak Imperia. Choć w sumie znam budynek CBF-u i ze spokojem jest tam dużo miejsca.

#34 Guest_Aneczka

Guest_Aneczka
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 17:03

W RestHotel można zorganizować konferencję. Znajduje się on 10 km od Warszawy, w miejscowości Mory. Cały sprzęt masz do dyspozycji na miejscu. Mają tam rzutnik, mikrofony, tv, internet i nagłośnienie. Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z noclegu oraz z wyżywienia. Ciekawszej oferty nie znajdziesz w oklicach Warszawy.

#35 Guest_Kamil Bartczak

Guest_Kamil Bartczak
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 16:38

Ja dosc czesto korzystam z uslug Dworu Konstancin Dołączona grafika Maja tam m.in. projektor multimedialny, ekran, wiec nawet nie posiadajac sprzetu szkolenie etc. sie odbedzie Dołączona grafika

#36 Guest_kamil kulpa

Guest_kamil kulpa
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 09:42

Byłem w Rest jako uczestnik konferencji i niczego złego na ich temat powiedzieć nie mogę. Przygotowanie konferencji perfekcyjne, warunki super, jedzenie smaczne, bez awarii. Miałem też nocleg w cenie, korzystałem ze strefy spa. Widać, że dbają o klienta i to powinien być standard w takich hotelach. Niestety nie jest.

#37 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 16:32

ja preferuje szkolenia w okolicach wwy Dołączona grafika bo... taniej!

ostatnimi czasy czesto korzystam z uslug dworu konstancin - sprzet zapewniony, catering rowniez jesli sie chce, dodatkowo inne atrakcje - oczywiscie jesli wyrazi sie checi na takowe;)

#38 Guest_kamil kulpa

Guest_kamil kulpa
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 09:43

Zbyszek, o tym samym piszę. Jak dla mnie Rest ma nawet dziwnie niską wycenę w stosunku do tego co oferuje na miejscu. Podejrzewam, że to jakieś okresowe promocje, ale skoro są to korzystać. Po co przepłacać w centrum, skoro standard i tak nie będzie tam szałowy?

#39 Guest_Kamila78

Guest_Kamila78
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 16:47

ja jestem bardzo zadowolona z oferty RESTHOTEL w Morach pod Warszawą http://www.resthotel.pl/

obsługa jest przemiła, sale też są odpowiednio przygotowane, i zawsze można z nimi się dogadać.

#40 Guest_kinkiet

Guest_kinkiet
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 09:09

Miło to czytać - mam na początku kwietnia robić tam konferencje na prawie 200 osób.

Sam wybrałem to miejsce - na własną odpowiedzialność. Liczę, że nie zawiodą - szef bym mnie zniszczył.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych