Skocz do zawartości

Sala konferencyjna pod Warszawą, gdzie?

wróć do serwisu Moja Firma 125 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kamil W

Guest_Kamil W
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 14:42

Uszanowanie,Pytanie kieruje głównie do Warszawiaków, choć jak masz jakąś wiedzę w temacie, to bardzo miło mi będzie wysłuchać Twojej opini.Mianowicie szukam miejsca, gdzie mógłbym zorganizować szkolenie dla swojej załogi (jednodniowe, ok.25 osóB). Nie mam sprzętu, planuje przerwę obiadową.pozdrKamilW

#2 Caroline

Caroline

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 23:57

Jeżeli szukasz czegoś z pełną obsługą, cateringiem i wyposażeniem, to super ofertę ma teraz Promenada. To centrum znajduje się w Białobrzegach nad Zaleem Zegrzyńskim, A teraz mają pakiety konferencyjne w atrakcyjnych cenach. www.promenadacountry.pl
Miejsce doskonałe na imprezę firmową - Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim

#3 Guest_Mauryciusz

Guest_Mauryciusz
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 12:01

W wyszukiwarkach powinieneś znaleźć firmy, które organizują szkolenia, konferencje. Może właśnie w ten sposób? Ustalisz swoje wymagania, preferencje, a reszta będzie odpowiednio zorganizowana. Możesz również sprawdzić www hotelu Mistral w Markach. Uczestniczyłem w konferencji kilka tygodni temu, i obiekt nadaje się do organizacji szkoleń, eventów. Organizacja na wysokim poziomie.

#4 Guest_Kamil W

Guest_Kamil W
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 12:56

Możesz również sprawdzić www hotelu Mistral w Markach. Uczestniczyłem w konferencji kilka tygodni temu, i obiekt nadaje się do organizacji szkoleń, eventów. Organizacja na wysokim poziomie.

Mam kilka pytań, mianowicie;Czy tam nie ma w pobliżu ruchliwej ulicy?Jak wygląda obsługa?Jak ich kuchnia?Może się orientujesz jak to cenowo wygląda?

#5 Guest_Mauryciusz

Guest_Mauryciusz
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 15:49

Mam kilka pytań, mianowicie;Czy tam nie ma w pobliżu ruchliwej ulicy?Jak wygląda obsługa?Jak ich kuchnia?Może się orientujesz jak to cenowo wygląda?

W pobliżu nie ma żadnej ruchliwej ulicy. Obiekt jest otoczony lasem oraz stawikami. Okolica ciekawa, niekiedy można fajnie odpocząć w przerwach konferencji, szkoleń.Do obsługi nie miałem jakiś specjalnych zastrzeżeń, wszystko zapewnione na czas.Kuchnia dobra, szeroka karta, w szczególności spróbuj stejka z polędwicy.Informacji na temat ceny nie posioadam. Byłem gościem

#6 Guest_CoachWWA

Guest_CoachWWA
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 10:49

Rok temu organizowałem konferencję w Mistralu. Fajne miejsce - mówisz o rzeczach ważnych, obradujesz, rozmawiasz i jednocześnie podziwiasz piękne widoki okolicy Mistrala. Dużym plusem jest to, że jest całkiem fajny dojazd i nie ma problemu z trafieniem do celu.

#7 Guest_Wittek

Guest_Wittek
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:28

a Centrum MT Polska? moja firma regularnie wynajmuje tam sale pod konferencje i szkolenia - chyba jedno z największych i najnowocześniejszych tego typu miejsc w Wawie a ich jest ostanio jak na lekartswo

#8 bazyliczek

bazyliczek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 14:34

Mazurkas Conference Centre &Hotel Ożarowie Mazowieckim.Czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno – hotelowy oferujący zintegrowane usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji konferencji, kongresów, eventów, bankietów, targów, oraz imprez okolicznościowych.

#9 Guest_gegolm

Guest_gegolm
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 21:26

lepiej zobacz kilka ofert w jednym miejscu http://www.e-konfere...iasto_Warszawa/ najlepsze obiekty wynajmujące sale na szkolenia i konferencje

#10 MarcinKK

MarcinKK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 08:34

Ja skorzystałem właśnie ze strony: http://www.e-konfere...iasto_Warszawa/Trzeba przyznać dosyć obszerna baza lokali oferujących wynajem i sporo informacji na ich temat. Nawet nie wiedziałem, że aż tyle sal w Warszawie jest :)

#11 anakonda

anakonda

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaPoznań, Wrocław, Szczecin, Katowice, Bydgoszcz

Napisano 10 marzec 2013 - 15:51

Oprócz obiektu ważne moim zdaniem na wyjeźdźie firmowym są również atrakcje integracyjne. Inspiracje można zleleźc na przykład tutaj: http://zeronudy.com/

#12 Guest_zm

Guest_zm
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:08

[font="calibri, sans-serif;"]Profesjonalną obsługę gwarantuje Via Appia w Sękocinie Starym, bardzo dogodny dojazd zarówno z lotniska, jak i samochodem, pełne wyposażenie potrzebne do przeprowadzenia spotkania, do tego dobry catering. Cyklicznie organizuję konferencję  branżową już od dobrych dwóch lat. Nie mam najmniejszej potrzeby poszukiwania innego miejsca[/font]

#13 Guest_Włodzimierz S

Guest_Włodzimierz S
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 20:48

Ja ostatnio organizowałem szkolenie dla swojej ekipy i po długim namyśle wybrałem salę w Centrum MT Polska. Fantastycznie wyposażona sala, w pełni profesjonalna organizacja, aż miło. Myślę, że następnym razem dokonam tego samego wyboru.

#14 Guest_Karolina11

Guest_Karolina11
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 22:58

Ja znam bardzo przyjemną sale konferencyjną do wynajęcia w BW felix w centrum Warszawy, mają bardzo przystępne ceny i bardzo fajną sale konferencyjną. Może u nich popytaj. 

#15 Guest_krinek

Guest_krinek
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:49

Słyszeliście coś o tym, żeby w centrum Warszawy na Nowym Świecie miało się otworzyć nowe miejsce z salami konferencyjnymi? Chyba ma się nazywać Imperia. Podejrzewam, że na początku mogą być tam dobre ceny więc chce to wykorzystać. Proszę o pomoc.

#16 OxyMediaIT

OxyMediaIT

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 wrzesień 2013 - 17:33

Polecam Villa Riccona na wylotówce na Poznań. Na taką ilość osób idealna. 

Oktawiusz Środa

OxyMedia IT - partner Sage, InsERT oraz WAPRO. Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem oprogramowania dla firm, kas fiskalnych oraz systemów E-Commerce. 

Zapraszam do naszych autorskich sklepów internetowych www.sklep-symfonia.pl | www.sklep-insert.pl | www.sklep-wapro.pl

stopka_mail.png

#17 Guest_Kinio

Guest_Kinio
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 19:23

Jeśli zaś ktoś szuka dużej sali konferencyjnej, ale  samej Wawie to od września działa już sala Imperia na Nowym Świecie z "pojemnością" ponad 300 osób:)/

#18 Guest_krinek

Guest_krinek
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 11:10

ejj no to przecież ja o tą Imperię pytałem:). Skąd wiesz o tym, że to sala na 300 osób?

#19 Guest_Jędrzej

Guest_Jędrzej
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 14:47

Jeśli zaś ktoś szuka dużej sali konferencyjnej, ale  samej Wawie to od września działa już sala Imperia na Nowym Świecie z "pojemnością" ponad 300 osób:)

Ską to kolega ma takie informacje i czy może dać adres strony internetowej.

#20 Guest_Kinio

Guest_Kinio
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 10:35

No własnie nie mam adresu pod ręką, ja widziałem salę osobiście, jeśli ktoś szuka takiego miejsca no to po prostu jeśli jest taka możliwość najlepiej podjechać na Nowy Świat, sala zlokalizowana jest w budynku CBF-u.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych