Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ulubione miejsce na lunch, kolacje, brunch w Warszawie...?

wróć do serwisu Moja Firma 91 odpowiedzi w tym temacie

#61 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 11:40

Według mnie świetnych miejsc na spotkania z klientami biznesowymi w całej Polsce nie brakuje. Jeżeli chodzi np. o Małopolskę, na pewno idealną opcją jest Q Hotel Plus Kraków . Obiekt ten przede wszystkim znajduje się w świetnej lokalizacji, a co więcej można tam urządzić konferencję nawet na bardzo dużą ilość osób, a dodatkowo posilić się w tamtejszej restauracji, gdzie gotuje uznany szef kuchni.

#62 epki

epki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 27 luty 2017 - 12:32

Jak jestem w W-wie to jadam w Polce. Ale na co dzień mieszkam w Kruszwicy, więc moje ulubione miejsce na lunch to Zajazdkruszwica.pl restauracja.

#63 Tosca

Tosca

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 16:08

Różna miejsca lubię i w różne chodzę, w zależności od okazji. Ostatnio zdarza mi się towarzysko wypuszczać na miasto i wtedy zwykle zbieramy się w Bierhalle na Koszykach. Dobre jedzenie, dobre piwo, banda znajomych, fajne miejsce... czego chcieć więcej, żeby miło czas spędzić razem? :)

#64 Guest_Larry

Guest_Larry
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 08:55

Ostatnio byłem na spotkaniu biznesowym w Akademii. Smaczne jedzenie sprzyjało robieniu interesów. Dobra, przyjemna atmosfera. Nie za głośno, więc można było się skupić na tym, co trzeba. Restauracja idealna do takich spotkań.

#65 Guest_noeb

Guest_noeb
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 09:31

Ja na kolacji byłem ostatnio w Piance na Zgody. Fajne miejsce, zjadłem coś lekkiego, a potem zdecydowałem się na ich piwo, które wiele osób sobie chwaliło. Rzeczywiście ten smak przypasował również mi, choć specjalnym piwoszem nie jestem. Fajne miejsce.

#66 Guest_Czarek07

Guest_Czarek07
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 09:59

Jedno z moich ulubionych miejsc to Bubbles z szampanami. Bardzo lubię smak szampana, ale tego prawdziwego francuskiego. Do tego pyszne przekąski (polecam szczególnie tatar z pomidora i pastę jajeczną z Kumpiakiem). Jest to spokojne miejsce gdzie można spokojnie porozmawiać i pysznie zjeść. Pierwszy raz sam zostałem tam zaproszony na lunch, teraz ja zapraszam innych do Bubbles smile.png

#67 Guest_możej

Guest_możej
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 10:35

Jedno z moich ulubionych miejsc to Bubbles z szampanami. Bardzo lubię smak szampana, ale tego prawdziwego francuskiego. Do tego pyszne przekąski (polecam szczególnie tatar z pomidora i pastę jajeczną z Kumpiakiem). Jest to spokojne miejsce gdzie można spokojnie porozmawiać i pysznie zjeść. Pierwszy raz sam zostałem tam zaproszony na lunch, teraz ja zapraszam innych do Bubbles smile.png

Z całą pewnością dobry trunek z Bubbles może przypieczętować udaną transakcję! Ilekroć przychodzi mi podpisać jakąś dobrą umowę z klientem, idę tam na lampkę dobrego wina. To skraca dystans.

#68 Guest_Celina

Guest_Celina
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:30

Z całą pewnością dobry trunek z Bubbles może przypieczętować udaną transakcję! Ilekroć przychodzi mi podpisać jakąś dobrą umowę z klientem, idę tam na lampkę dobrego wina. To skraca dystans.

Zdecydowanie też polecam. Jedzenie dobre i ceny adekwatne do jakości dań. Manu bardzo wzbogacone.

Smacznego!

#69 Guest_Umamiasz

Guest_Umamiasz
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 14:58

W Krakowie bardzo fajnym miejscem na lunch jest na pewno Grand Croissants na krupniczej. Nieduży lokal, gdzie serwują smaczne rogale i kawę. Można posiedzieć, coś zjeść. Panuje tam fajny klimat.

#70 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20892 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 13 listopad 2017 - 16:00

Wypadało by czytać ze zrozumieniem, bo takim wpisem to jedynie antyreklamę robisz

"Ulubione miejsce na lunch, kolacje, brunch w Warszawie"

#71 JS55

JS55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 20:53

Na dobrym lunchu byłam u Mateusza Gesslera oraz na Wilczej 50. Polecam oba lokale - dania bardzo smaczne, obsługa profesjonalna.

fox in the box

#72 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 22:28

Świetnym miejscem, w którym można dobrze zjeść i mieć pewność, że wszystko jest świeże i bez zbędnych ulepszaczy to Restauracja Klimczok. Chodzimy tam często z mężem i dziećmi na obiady. Mają pyszne pierogi, kwaśnicę, ryby. Moim ulubionym deserem tam jest szarlotka - jak u mamy :) Super miejsce z klimatem :)

#73 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 13:04

Moim ulubionym miejscem w Wawie na lunch jest Czyli Żurawia 45, bo tam lunch jest 3-daniowy, zawsze są jakieś różnorodne i ciekawe propozycje dań, wszytko jest świeże, aromatyczne i bardzo smaczne.

#74 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 13:49

Ja zdecydowanie mogę polecić Restaurację Klimczok, do której bardzo często chodzę na lunch i jest to jedno z moich ulubionych miejsc gdzie można pysznie zjeść. Mają zestawy lunchowe za 21zł, więc cena jak na Warszawę całkiem okej. Zawsze jest coś innego na lunch, ale równie pysznego.

#75 Weronika1989

Weronika1989

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 20:32

Dla mnie zawsze numerem jeden jest Merliniego 5, gdzie można zjeść najlepsze steki w mieście. Uwielbiam tę restaurację, sprawdza się perfekcyjnie w przypadku biznesowych lunchy i kolacji. 

#76 Guest_Zuza

Guest_Zuza
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 23:37

Ja polecam Oliwę i Paprykę na Dzielnej. Restauracja tętniąca życiem, obsługa na poziomie, a każda pozycja w menu nieziemska.

#77 Guest_emena

Guest_emena
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 08:17

Jeśli jeszcze nie byliście w Bubbles to możecie w ciemno tam wpadać. Rewelacyjny lokal, mój ulubiony zresztą. Serwują tam wyjątkowe dania, niezwykle smaczne i dobrze przyprawione, czyli takie jak lubię. Są też bardzo ładnie podane. 

#78 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 12:38

Gdzie znajdę wegetariańskie jedzenie?

#79 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:31

Mam kilka ulubionych miejsc na lunche, ale najcześciej bywam w Czyli Żurawia 45 bądź zamawiam online gdyż mieszczą się praktycznie obok mojej pracy. Mają bardzo smaczne pizze i makarony. Czasem przed pracą jadam u nich śniadania bo są bardzo tanie.

#80 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 23:51

Według mnie ciekawa restauracja to Vivandier na Mokotowie.http://vivandier.pl/ Pysznie tam karmią (moje ulubione dania to zupa z jesiotra, sandacz na maśle rakowym i risotto z grzybami i białym winem ). Bardzo tam elegancko, mają piękny wystrój, kilka sal do wyboru. Na romantyczną kolację albo rodzinną uroczystość miejsce wprost idealne. Jeśli kogoś to interesuje to mają nawet dania wegańskie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych