Kategorie
Skocz do zawartości

czas wolny

Gość karabin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas wolny spędzam aktywnie. Bardzo lubię spływ kajakowy orgaznizowany przez Kajaki Rogalinek. Polecam, można sobie wybrać różne trasy, to ciekawy sposób na aktywne spędzanie czasu z bliskimi.

• Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, potrzebuję Waszej pomocy. Na studia mam do oddania projekt dotyczący architektury miejskiej w miastach woj. dolnośląskiego. Utknąłem niestety na ławkach. Znalazłem jedynie jednego producenta https://fulco.pl/kategorie/lawki. Czy znacie innych producentów architektury miejskiej, które swoje produkty rozprowadzają w województwie dolnośląskim.  Niedługo deadline i mega potrzebuję pomocy.

• 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak mam chwilę dla siebie, to zawsze sięgam po jakąś ciekawą książkę, ostatnio była to literatura piękna "A kysz! Klasztornice!" Plewak Doroty, jeśli jej jeszcze nie czytaliście, to zachęcam. Opis książki możecie przeczytać na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl/1660/plewak-dorota/a-kysz-klasztornice.html warto. 

• 2 tygodnie później...

Zawsze coś fajnego się znajdzie do robienia jak ma się dzieci w domu, no ale i nie ma się w ogóle czasu wolnego, zależy jak na to popatrzeć :) Ja to lubię grać w gry i to przeróżne. Mam konsolę do gier i też całkiem pokaźną ich kolekcje. Jak miałabym polecić komuś jakąś już konkretną grę to zdecydowanie Ghost of Tsushima PS4 teraz to jest mój numer jeden.

• 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich, zainteresowałem się tematem kasyn. Przejrzałem recenzje, ale nie znalazłem czegoś, co by mi się podobało. Dopóki nie poradzono mi, żebym grał w polskie kasyna online . Bardzo fajny interfejs i ciekawa gra, chociaż nie jestem hazardzistą. Jeśli więc się nudzisz, polecam Ci spróbować dołączyć do gry. Warto!

• 3 tygodnie później...

Możliwości na spędzenie czasu wolnego jest bardzo dużo. Jednak wiele osób taki czas wykorzystuje na naukę. Na https://www.elc.pl/wp/kursy/jest dostępna dość ciekawa oferta edukacyjna na naukę języka angielskiego. Obecnie znajomość tego języka jest bardzo ważna. I może warto część swojego czasu na jego naukę przeznaczyć. 

W wolnym czasie robię głównie zakupy przez internet i szukam promocji. Na stronie https://elori.pl/k/bizuteria_damska/bransoletki/ udało mi się kupić bardzo ładną bransoletkę ze stali chirurgicznej i dałam za nią niespełna 50 złotych. Taki zakup to świetny przykład, że można ładnie wyglądać tanim kosztem.

• 3 tygodnie później...

Przez ostatni tydzień mój czas wolny opierał się na przygotowywaniu się do świat. Na szczęście dzięki sklepom takim jak https://www.bee.pl/9000-produkty-spozywcze-i-delikatesy udało mi się zakupy spożywcze zamówić online z wyprzedzeniem dzięki czemu nie musiałam tracić czasu na stanie w kolejkach. Internet daj dzisiaj spore możliwości jeśli chodzi o zakupy co przekłada się na więcej czasu i możliwość lepszego planowania 

• 2 tygodnie później...

Ja uwielbiam jeść więc często w swoim czasie wolnym udaje się do nowych miejsc aby pobróbowac różnych smaków. Mam jedną restauracja kilińskiego białystok   do któej wracam ponieważ ich dania sa najprawde wyśmienite. Z najlepszych składników przygotowywują sushi. Polecam 

• 3 tygodnie później...
Gość Patrycja

Cały czas wolny poświęcam swoim koniom w mojej małej stadninie. Dbam o nie najlepiej jak mogę i staram się dawać najlepszą paszę. Podaję swoim koniom paszę oferowaną przez Gospodarstwo Rolne Bogusławie bo jest wysokiej jakości i zawiera wszystkie niezbędne składniki.

• 2 tygodnie później...

Zawsze musisz wierzyć w szczęście, wtedy ona uwierzy w ciebie. Kupiłem kiedyś los na loterię dla zabawy. Za ostatnie pieniądze. Moja pensja była jeszcze daleko. I wygrał taką sumę w złotówkach, że po prostu nie mógł uwierzyć własnym oczom. Sześć miesięcy wystarczy na życie, ale uznaliśmy, że lepiej zrobić sobie przerwę. To zostanie zapamiętane na zawsze. Wiem na pewno, że nie można grać zbyt często – efekt nie będzie taki sam. W tej chwili od czasu do czasu gram w przyjemną grę na stronie vulkan bet kod promocyjny 2022, zdarzają się też małe zwycięstwa.

• 3 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...