Skocz do zawartości

siedziba firmy wroclaw i ok

wroclaw mala firma siedziba

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_wroinv

Guest_wroinv
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 20:08

Witam!Kto z tu obecnych widzial ostatnio jakas interesujaca nowa inwestycje z lokalami pod handel we Wroclawiu lub bliskich okolicach? - do wynajecia, ale najchetniej kupna.Interesuje mnie najbardziej lokalizacja przy jakiejs glownej trasie, bo chce przeniesc sklep ze sprzetem ogrodniczym.No chyba ze ktos ma lepszy pomysl, ale wydaje mi sie, ze mam wieksze szanse powodzenia jesli dojazd do mnie beda mieli ludzie, ktorzy maja domy, a nie mieszkania i ktorzy np. do Wroclawia codziennie dojezdzaja.Bede wdzieczny za wszelkie wskazowki

#2 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 08:43

Witam,Rzuć okiem na to rynekpierwotny.com/lokale-uzytkowe/dolnoslaskie/wroclaw/psie-pole/budnest-sp-z-oo,budynek-na-siedzibe-firmy-lokale-handlowe/ . Lokalizacja przy drodze na Poznań, niedaleko zjazdu z obwodnicy, własny parking ,niedrogie lokale z witrynami, magazyny. Myślę, że to coś czego szukasz...

#3 Guest_wroinv

Guest_wroinv
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 13:46

no w sumie w porzadku, lokalizacja dobra, ogrodek jest, wiec przy prezentacji sprzetu sie przyda. tylko tam metraze sa takie miedzy 50-60 a ja bym potrzebowal troche wieksze... ale dzieki serdeczne za jakas podpowiedz, bo to jedyny konkretny pomysl, jaki mam

#4 Guest_brat_anzelm

Guest_brat_anzelm
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 22:51

no toż na litość boską możesz sobie dwa mniejsze lokale połączyć w jeden większy, bo są na tym samym poziomie! nawet z ogródkiem masz i balkonem, coby klientom tor wyścigowy dla kosiarek zafundować :-] miejsca jest tak pod dostatkiem, tylko trzeba zakombinować

#5 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 23:27

Najlepiej wybierać biurowiec w dobrej lokalizacji, gdzie są zamontowane bramki obrotowe tej firmy. W ten sposób można bowiem zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów.

#6 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:10

Uważam, że warto również sprawdzić sobie ten biurowiec klasy a warszawa. Moim zdaniem miejsce godne uwagi, jeśli szukacie nowoczesnych i prestiżowych biurowców. 

#7 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 12:13

Skoro prowadzisz swój sklep ogrodniczy, to z pewnością będziesz potrzebowała większego pomieszczenia. Myślę, że najlepszą opcją byłby magazyn z pomieszczeniami, które mogłabyś przeznaczyć na biura itp. Z tego co wiem, to bardzo dobrą ofertę na tego typu lokale znajdziesz na stronie - https://www.warehous...two/mazowieckie mają oni nie tylko olbrzymią ilość ofert z całej Polski, ale także świetne ceny. Co więcej, właściciel portalu zapewnia pomoc podczas negocjacji i podpisywaniu umowy. Dzięki temu możesz znacznie zejść z ceny, która widnieje na stronie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wroclaw mala firma, siedziba

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych